Ar jūs kada nors matėte ar galvojote apie bet kurią kitą laidą, kuri yra žymesnė nei „Saturday Night Live“? Neteisingai! Iki šiol šioje laidoje nebuvo nė vieno dalyvio, kuris būtų atkreipęs dėmesį tiek į Pete’ą Davidsoną. Ar ne? Nežinau kaip, bet šitas, normaliai atrodantis vaikinas iš Niujorko per pastaruosius penkerius metus kažkaip sugebėjo atkreipti žmonių dėmesį. Kiekvienais metais eidamas jis vis daugiau antraštių skelbia popieriuose.

Pete'as Davidsonas

Tačiau jei jūs vis dar nežinote, kas jis yra ir iš kur, tada nesijaudinkite. Šiame straipsnyje mes pasakosime jums daug daugiau apie jį, nesvarbu, ar tai jo dabartinis gyvenimas, ar praėjęs gyvenimas. Nuo vidurinių mokyklų santykių, kovų iki grynosios vertės apie Pete’as Davidsonas, yra tiek daug, apie ką kalbėsime.

Pete’as Davidsonas filmo „Savižudžių būrys“ pasirodymas 2021 m. rugpjūčio 6 d. Margot Robbie pakartoja savo, kaip Harley Quinn, vaidmenį. Nesigilinkime į šios kylančios žvaigždės gyvenimą!

Pitas yra SNLGyvenantis jaunas žmogus

Pete’as Davidsonas pateko į „Saturday Night Live“ vaidmenį 2014 m., Kuris vyko per 40-ojo sezono premjerą. Tuo metu Pete buvo vos 20 metų, o tai galiausiai padarė jį jauniausiu SNL nariu. Davidsonas pateko į SNL, surengęs atranką SNL eiliniam Billui Harderiui. Deividas susitiko su Billu filmo „Traukinys“ filmavimo aikštelėje.

Pitas prarado savo tėvą rugsėjo 11 d

Žmonės visada klausinėjo, kur yra Pete’o Davidsono tėvas? Būdamas vos septynerių metų amžiaus, Pete’as Davidsonas prarado savo tėtis 2011 m. rugsėjo 9 d. teroro išpuolio metu. Jo tėvas buvo ugniagesys Niujorke ir buvo „Ladder 118.“ narys. Paskutinį kartą jį matė lipantį „Marriott World Trade Center“ viešbučio laiptais, ir, deja, po kelių minučių jis sugriuvo. Jo netektis, be abejo, padarė didžiulę įtaką Davidsono gyvenimui, ir jis vis sako, kaip labai pasiilgsta tėčio.

Negana to, interviu „The New York Times“, Pitas buvo sakęs, kad buvo laikas, kai jis nusiplėšė plaukus, kol nusiplėšė. Tėčio atmintyje jis ant kairės rankos išsitatuiravo tėvo ženklo numerį 8418.

„Bonafide“ žvaigždė padarė mamytę pasididžiavusią

Nuostabu matyti, kaip Pete’ui Davidsonui pavyko padaryti karjerą iš savo juoko šou SNL. Na, Juddo Apatowo filme, Staten salos karalius, nustebsite pamatę, kokie geri jo vaidybos įgūdžiai. Pete’as Davidsonas paminėjo, kad šis filmas yra labai artimas jo šeimai, nes jis visiškai pagrįstas jų gyvenimu. Interviu su ET Pete Davidsonas minėjo, kaip jo mama sureagavo pažiūrėjęs filmą. Jis sakė, kad jo mama mėgsta filmą, ir tai jam daug ką reiškė. Šis filmas yra mažas jo laiškas savo šeimai, kurį jo mama, tėtis ir sesuo. Jis džiaugiasi matydamas, kad privertė mamą didžiuotis šiuo nuostabiu filmu.

Pete’as Davidsonas yra geriausias brolis

Per pastaruosius kelerius metus technologijos tapo tokios papildomos, kad mums visiems pavyko užvaldyti asmeninį įžymybių gyvenimą. Mes visi žinome, kad net uždirbęs milijonus ir milijonus, šis berniukas vis tiek nori likti su mama ir seserimi. Jo santykiai su mama buvo labai mieli, ir mes jau seniai to liudininkai. Tačiau pakalbėkime apie santykius Pete’as Davidsonas dalijasi su savimi sesuo.

Abu broliai ir seserys palaiko puikų ryšį ir kartais skelbia apie savo šeimą socialiniuose tinkluose. Ji palaiko labai gerą ryšį su savo vyresniuoju broliu Pete. Pavyzdžiui, per savo 24-ąjį gimtadienį Casey perėjo į socialinę žiniasklaidą sakydamas: „Su 24-uoju gimtadieniu nuostabiausiam, įkvepiančiam žmogui, kurį pažįstu !! Dėkinga tau kasdien. Myliu tave iki mėnulio ir atgal, nekantrauju švęsti šį savaitgalį “. Argi ne mielas Casey ir Pete?

Pete’o Davidsono fizinė statistika

Yra daugybė žmonių, kurie norėjo sužinoti apie fizinę statistiką Pete’as Davidsonastebūnie jo ūgio, svorio ar akių spalvos. Ar ne beprotiška, kaip žmonės jį myli? Štai keletas deets jums!

  • Aukštis – 6 pėdos 3 coliai
  • Svoris – 83 kg
  • Akių spalva – tamsiai ruda
  • Plaukų spalva – tamsiai ruda
  • Grynoji vertė – 6 milijonai dolerių

Pete’o Davidsono grynoji vertė

Remiantis naujausia informacija, Pete’o Davidsono grynoji vertė yra maždaug 6 milijonai dolerių.

Pete’as Davidsonas yra didžiulis tatuiruočių gerbėjas

Jei tinkamai jį matėte, privalote tai žinoti Pete’as Davidsonas yra didelis laikas tatuiruotė keistuolis. Jis, kaip minėta anksčiau, ant kairės rankos išsitatuiravo tėvo ženklo numerį. Kai kuriose kitose jo tatuiruotėse yra daugybė Hario Poterio nuorodų. Nuo rūšiavimo skrybėlės, smaigalio, žaibo, Dumbldoro citata iki mirties relikvijos simbolio, jis visas gavo rašalu. Be to, yra „DoodleBob“ tatuiruotė iš „Kempiniuko aikštės“ epizodo.

Ne tik 2017 m. Gruodžio mėn. Davidsonas nuėjo į „Instagram“ ir parodė savo naują Hilary Clinton tatuiruotę. Jis ją vadina savo „didvyre“ ir taip pat mini, kad ji yra viena stipriausių asmenų pasaulyje.

Pete’o Davidsono meilės gyvenimas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, mes visi tikrai norime žinoti, su kuo susitinka šios įžymybės. Jei galvojate apie vadinamąjį mergina apie Pete Davidsonas, tada čia yra nedidelė įžvalga apie jo meilės gyvenimą. 2018 m. Pitas susižadėjo su Ariana Grande, kuri vėliau buvo atšaukta 2018 m. Spalio mėn. , Andie MacDowell dukra.

Taigi, tai buvo viskas, ką jums turėjome apie Pete Davidsoną. Tikiuosi, kad jums patiko skaityti apie jį, o jei ko nors trūksta, galite tai paminėti komentaruose. Iki!