Niujorkas pareikalaus, kad visi savivaldybės darbuotojai būtų paskiepyti nuo koronaviruso iki to laiko, kai mokyklos vėl atsidarys rugsėjo viduryje, arba kas savaitę bus išbandomi, pirmadienio rytą planuoja paskelbti meras Billas de Blasio, praneša miesto pareigūnas.

Praėjusią savaitę p. De Blasio sprendimu buvo paskelbtas panašus įgaliojimas visuomenės sveikatos priežiūros darbuotojams – dalis pastangų paspartinti skiepijimą, kai miestas susiduria su trečiąja koronaviruso atvejų banga, kurią lemia „Delta“ varianto plitimas.

Naujas reikalavimas būtų taikomas maždaug 340 000 miesto darbuotojų, įskaitant mokytojus ir policijos pareigūnus. Rugsėjo 13 d. Terminas, kai maždaug milijonas mokinių turi grįžti į klases, rodo mokyklų atnaujinimo svarbą miesto atkūrimui ir p. De Blasio palikimui.

Paskutiniaisiais kadencijos metais demokratas ponas de Blasio pakartos savo raginimą privatiems darbdaviams nustatyti jų darbuotojų skiepijimo mandatus.

Beveik penki milijonai niujorkiečių gavo bent vieną vakcinos dozę, tačiau skiepijimo greitis sulėtėjo. Du milijonai suaugusių Niujorko gyventojų vis dar neskiepyti. viruso atvejų skaičius vidutiniškai per dieną išaugo iki daugiau nei 800, tai yra daugiau nei trigubai didesnis dienos vidurkis birželio pabaigoje.

Ponas de Blasio buvo vienas iš pirmųjų didmiesčių merų, atidariusių mokyklas bet kokiam asmeniniam mokymui praėjusių metų rudenį, ir gegužę paskelbė, kad miesto valstybinės mokyklos rugsėjo mėnesį vėl atidarys visą darbo dieną vykstančią mokymą be nuotolinio mokymosi galimybės . Tai pavertė Niujorką viena pirmųjų didelių mokyklų sistemų, paskelbusių ateinančiais mokslo metais grįžimą į visiškai įprastą mokyklą.

Tačiau tėvai ir pedagogai pastarosiomis savaitėmis išreiškė nerimą, nes vidutinis miesto testų teigiamumo rodiklis buvo pažymėtas. Kai kurie tėvai sako nerimaujantys, kad nauji mokslo metai susidurs su dideliais sutrikimais, kaip tai įvyko praėjusiais metais, o kai kurie mokytojai sako, kad jiems rūpi grįžti į klases, kai atvejų skaičius didėja.