Pietų Paryžiuje ponia Collino, be kaukių ir nešdama Prancūzijos vėliavą, sakė, kad yra pikta, kad sveikatos priežiūros darbuotojai buvo priversti skiepytis iki šio rudens ir kad bus galima patekti į barus, restoranus, kino teatrus, muziejus, sporto sales ir kitas patalpų patalpas. būti apribotas.

Aplink ją šeimos plevėsavo su Prancūzijos vėliavomis, o protestuotojai šaukė „laisvė“ ir „pasipriešinimas“ nešdami laikinus kartoninius ženklus su šūkiais: „Nepasiduok šantažui“ ir „Ne segregacijai“.

Kai protestuotojai praleido garsaus XIX amžiaus prancūzų mokslininko Luiso Pasteuro statulą, skiriamą skiepijimo principų atradimui, mažai kas tai pastebėjo. Vienas pagyvenęs vyras, ėjęs pro demonstrantus, padarė. – Pasteuras turi apsiversti savo kape, – sumurmėjo jis.

Eitynes ​​ten surengė Florianas Philippotas, buvęs kraštutinių dešiniųjų partijos „National Rally“ narys, tapęs kovos su sveikata leidimo judėjimo veikėja. Du „Agence France-Presse“ vaizdo žurnalistai paliko žygį po to, kai protestuotojai juos įžeidė, spjovė ir neleido jiems filmuoti, pranešė agentūra.

„Mes nebeturime laisvės siekti norimo gydymo“, – sakė pensininkė IT specialistė C. Collino, gyvenanti netoliese esančiame Sèvres mieste. Ji nepasitikėjo pareigūnais, kad pasakys tiesą apie skiepus, ir sakė, kad ėmėsi ieškoti informacijos apie pandemiją internete.

Tačiau jos požiūris izoliavo ją nuo kai kurių draugų ir šeimos narių, kurie pritaria sveikatos leidimo politikai, kaip ir dauguma prancūzų, rodo naujausios apklausos. Nuo tada, kai buvo paskelbtas leidimas, milijonai žmonių skubėjo gauti „Covid“ nuotraukų. Tačiau ponia Collino sakė, kad mieliau mirs, nei pasiskiepys.

„Nesuprantu, kodėl jie yra už, kol aš prieš“, – sakė ji.