Nesvarbu, kokia jūsų verslo sritis ar dydis, bet kuri įmonė, norinti išlikti konkurencinga skaitmeninėje rinkoje, turi rasti būdų, kaip pagerinti savo matomumą internete. Dažnai verslo savininkams kyla klausimas, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus savo įmonei.

Atsakymas? Paieškos sistemos optimizavimas (arba SEO) yra vienas geriausių būdų tai padaryti

Optimizuodami savo svetainę ir tinklaraščio turinį paieškos varikliams, pvz., „Google“, galite stengtis išplėsti savo pasiekiamumą ir pritraukti daugiau atitinkamo srauto į savo svetainę. Einate vienu žingsniu arčiau savo stebuklų, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus jūsų įmonei.

Tiesa ta: SEO nėra greita ar trumpalaikė taktika . Tam reikia laiko ir pastangų. Tačiau atsipirkimas yra reikšmingas tiems, kurie nori pasiekti daugiau potencialių klientų internetu.

Tai reiškia, kad jei norite sužinoti, kaip pagerinti „Google“ paieškos reitingą savo verslui, teks tai dirbti.

Žemiau mes parengėme vadovą, kuriame yra 5 veiksmai, kuriuos turėsite atlikti, kad pagerintumėte savo reitingą „Google“.

5 paprasti žingsniai, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

1 veiksmas: pradėkite nuo tvirtos svetainės struktūros.

Jei įdomu, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus savo verslui, pirmiausia reikia pradėti nuo tvirtų savo svetainės struktūros pagrindų. Nesvarbu, kiek kokybiško turinio kuriate, jūsų SEO pastangos nepastebės „Google“, o jūsų svetainės struktūra yra prasta.

Kai vartotojams sunku naršyti jūsų svetainę, „Google“ tikriausiai sunku „skaityti“ ar tikrinti. Kai taip nutinka, paieškos sistemų reitingai paprastai kenčia.

Norėdami tai išspręsti, įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra patogi vartotojui. Tai reiškia, kad vartotojams lengva pasiekti, įkelti, skaityti ir naršyti.

Ir tai reiškia ne tik darbalaukio vartotojus. Jūsų svetainė turėtų būti jautri visų tipų mobiliesiems įrenginiams, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Štai keli žingsniai, kuriuos galite atlikti norėdami pradėti:

Atlikite techninį SEO auditą savo svetainėje.

Jei norite sužinoti, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus, pirmiausia turėsite atlikti techninį įmonės svetainės SEO auditą. Tai leidžia pamatyti, kur yra jūsų svetainė, kai kalbama apie SEO. Kad galėtumėte atlikti koregavimus, kad padidintumėte savo galimybes užimti aukštesnę vietą „Google“ paieškos variklio rezultatų puslapiuose (SERP).

Nors galite atlikti savo svetainės techninį SEO auditą, daugelis įmonių vietoj to nusprendžia dirbti su patyrusia SEO bendrove .

Atliekant išsamų techninį auditą reikia nuodugniai išnagrinėti įvairius jūsų svetainės aspektus, tokius kaip tikrinimo klaidos, indeksavimas ir priegloba. Visų paslaugų auditas taip pat apims įvairius turinio ir susiejimo aspektus, kurie taip pat turi įtakos jūsų SEO.

Jei nuspręsite dirbti su SEO agentūra, ji taip pat pateiks rekomendacijas kaip jūsų SEO audito dalį.

Jei tikrai norite sužinoti, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus savo verslui, rimtai atsižvelgiate į šias rekomendacijas ir parengkite įgyvendinimo planą, kad šie pasiūlymai būtų įgyvendinti. (SEO kompanija taip pat gali padėti įgyvendinti, jei savo komandoje neturite SEO eksperto.)

kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

Visų paslaugų SEO svetainės auditas nagrinėja visus jūsų svetainės paieškos sistemos optimizavimo aspektus.

Ištaisykite ir iš naujo parašykite bet kokį pasikartojantį turinį savo svetainėje.

Nors nebūtinai techninė problema, tačiau pasikartojantis turinys dažnai yra susijęs su kai kuriomis techninėmis SEO problemomis, su kuriomis gali susidurti jūsų verslas. Dažniausiai pasikartojančio turinio problema yra kelių to paties puslapio turinio versijų jūsų svetainėje. Pvz., „Google“ gali laikyti šiuos URL kaip 4 skirtingus puslapius su turinio kopija:

 •         http://www.site.com
 •         https://www.site.com
 •         http://site.com
 •         https://site.com

Turėsite išspręsti šią problemą nustatydami tinkamas šių URL peradresavimo taisykles. Vėlgi, tai gali būti ne tai, ką sugebate padaryti patys. Jei neturite vidaus žiniatinklio kūrėjo, kreipkitės į agentūrą pagalbos dėl interneto dizaino paslaugų .

Išsprendę šias problemas, taip pat norėsite pažvelgti į bet kokį kitą pasikartojantį turinį savo svetainėje. Pasikartojantį turinį galite rasti atlikdami auditą naudodami tokį įrankį kaip „ Copyscape“ . „Google“ yra linkusi bausti svetaines, kuriose yra pasikartojančio turinio, todėl svarbu, kad kiekvienas jūsų svetainės turinio puslapis būtų unikalus.

kopijos vaizdas

Norėdami lengvai rasti, kuris turinys yra kopijuojamas iš kitų svetainių, galite naudoti plagiatų tikrintuvą, pvz., „Copyscape“.

Radę puslapių, kuriuose yra pasikartojančio turinio, turėsite iš naujo parašyti dalis, kurios yra identiškos ar panašios į kitas svetaines. Suformuluokite sakinius iš naujo arba raskite kitų būdų perduoti tą pačią prasmę. Tai padės užtikrinti, kad visas jūsų svetainės turinys yra unikalus, sumažindama tikimybę, kad „Google“ nubaus jūsų svetainę paieškos rezultatuose.

2 žingsnis: atlikite raktinių žodžių tyrimus.

Daugelis žmonių, kurie ieško, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus savo verslui, jau žino apie raktinių žodžių tyrimo svarbą. SEO raktinių žodžių tyrimas apima tinkamų raktinių žodžių, kuriuos jūsų tikslinė auditorija naudoja ieškodama tokių produktų, paslaugų ir prekių ženklų kaip jūsų, paiešką.

Turėdami efektyvių raktinių žodžių sąrašą, galite pradėti kurti tikslinį turinį, kuris gali būti rodomas paieškos sistemose pagal atitinkamas užklausas.

kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė yra nemokama ir efektyvi priemonė, padedanti nustatyti susijusius SEO raktinius žodžius.

Sudarėme keletą patarimų, kaip pagerinti įmonės „Google“ paieškos reitingą atliekant kokybiškus raktinių žodžių tyrimus:

Sudarykite svarbiausių jūsų verslui aktualių temų sąrašą.

Geriausia vieta pradėti raktinių žodžių tyrimus, norint pagerinti „Google“ paieškos rezultatus, yra parengti atitinkamų temų sąrašą. Kokias bendras temas norite reitinguoti „Google“?

Šios temos gali būti:

 • susijusius su jūsų produkto ar paslaugos pasiūlymais
 • svarbu jūsų pramonėje
 • susijęs su iššūkiais, kuriuos sprendžia jūsų prekės ženklas

Galite apsvarstyti ne tik tai, ką siūlo jūsų verslas, bet ir temas, kurios yra vertingiausios jūsų tikslinei auditorijai. Apie ką jiems reikia daugiau informacijos prieš priimant sprendimą pirkti? Įsitraukite į auditoriją ir apsvarstykite, kurios temos būtų tinkamiausios kaip raktinių žodžių tyrimo pradžia.

Pagalvokite apie keletą raktinių žodžių frazių, kurios patenka į šias temų kategorijas.

Turėdami keletą temų kategorijų, kurias norėtumėte reitinguoti, laikas nustatyti keletą bendrų raktinių žodžių, kurie, jūsų manymu, patenka į šias kategorijas.

 

Tai yra raktinių žodžių frazės, kurias, jūsų manymu, naudoja tiksliniai klientai, norėdami internete rasti tokius prekės ženklus kaip jūsų. Tai nebus galutinis raktinių žodžių sąrašas, tačiau jis suteikia jums pradinį tašką kuriant sąrašą, kurį galite ištirti ir susiaurinti.

Jei esate užstrigęs, pabandykite pasidomėti, pagal kuriuos raktinius žodžius jūsų įmonės svetainė jau reitinguojama. Šią informaciją galite rasti naudodami „Google Analytics“. Pažvelkite į savo svetainės srauto šaltinius. Peržiūrėkite natūralios paieškos srautą, kad nustatytumėte kelis raktinius žodžius, kuriuos žmonės naudoja ieškodami jūsų svetainės „Google“.

Tyrinėkite raktinius žodžius, susijusius su jūsų sąrašu.

Dabar, kai žinote šiek tiek daugiau apie tai, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus, atėjo laikas būti šiek tiek kūrybiškesniems. Be šio pradinio raktinių žodžių sąrašo, taip pat turėsite sugalvoti keletą susijusių raktinių žodžių paieškos terminų, kuriuos paieškos sistemos vartotojai taip pat gali įvesti norėdami rasti jūsų prekės ženklo svetainę.

Jei užstrigote, galite dar kartą kreiptis į „Google“. Įveskite kai kuriuos raktinius žodžius iš savo sąrašo į „Google“ paieškos variklį ir slinkite į puslapio apačią, kad rastumėte susijusius raktinius žodžius. Kurdami savo sąrašą, galite atsižvelgti į šiuos susijusių raktinių žodžių frazių pasiūlymus (bet tik tuo atveju, jei jie yra tinkami ir tinkami).

Susijusios paieškosŠtai kaip gali atrodyti susijęs paieškos raktinis žodis „ekologiška kava“.

Raskite papildomų raktų su ilgomis uodegomis

Dabar, kai turite keletą bendrų raktinių žodžių, norėsite juos sumaišyti su keliais ilgosios raktų raktiniais žodžiais. Nors standartinė raktinių žodžių frazė yra nuo 1 iki 3 žodžių, SEO ilgosios uodegos raktiniai žodžiai yra ilgesnės raktinių žodžių frazės, kurios paprastai yra konkretesnės ir kuriose yra trys iš daugiau žodžių.

Derindami tiek įprastus, tiek ilgus raktinius žodžius, galite sukurti subalansuotą požiūrį į SEO, turėdami omenyje ir savo trumpalaikius, ir ilgalaikius tikslus.

Pavyzdžiui, tarkime, kad bandote priskirti terminą „ekologiška kava“. Yra didelė tikimybė, kad konkurencija dėl šio raktinio žodžio yra gana didelė, nes ten yra kitų kavinių ir bendrovių, kurios bando priskirti tą patį dalyką. Įtraukę keletą ilgų raktinių žodžių, tokių kaip „kaip išsirinkti geriausią ekologišką kavą“ arba „ekologiška kava prieš kavą“, galėsite pritraukti konkretesnį srautą be konkurencijos.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra neginčijamas balso paieškų augimas. Tai yra didžiulis posūkis nuo tradicinių raktinių žodžių tipo užklausų, naudojant prietaisų balso padėjėjus. Ir šis perėjimas daug reiškia rinkodaros specialistams, nes balso užklausos skiriasi nuo tipiškų raktinių žodžių, kuriuos naudojame jau daugelį metų. Ieškant balso, ji naudoja natūralią kalbą, paprastai pateikdama klausimus, naudojant ilgas uodegos frazes.

Sužinokite, kur jūsų konkurentai reitinguoja pagal tam tikrus raktinius žodžius.

Vienas iš būdų sužinoti, kaip pagerinti jūsų įmonės „Google“ paieškos reitingą, yra neatsilikti nuo konkurentų. Kalbant apie raktinių žodžių tyrimus , tai reiškia nuoseklų stebėjimą, kuriuos SEO raktinius žodžius jūsų konkurentai naudoja norėdami pasiekti savo auditoriją ir kur jie reitinguoja šiuos raktinius žodžius.

Tai, kad jūsų konkurentas naudoja tam tikrus raktinius žodžius, dar nereiškia, kad jie yra geriausi jūsų verslui. Tačiau tai padeda pažvelgti į raktinius žodžius, pagal kuriuos jie reitinguojami, kad sužinotumėte, ar nėra kokių nors raktinių žodžių frazių, kurių galbūt trūksta jūsų pačių SEO raktinių žodžių strategijoje.

Jei pastebėsite, kad jūsų konkurentai reitinguoja pagal tam tikrus raktinius žodžius, pagal kuriuos taip pat norite reitinguoti, laikas iš tikrųjų pradėti dirbti, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus.

3 žingsnis: pradėkite rašyti puikų turinį, kuriame pabrėžiami raktiniai žodžiai.

Dabar, kai turite raktinių žodžių, kuriuos norite reitinguoti, sąrašą, pakalbėkime apie tai, kaip turinys vaidina svarbą, kaip pagerinti jūsų įmonės „Google“ paieškos rezultatus. Kuo daugiau kokybiško turinio paskelbėte savo svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad užimsite aukštesnę vietą „Google SERP“.

kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

Turinio rinkodara vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį optimizuojant paieškos variklius.

Jei norite sužinoti, kaip pagerinti „Google“ paieškos reitingą, galite ne tik parašyti bet kokį turinį. Turite susitelkti kurdami gerai ištirtą, gerai parašytą turinį, kuris būtų išsamus ir teiktų vertę jūsų skaitytojams. Tik taip galite priversti savo tikslinę auditoriją pasilikti ir toliau bendrauti, kai tik jie pateks į jūsų svetainę.

Štai tik keli dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai pradedate kurti SEO pagrįstą savo svetainės turinį :

 • Skirkite turinio ilgį. 500 žodžių tinklaraščio įrašas nebėra geriausia praktika. Ilgesnio turinio reitingas yra žymiai aukštesnis nei trumpų įrašų. Taigi įsitikinkite, kad keičiate turinio ilgį, pateikdami tiek trumpus, informatyvius, lengvai vartojamus įrašus, tiek ilgesnius, išsamesnius straipsnius, kurie yra išsamūs.
 • Į savo turinį įtraukite ir raktinius, ir LSI raktinius žodžius. Rašant naudingą, optimizuotą turinį, tikslas nėra įdėti į puslapį kuo daugiau raktinių žodžių. Nors raktinį žodį norite naudoti visame turinyje, turinyje taip pat turėtumėte įtraukti LSI raktinius žodžius (arba sinonimus), nes „Google“ taip pat juos naudos nustatydama puslapio atitikimą.
 • Neabejokite skaitytojams. Nepakanka tik pritraukti skaitytojus į savo puslapį. Turite juos įtraukti, jei norite padidinti savo laiką puslapyje ir sumažinti atmetimo rodiklius. Jie abu padeda pagerinti „Google“ paieškos rezultatus. Rašykite patrauklų turinį, kuris teikia vertę, ir būtinai įtraukite patrauklų vaizdą. Suskirstykite turinį į skyrius ir naudokite ženklelius arba sunumeruotus sąrašus, kad jį būtų lengva skaityti.
 • Papasakoti istoriją. Vienas geriausių būdų, kaip išlaikyti skaitytojus įtraukiant vertę, yra pasakojimas . Užuot kiekvieną svetainės puslapį ar tinklaraščio įrašą skaitę kaip tyrimo straipsnį, pabandykite naudoti klientų istorijas ir atvejų tyrimus, kad susietumėte savo auditoriją. Tai padeda skaitytojui geriau įsivaizduoti, kaip jūsų prekės ženklas gali jiems padėti.

Nors „Google“ turi reikšmės jūsų turinio kiekis, svarbu ir kokybė. Dėl šios priežasties svarbu, kad iš savo komandos rastumėte ką nors, kas yra kvalifikuotas rašytojas ir redaktorius, kuriantis jūsų prekės ženklo turinį.

Jei neturite žmogaus namuose, apsvarstykite galimybę samdyti agentūrą dienoraščių rašymo paslaugoms . Užsakydami savo tinklaraščio įrašus, galite gauti kokybišką turinį, neatsižvelgdami į tai, kad atliksite kitas svarbias užduotis.

4 žingsnis: Antrą kartą pažvelkite į savo nuorodas.

Vidinis ir išorinis susiejimas daro įtaką jūsų paieškos sistemos optimizavimui. Kalbant apie tai, kaip patobulinti „Google“ paieškos rezultatus savo verslui, turėsite skirti šiek tiek laiko peržiūrėti vidinę susiejimo strategiją ir rasti naujų galimybių sukurti patikimas nuorodas į savo turinį.

Galite pradėti taisydami sugadintas nuorodas. Tai yra nuorodos į tinklalapius ar turinį, kuris nebeveikia. Gali būti, kad netinkamą URL įvedė turinį paskelbęs asmuo. Arba tai taip pat gali būti dėl pašalinto svetainės puslapio. Nesvarbu, kokia priežastis, svarbu neignoruoti neveikiančių nuorodų. Tai gali turėti įtakos jūsų paieškos sistemų reitingams. Galite naudoti svetainės tikrinimo įrankį, kad surastumėte sugadintas nuorodas ir tada dirbtumėte jas taisydami.

Ištaisę sugedusias nuorodas, laikas dirbti su nuorodų kūrimo praktika. Kai susiejate turinį išorėje ar viduje, svarbu atkreipti dėmesį į inkaro tekstą. Tai žodžiai, kurie tekste rodomi kaip nuoroda. Labai svarbu, kad kaip inkaro tekstą pasirinktumėte atitinkamas frazes. Inkaro tekste galite naudoti tikslinius raktinius žodžius. Bet kad išvengtumėte „Google“ sankcijų, turėtumėte šiek tiek ją pakeisti, susiedami ir kitas susijusias frazes.

nuorodų kūrimas

Kuriant SEO ir gerinant „Google“ paieškos reitingą svarbu kurti nuorodas į savo svetainės turinį ir naudoti susijusias nuorodas turinyje.

Kalbant apie nuorodų kūrimą, yra teisingas ir neteisingas būdas. Nors kai kurios įmonės padarys viską, ko reikia, kad sukurtumėte nuorodas į savo svetainę, šios nuorodos ne visada yra aukštos kokybės. Todėl yra nenaudingi jų SEO pastangoms.

Jei norite sukurti kokybiškas nuorodas, turėsite pradėti nuo turinio, kurį verta susieti, kūrimo. Kuo geresnė jūsų turinio kokybė, tuo didesnė tikimybė, kad kiti susies su jūsų straipsniais savo turinyje. Štai kaip ekonomiškai pagerinti „Google“ paieškos rezultatus.

5 žingsnis: sutelkite dėmesį į puslapio optimizavimą.

Paieškos sistemos optimizavimas puslapyje yra svarbi dalis norint pagerinti „Google“ paieškos rezultatus jūsų įmonei. Tai reiškia, kad reikia optimizuoti visas smulkias detales kiekviename puslapyje, kad įsitikintumėte, jog „Google“ ir jos vartotojai ras ir pamils ​​jūsų turinį.

Kad ir koks puikus būtų jūsų turinys, yra didelė tikimybė, kad jis bus palaidotas, jei be turinio kūrimo nesusitelksite į SEO SEO.

kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

Šioje diagramoje pateikiamas gražus skirtingų puslapio ir ne SEO SEO elementų suskirstymas.

Štai keli svarbūs elementai, į kuriuos turėsite atkreipti dėmesį, kai dirbate optimizuodami SEO SEO:

Pavadinimo žyma

Pavadinimo žyma yra vienas iš svarbiausių jūsų SEO SEO veiksnių. Jame turėtų būti raktinis žodis, kurį bandote reitinguoti, kuris turėtų būti kuo arčiau pavadinimo pradžios.

URL

Kiekvieno puslapio URL taip pat turėtų būti raktinis žodis. Stenkitės, kad URL būtų trumpi ir mieli. Trumpesni URL paprastai užima aukštesnę vietą „Google“ paieškos sistemų rezultatuose.

Antraštės – H1, H2, H3

Taip pat turėsite suformatuoti savo turinį tokiomis antraštės žymėmis kaip H1, H2 ir H3. Tikslinis raktinis žodis turėtų būti jūsų H1, kuris bus jūsų pavadinimas. Taip pat turėtumėte įtraukti raktinį žodį bent į vieną antraštę, kurią suformatuosite kaip H2.

Turinys

Kalbėdami apie tikrąjį turinį, būtinai naudokite raktinį žodį pirmuosiuose 100 žodžių puslapyje. Taip pat turėtumėte pabandyti puslapyje naudoti vaizdus, ​​vaizdo įrašus, diagramas ir kitą patrauklų vaizdinį turinį. Tai padeda sumažinti atmetimo rodiklį ir padidinti puslapio laiką, o tai yra du svarbūs „ Google“ reitingavimo veiksniai .

Siunčiamos nuorodos

Kiekviename turinio fragmente turėtų būti viena ar kelios susijusios siunčiamosios nuorodos į turinį ne jūsų svetainėje. Tai padeda parodyti „Google“, kad jūsų turinys yra gerai ištirtas. Tačiau tai taip pat padeda „Google“ išsiaiškinti, kas yra jūsų puslapis.

Vidinės nuorodos

Taip pat turėtumėte susieti su 2–3 skirtingais savo svetainės puslapiais kiekviename turinio elemente. Įterpkite šias nuorodas į logiškas vietas ir įsitikinkite, kad esate susieję su atitinkamu savo svetainės turiniu. Tai ne tik padeda pagerinti SEO, bet ir suteikia geresnę vartotojo patirtį.

Meta aprašymas

Kiekviename jūsų svetainėje paskelbtame puslapyje taip pat bus meta aprašymas. Tai trumpas puslapio turinio aprašymas, kuris turėtų privilioti paieškos sistemos vartotojus spustelėti jūsų puslapį. Jame turėtų būti raktinis žodis ir tiksliai apibūdinamas puslapis.

Vaizdai

Dėl vaizdų, kuriuos naudojate savo turinyje, įsitikinkite, kad jie yra optimizuoti. Vaizdo failų pavadinimuose turėtų būti jūsų tikslinis raktinis žodis. Tikslinis raktinis žodis taip pat turėtų būti įtrauktas į „Image Alt Text“.

Sutelkę dėmesį į tai, ar yra šie puslapio elementai, galėsite sužinoti, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus. Kuo lengviau „Google“ tikrins jūsų svetainės puslapius ir tinklaraščio įrašus, tuo didesnė tikimybė, kad „Google“ aptarnaus šiuos puslapius paieškos sistemų rezultatų puslapyje pagal atitinkamas užklausas.

Ką daryti dabar, kai žinote, kaip pagerinti „Google“ paieškos rezultatus

Dabar, kai žinote, kaip pagerinti „Google“ paieškos reitingą savo verslui, laikas pradėti. Nešvaistykite savo laiko greitai pataisydami ar būdais apgauti sistemą. Jei norite ilgalaikių ir reikšmingų paieškos optimizavimo rezultatų, turite skirti laiko ir išteklių savo SEO tobulinimui.

Pirmiau nurodyti veiksmai yra geras atspirties taškas, kaip patobulinti „Google“ paieškos rezultatus jūsų prekės ženklui. Tačiau kai kurios įmonės tiesiog neturi laiko, išteklių ar kompetencijos valdyti savo SEO pastangas. Jei jums reikia pagalbos gerinant reitingą „Google“, gali būti laikas pasikviesti ekspertus.