Rankinio ryšio kūrimo koncepcija buvo kelis kartus peržiūrėta ir laikui bėgant iš naujo išanalizuota. Paprasčiau tariant, rankinė nuorodų kūrimo kampanija yra procesas, kuriuo aktyviai bandoma padidinti nuorodas į svetainę.

 

Kalbant apie reitingą ir natūralius ryšius, lyderiai nėra išneršti per naktį ir jie negali nusipirkti tik savo vietos. Tos ilgalaikės aukščiausio lygio svetainės ten patenka dirbdamos protingai. Tai yra tinkama kaina, kai reikia pasiekti šį tikslą. Mes norime pakalbėti su jumis apie rankinį nuorodų kūrimą ir tai, kur „Google“ gali nubrėžti ribą tarp natūralaus ir nenatūralaus, ir kiek įmanoma ši nuorodų kūrimo strategija 2014 m.

Rankiniai nuorodų kūrėjai darbe!

 

Žemiau mes išvardinsime populiariausias rankinių nuorodų kūrimo strategijas, kurios veiks 2017 m. Ir turėtų veikti ir ateityje. Tiesa ta, kad SEO peizažas per pastaruosius metus labai pasikeitė. Reitingavimo veiksniai keitėsi kartu su nuorodų tipu; turinio rinkodara tampa vis svarbesnė, kokybiškų nuorodų kūrimas yra būtinas dalykas, o uždirbtos nuorodos dabar yra ant bangos.
Be tolesnio pristatymo kviečiu jus pažvelgti į geriausios kokybės nuorodų kūrimo būdus, kurie turėtų būti jūsų skaitmeninės rinkodaros dalis ir turėtų dominti bet kurį nuorodų kūrėją, dominantį jo svetainės reitingą ir srautą.

 

Kodėl svarbu sukurti rankinį nuorodų kūrimą

 

Dabar galite paklausti savęs, kas tiksliai yra nuorodų kūrimas, kaip padaryti rankinį nuorodų kūrimą arba jau ieškote nuorodų kūrimo pamokų; o gal jau žinote, ką visa tai reiškia, ir jūs tiesiog ieškote automatinių nuorodų kūrimo paslaugų. Ir tu nebūtum vienintelis. Sukurti nuorodas šiais laikais yra sunkiau nei bet kada. Vis dėlto nėra neįmanoma. „Google“ vis varto monetų ir nuorodų kūrimo būdus, kurie, atrodo, šiandien patvirtinti „Google“, rytoj gali būti šlamšto strategijos. Vis dėlto nuorodos vis dar yra svarbios. Jie vis dar yra pagrindinė varomoji jėga, galinti pakelti jūsų paieškos srautą ir patekti į dangų arba grįžti į 99 poziciją.

 

„Google“ turi dalį „kaltės“ šiuo klausimu, tačiau verslo savininkai, interneto svetainių valdytojai ar SEO specialistai taip pat turi žinoti apie jų padėtį. Pažvelkite į žemiau pateiktą ekrano kopiją. Kiek rezultatų sukurta naudojant „nuorodų kūrimą“ ir kiek „pirkimo nuorodų“? Turiu pripažinti, kad aš viską pagalvojau

būtų atvirkščiai.

 

„build vs buy links“ paieškos rezultatai

 

Tiesa ta, kad nuorodos yra vieni svarbiausių reitingavimo signalų. Nuorodų kūrimas ir SEO eina kartu ir bet kuriai sėkmingai skaitmeninės rinkodaros kampanijai natūralus ryšių kūrimas yra būtinas. Pamirškite mokamas nuorodas, pamiršite parduoti nuorodas, nuorodų užklausų šlamštą, neigiamą SEO ar bet kokį kitą rankinį „juodos kepurės“ darbą. Dabar esame naujoje paieškos sistemų optimizavimo srityje.

Neautomatinės nuorodų kūrimo strategijos, kurios turėtų veikti visada

Ilgą laiką bet koks rankinis nuorodų kūrimas buvo žydi nuorodų kūrimo strategija. Kai „Google“ pradėjo bausti svetaines už nenatūralius nuorodų profilius , buvo aišku, kad rankinis nuorodų kūrimas, kaip buvo žinoma, nebeveiks. Galime tai pavadinti žemos kokybės nuorodų eros kritimu ir kokybiškų nuorodų įsigijimo augimu.

 

Nepaisant to, visada bus rankinių nuorodų kūrimo būdų, kurie nesistengs tiesiogiai paveikti paieškos sistemos reitingų, o „Google“ visada gali veikti jūsų naudai. Taip yra tik tuo atveju, jei gerbiate jų gaires.

1. Atitinkami tinklaraščio komentarai

Komentarai vis dar naudoja daug galios ir vertės kaip būdas gauti nuorodas, jei tik patalpinate juos svetainėse, turinčiose didelį autoritetą. Jūsų tinklaraščio komentaras turi būti tinkamas ir susijęs su tam tikro tinklaraščio turiniu. Jei tiesiog einate į svetainę, kuri netvarko jos komentarų skilties ir turi daug nuorodų, nukreipiančių į daugybę atsitiktinių svetainių, tai tiesiog neveiks. Žemos kokybės nuorodos iš svetainių, turinčių žemą domenų valdymą, nėra tai, ko norite.

„Google“ nekils problemų dėl jūsų nuorodos, jei komentaras daromas rankiniu būdu, jo gramatika ir rašyba yra tinkami ir tai susiję su puslapio turiniu. Jūsų tikslas – suteikti vertę to tinklaraščio skaitytojui.

„Google“ nuorodų schemų koncepcija apima forumo komentarus su optimizuotomis nuorodomis įraše arba paraše. Nesvarbu, ką darote, turėkite omenyje, kad natūralios nuorodos ir kokybiškas turinys yra ne pasirinkimas

 

nuorodų schemos

 

2. Institucijos svečių dienoraščiai

Kita rankinių nuorodų kūrimo forma, kuri visada veiks, jei bus tinkamai atlikta, yra svečių dienoraščiai. Jau kurį laiką tai buvo aktuali tema, atsižvelgiant į tai, kad laikui bėgant ji virto šlamštu strategija kurti nuorodas. Buvęs „Google“ žiniatinklio šlamšto skyriaus vadovas Mattas Cuttsas viešai pareiškė nepritariantis piktnaudžiavimui svečių tinklaraščiais ir teigė, kad ši taktika pažeis gaires ir bus nubausta.

 

Dabar kalbame apie autoritetingą svečių internetinį dienoraštį, kokybiško turinio kūrimą kaip tvirtos turinio rinkodaros strategijos dalį ir ne tik apie trumpas teksto pastraipas, kurios neturi jokio kito tikslo, išskyrus įtaką paieškos sistemų reitingavimo puslapiui. Gali būti daug rankinių nuorodų kūrimo paslaugų, kurios siūlytų kurti turinį ir paskelbti jį visur, kur tik galite, tik turėdami nuorodų. Kai kalbate apie svečių dienoraščius šiomis sąlygomis, jūsų strategija gali skirtis nuo juodųjų skrybėlių, pagrįstų mainais nuorodomis ar nuorodų pirkimu. Jei sutelksite dėmesį į turinio kokybę, jei rašysite turėdami omenyje skaitytoją, jei skaičiuosite komentarus ir socialinius bendrinimus, kad įvertintumėte turinio sėkmę, o ne tik nuorodas, galite naudoti svečių dienoraščius kaip saugią rankinių nuorodų kūrimo techniką. pritraukti nuorodas.

 

Sveiki Bloggers Sveiki

Po daugybės pokalbių ir sumaišties žmonės bijojo naudoti svečių komandiravimą kaip būdą plėtoti nuorodas.

Svečių dienoraščiai visada bus sėkminga strategija, jei jie bus pritaikyti protingai. Naudokite svečių dienoraščius kaip priemonę, kad padidintumėte savo žinias apie savo nišą. Akivaizdu, kad būtina atsižvelgti į svetainės temą ir skaitytojus. Nėra tokio 100% įrodymo vadovo, kaip padaryti svečių komandiravimą, kaip nėra tokio vadovo, kaip padaryti nuorodų kūrimą. Bet jei turėsite omenyje aktualumą ir kursite turinį bei nuorodas, tarsi paieškos sistemų nebūtų, jūsų skaitmeninės rinkodaros strategija turėtų būti teisinga.

Nuorodos tampa bet kurios augimo įsilaužimo strategijos, kurią galite naudoti norėdami padidinti savo produkto žinomumą, šalutiniu produktu!

3. Verti pranešimai spaudai

Pranešimai spaudai gali būti ir gera, ir bloga nuorodų kūrimo strategija jūsų paieškos reitingui.

Gerai yra kurti pranešimus spaudai tik su tikslu paskelbti ką nors svarbaus ar vertingo apie savo prekės ženklą.

Piktnaudžiaudami šia strategija įtraukdami komercinio inkaro tekstą  ir nuorodas „atlikite-sekite“, „Google“ ją galiausiai pasmerks ir gausite baudą.

Ši strategija gali būti puikus rankinio ryšio kūrimo strategijos, kuri vis dar veikia 2017 m., Pavyzdys. Žinoma, jei ji naudojama protingai. Didžiausia pasaulyje paieškos sistema nuorodas pranešimuose spaudai pavadino „nenatūraliais“ ir įpareigoja jų nesilaikyti . Kaip ir bet kuriuo kitu atveju, tai gali būti nuorodų kūrimo strategija, kuri gali sukelti jums rūpesčių tik tuo, jei ja piktnaudžiaujate.

 

Kaip Joe Laratro, SEO ekspertų ir PubCon švino moderatorius minėto „2006 m prisijungę pranešimai spaudai buvo nuostabi SEO. Internetiniai pranešimai spaudai per pastaruosius kelerius metus turėjo labai mažą vertę nuorodų ir turinio atžvilgiu – sakyčiau, kad jis nuolat mažėjo. Tačiau aš vis tiek maniau, kad tai yra didelė organinės nuorodos kūrimo strategijos dalis, kol pasikeis naujoji gairė “. 

Turime nepamiršti, kad pranešimai spaudai nėra SEO taktika ar nuorodų kūrimo strategija.

Pranešimų spaudai tikslas yra padėti rašytojams, žurnalistams, influenceriams ir skaitytojams atrasti kažką naujo. Čia pranešimų spaudai pridėtinė vertė įtraukiant pranešimus į auditorijas. Spustelėjimai, matomumas, perskaitymai, bendrinimas socialiniuose tinkluose ar nuorodos natūraliai bus stebimi.

Nuorodų uždarbis kaip organinių nuorodų kūrimo strategija

Natūralus nuorodų kūrimas, atrodo, yra dabartinis kelias, kurį turėtumėte dominti eidami, jei norite turėti ilgalaikių reitingų svetainę.

100% organinių nuorodų kūrimas

Svarbu nepamiršti, kad šis strategijos pokytis atsiranda dėl mentaliteto pasikeitimo – nereikia dirbti, kad tos nuorodos būtų išdėstytos ten, kur norite, kad jos atsirastų organiškai dėl jūsų veiksmų. Jūsų veiksmai turi būti kuo natūralesni, kai bandote užmegzti ryšius. Tiesą sakant, jūs turite pasistengti ir sukurti ką nors, kad uždirbtumėte tas nuorodas, o ne jas „kurtumėte“. Parašėme įdomų turinį apie uždarbį, kuriame uždirbote 21 kūrybišką nuorodų gavimo būdų sąrašą .

Paprasčiau tariant, jis vadinamas „Link Earning“.

Ar yra nuorodų kūrimo įrankių? Lažini! Ar yra nuorodų kūrimo paslaugų, pasirengusių automatizuoti procesą už jus? Taip, jie yra. Vis dėlto jūsų tikslas yra žinoti, kaip kurti nuorodų kūrimą ir nubausti. Yra vis mažiau būdų rankiniu būdu sukurti tvirtas nuorodas, kurios artimiausiu metu nebus pažymėtos kaip nenatūralios:

 

  • Vienas iš būdų būtų pasiūlyti savo žinias bendruomenei , kuriant „kaip“ ir vadovus, kuriuose dalinsitės įžvalgomis ir atskleisite kai kurias jūsų tikslinei auditorijai aktualias temas.
  • Dalyvavimas diskusijose ir atsakymas į žmonių klausimus. Forumo platformose galite lengvai traktuoti vartotojus kaip pacientus ir spręsti jų problemas. Jei jūsų atsakymai bus naudingi nuotoliniu būdu, tai tikrai sukels tam tikrą teigiamą internetinės minios reakciją.
  • Susitelkite į bendruomenės kūrimą – tai ilgas įsipareigojimas, sukuriantis daugybę atlygių ne tik SEO požiūriu. Tai daug darbo, tačiau jis gali pritraukti daugybę visų rūšių vartotojų nuorodų komentarų, forumo temų ir tinklaraščio įrašų forma.

300: Organinės nuorodos imperijos iškilimas

Organinės nuorodos imperijos iškilimas

Tiesa ta, kad dauguma rankinių nuorodų kūrimo strategijų tapo manipuliavimo „Google“ paieškos rezultatais būdu, todėl jos nebėra perspektyvios. Internetas yra pilnas beprasmių šlamšto nuorodų, kurios niekam nėra naudingos. Kai kalbame apie šešėlinį rankinių nuorodų kūrimą, mes kalbame apie laiką ir pastangas, skirtas sukurti tuos nuorodų profilius, kurie gali akimirksniu nutekėti.

 

Trumpas, trumpas, rankinis nuorodų kūrimas tampa senoviniu būdu masiškai pakeisti svetainės reitingą „Google“. Tai nėra lengvas darbas, kuriant prasmingą turinį ir viską išrenkant, kad būtų aukšto kokybinio lygio, neatsižvelgiant į jokią nuorodų kūrimo strategiją. Tačiau dienos pabaigoje tai skiria jus nuo kitų. Nuo šiol viskas susiję su protingu darbu ir prasmingų santykių kūrimu, kuriuos panaikina SEO ketinimai.

Nedaug kokybiškų natūralių nuorodų įveiks bet kokį šešėlinį rankiniu būdu susietą profilį.