Šiuolaikinis vartotojas ieško greitų, patikimų ir ekonomiškų paslaugų visose gyvenimo srityse. Todėl vis daugiau vartotojų naudojasi internetinių parduotuvių paslaugomis beveik viskam – nuo greito maisto ir baldų pirkimo iki šventinių dovanų ir maisto produktų pirkimo. Taigi, jei dar nesvarstėte gėlių pristatymo internetu paslaugos, darote didžiulę klaidą.

Paprastai, kai kalbama apie gėlių ir gėlių puokščių pirkimą, jūsų pirmasis pasirinkimas būna gėlių parduotuvės. Tačiau gėlių pristatymo internetu patogumas ir paprastumas yra neprilygstami. Jei svarstote, kodėl turėtumėte pirkti gėles internetu, štai keletas privalumų, kurie įtikins jus pereiti prie jo pvz gėles kaune iš flowery.lt

Platesnis pasirinkimas

Nesvarbu, ar bandote išlaikyti aistrą per atstumą užsimezgusiuose santykiuose, ar norite nustebinti savo mamą geriausiu įmanomu gėlių puokštės pristatymu, tai galite padaryti sėdėdami patogiai įsitaisę savo namuose. Gėlininkai internetu siūlo puokštes visoms progoms ištisus metus ir nelaukia konkrečios šventės ar įvykio. Todėl taip paprasta ir lengva įsigyti gėlių puokščių vestuvėms, Valentino dienai, Motinos dienai, jubiliejams, gimtadieniams ar jokiai kitai progai.

Gėlių puokštės pagal jūsų biudžetą

Sėdėdami namie ar darbe galite apžiūrėti platų internetinių puokščių kompozicijų asortimentą ir paprašyti, kad internetinis gėlininkas pristatytų jas į bet kurį Lietuvos kampelį. Jei ieškote sezoninių gėlių, jų galite gauti už biudžetui palankias kainas. Arba galite rinktis egzotiškesnes gėles ir savo ypatingą akimirką paversti dar įsimintinesne ir ypatingesne. Tačiau paprastai sezoninės gėlės yra pigesnės už kitas gėles.

Pristatymo greitis

Šiandieninis greitas gyvenimo tempas reiškia, kad beveik neturite laiko sau, todėl gimtadienius ir kitas ypatingas progas galite pamiršti iki paskutinės akimirkos. Laimei, gėlininkai internetu gali jums pagelbėti, nes daugelis jų siūlo pristatymą tą pačią dieną, o kartais net skubų pristatymą. Toks žaibiškas pristatymas labai palengvina ir supaprastina darbą, kai esate pripratę prie momentinio pasitenkinimo. Gėlių pristatymas internetu užtikrina, kad tik šviežios gėlės pasieks asmenį, kuriam norite jas padovanoti. Taigi jums niekada nereikės nerimauti dėl sudžiūvusių ar prastos kokybės kompozicijų.

Daugiau nei gėlės

Įprastinėje gėlių parduotuvėje paprastai būna tik gėlės, tačiau internetinės gėlių parduotuvės siūlo ne tik gėles ir gėlių kompozicijas. Gėles galite lengvai derinti su tortais, pliušiniais žaislais, papuošalais, šokoladukais, balionais ir dar daugiau, kad pritaikytumėte savo dovaną mylimam žmogui ir padarytumėte ją unikalią. Šis patogumas leidžia padaryti dovaną tėvams, šeimai ir draugams ypatingą. Ką gi, dabar turite dar vieną priežastį siųsti gėles internetu be priežasties!

Jokių logistinių problemų

Šiandien žmonės darbo ir pramogų tikslais keliauja po visą pasaulį. Taigi, jei atsitiko taip, kad persikėlėte į kitą miestą, miestą ar šalį, nereikia nusiminti. Vis tiek galite parodyti savo gyvenimo meilei ar tėvams, kad apie juos galvojate, užsakydami gėles ir jas priderindami prie kokios nors dovanos. Gėlių ir torto pristatymas tikrai nustebins ypatingą jūsų gyvenimo žmogų. Maža to, jums nereikės fiziškai pirkti dovanos, jos pakuoti ir paskui kurjeriu gabenti artimiesiems. Visą šį procesą atlieka internetinis gėlininkas, kuris užtikrina, kad gavėjas gaus šviežią ir nepriekaištingos būklės kompoziciją.

Vertė už pinigus

Dauguma internetinių gėlininkų neturi fizinės parduotuvės, o tai reiškia, kad jų pridėtinės išlaidos yra nedidelės. Sutaupytas lėšas jie perduoda savo klientams, todėl gali pasiūlyti patrauklias ir konkurencingas kainas. Taigi ne tik sutaupote pinigų už puokščių pristatymą internetu Mumbajuje, bet ir išvengiate streso, susijusio su gėlininkų medžiokle, ir užtikrinate, kad jūsų gėlių kompozicija laiku pasieks numatytą paskirties vietą.

Gėlininkai internetu dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir naudoja aukščiausios klasės šifravimą, todėl jums nereikės nerimauti atliekant mokėjimus internetu. Gėlių kompoziciją galite pritaikyti pagal savo poreikius ir biudžetą. Taigi, jei norite internetu nupirkti gėlių ypatingam žmogui savo gyvenime arba norite parodyti draugui ar tėvams, kad apie juos galvojate, gėlių pristatymas internetu yra tas kelias, kurį turėtumėte pasirinkti. Nesigailėsite!