Empatija + įtikinėjimas- PAGEBlog

Nuorodų platinimas yra susijęs su dviem dalykais: empatija ir įtikinėjimu.

Jei prisiminsite šį paprastą faktą, jūsų žinios bus geresnės nei tikriausiai 80% kasdien gaunamų pagalbos el. Laiškų. Būdamas mūsų „Page One Power“ tinklaraščio valdytoju, matau DAUG blogų informavimo ir susiejimo užklausų, o to priežastis yra ta, kad žmonės neatsižvelgia į šiuos du pagrindinius nuorodų teikimo principus.

Bet vien dėl to, kad kiti daro blogą darbą, dar nereiškia, kad turėtumėte pasitenkinti vidutinybe – šiame straipsnyje noriu paaiškinti jums reikalingą mąstyseną (ir keletą naudingų patarimų), kad galėtumėte siųsti kokybišką informaciją ir suteikti sau geriausią galimybę užsidirbti susieti ir kurti reikšmingus santykius visame internete.

Siunčiate žmonėms … ir prašote malonės

Visų pirma, siunčiant informaciją, mintyse, kad el. Paštu siunčiate el. Laiškus, laikykitės savo proto priešakyje. Šis paprastas faktas yra priežastis, dėl kurios empatija yra tokia didelė sėkmingos nuorodos informacijos dalis.

Mąstymas apie žmogų kitoje jūsų užklausos pusėje privers jus būti žmogumi pats. Užduokite sau klausimus apie tą asmenį … koks yra pagrindinis šio žmogaus darbas ar atsakomybė? Ar tai tinkamas asmuo paklausti apie nuorodą? Kodėl jiems turėtų rūpėti mano puslapis? Kodėl jie turėtų susieti?

Jei negalite atsakyti į šiuos klausimus, susisiekite su netinkamu asmeniu arba turite didesnių problemų (kaip: jūsų puslapis nėra vertas nuorodos). Susiejimo užklausai tinkamo asmens radimas yra labai svarbus žingsnis norint sėkmingai apsaugoti jūsų saitą, todėl verta nueiti papildomą mylią nuorodų paieškos srityje, kad įsitikintumėte, jog radote absoliučiai geriausią būdą prisijungti. Negalima tiesiog griebti pirmojo el. Laiško, kurį radote svetainėje, – iš tikrųjų ieškokite asmens, kuris greičiausiai bus atsakingas už nuorodų į svetainę pridėjimą. Kartais tai yra žiniatinklio valdytojas … redaktorius … ar net asmuo, kuriam priklauso svetainė – esmė ta, kad turite peržiūrėti svetainę ir ištirti, su kuo turėtumėte susisiekti.

Priežastis, kodėl reikia rasti tinkamą asmenį, yra labai svarbi, nes jau pakankamai sunku pritraukti kieno nors dėmesį ir priversti juos atsakyti, kad jūsų nepaleistų keli žmonės. Be to, suradus svarbiausią asmenį, iškart parodoma, kad skyrėte laiko susipažinti su būsima svetaine, todėl jūsų nuoroda tampa patrauklesnė.

Ekrano kadras 2020-12-01, 16.13.11 val

Be to, kad esate įsijautęs į tai, kad susisiekiate su tikru, gyvu (ir užimtu) žmogumi, taip pat turite žinoti apie tai, kad iš esmės prašote malonės. Kreipkitės į savo ryšius tuo pačiu būdu, kaip ir į SMS žinutes draugui, kad padėtumėte judėti. Pavyzdžiui, tinkama pranešimo struktūra būtų tokia:

  1. Trumpas įvadas su tam tikru pritaikymu.
  2. Kontekstas tam, ko klausiate.
  3. Paprašykite.
  4. Pateikite konkrečius tolesnius veiksmus / raginimą veikti.
  5. Ačiū jiems už sugaištą laiką.

Idealiose situacijose susiejimas su jūsų puslapiu naudingas jų auditorijai, taigi ir jų svetainei. Tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis jie vis tiek daro jums paslaugą, todėl, jei tikitės užsitarnauti, turite būti maloningi ir mandagūs.

Jei paprasčiausiai prisimenate, kad yra kitas asmuo, gaunantis jūsų el. Pašto el. Laišką, ir elgiatės su juo kaip su asmeniu, jūs jau esate pusiaukelėje ir siunčiate geresnę informaciją nei dauguma. Tačiau vis tiek turite būti įtikinamas, jei norite padidinti savo ryšį ir suteikti sau didžiausią šansą į sėkmę.

Padorus informavimas gauna atsakymus, patrauklus informavimas – nuorodas

Skirtumas tarp gero ir didelio informavimo yra įtikinėjimas. O kad įtikintumėte, turite suprasti savo skaitytoją ir tai, kas verčia juos veikti.

Norėdami suprasti svetainės savininką, su kuriuo susisiekiate, pirmiausia pažinkite jo auditoriją ir tai, kas juos domina. Kokios temos jiems svarbiausios? Kokiems turinio formatams jie teikia pirmenybę? Kokias kitas svetaines jie stebi? Su kokiais bendrais iššūkiais jie susiduria? Kokiais šaltiniais jie pasitiki?

Kai žinosite atsakymus į šiuos klausimus, naudokitės šia informacija per savo nuorodą. Pažymėkite savo puslapio dalį, kurioje kalbama apie jiems labiausiai rūpimą temą (arba netgi nueikite papildomą mylią ir sukurkite inkaro nuorodą į tą konkretų skyrių). Jei jų auditorija teikia pirmenybę vaizdo įrašų turiniui, pabrėžkite vaizdo įrašą savo puslapyje. Nustatykite, kaip jūsų puslapis išsprendžia tikslinės svetainės auditorijos problemą, ir pateikite nuorodą šiame kontekste (tai yra pats galingiausias variantas).

Kad būtumėte įtikinamas, jums reikia konteksto, o norint turėti kontekstą, reikia suprasti. Kruopščiai ištirkite būsimas svetaines ir turėsite žinių, reikalingų, kad jūsų veikla būtų įtikinama.

Be auditorijos tyrimų, yra keletas geriausių praktikų, kurių turėtumėte laikytis. Pavyzdžiui, svarbiausia yra aiškumas – negalima kažko įtikinti, jei jis nežino, ko tu klausi. Nemuškite ir nemėginkite užmaskuoti savo tikslo. Būkite atviri ir aiškiai pasakykite apie tai, kad norite, kad jie susietų su jūsų svetaine. Tiesą sakant, man pasirodė efektyviausia paaiškinti, kad pateikiate nuorodos šaltinį tiesiai temos eilutėje – tiesiog būtinai pridėkite tam tikrą suasmeninimą (asmens vardą, savo svetainės pavadinimą, kaip šaltinis kreipiasi į jų auditoriją ir pan.), todėl nesusiliesite su bendru, žemos kokybės nuorodų teikimu.

Be to, aiškiai nurodykite, kur, jūsų manymu, nuoroda turėtų būti nukreipta ir kuriame puslapyje ji turėtų gyventi (nurodydami pagrindžiančias priežastis iš viršaus). Norite, kad šiam asmeniui būtų kuo lengviau pridėti nuorodą. Jiems nereikėtų medžioti tam tikros savo puslapio skilties, kuri gali būti aktuali – visa tai jūsų labui.

Ekrano kadras 2020-12-01, 16.12.31 val

Kitas pranešimo aiškumo aspektas yra glaustas jūsų el. Pašto adresas. Vėlgi, jūs siunčiate laišką kitam žmogui su darbu ir pareigomis, ir jie neturi daug laiko praleisti skaitydami jūsų nuorodų aukštį. Venkite purvo vandens, laikydami el. Paštą trumpą ir tikslią.

Nuorodų platinimas yra didžioji dalis nuorodų kūrimo darbų, o jei negalite efektyviai susisiekti, negausite visų nusipelnotų nuorodų. Laimei, geros informacijos siuntimas nėra sudėtingas, nes tam reikia tik dviejų dalykų: empatijos ir įtikinėjimo. Įsijauskite į tai, kad susisiekiate su kitu asmeniu (paprastai su nepažįstamuoju) ir prašote jiems malonės, ir atlikite tyrimus, kad suprastumėte juos ir jų auditoriją, kad galėtumėte įtikinamai paaiškinti, kodėl jie turėtų susieti.

Dabar eikite, siųskite puikius informacijos el. Laiškus ir gaukite savo svetainei reikalingų nuorodų.