Nicholasas Cage’as penktą kartą vedė 31 metų Rico Shibata

„Vaiduoklių lenktynininkų“ aktorius Nicholasas Cage’as vedė penktą kartą. 57-erių Nicholasas Cage’as vedė savo 26 metų merginą japonę Rico Shibata Las Vegaso viešbutyje „Wynn“.

Ši santuoka įvyko labai mažoje ir intymioje ceremonijoje. Pokalbyje su žurnalu PEOPLE tai patvirtino ir Nicholas Cage’as. Jis pasakė: „Taip, tai tiesa ir mes esame labai laimingi“. Penktadienį buvo atskleista žinia apie Nikolajaus ir Rico vestuves.

Beje, Nicolasas Cage’as ir Rico Shibata susituokė vasario 16 dieną Las Vegase. Ši diena Nicholasui Cage’ui buvo labai ypatinga. Jo komanda „People“ sakė, kad data buvo pasirinkta pagerbti velionį Nikolajaus tėvą.

Kalbėdamas apie Nikolajaus ir Rico vestuvių komplektus, Rico Shibata vestuvėse dėvėjo rankų darbo japonišką nuotakos kimono. Šis trijų sluoksnių kimono buvo Kioto etiketės. Tuo pat metu Nicolas Cage’as savo ypatingai dienai pasirinko Tomo Fordo pagamintus smokingus.

Nicolas Cage sutuoktinis

1 Patricia Arquette (1995 m. Balandžio mėn. – 2000 m. Vasario mėn.)

Gimė 1968 m. Balandžio 8 d. Čikaga, Ilinojus, JAV
Okupacija Aktorė
Aktyvūs metai 1981 – dabartis
Sutuoktinis (-iai) Nicolas Cage (m. 1995; div. 2001) Thomas Jane (m. 2006; div. 2011)A

1995 m. Balandžio mėn. Nicolas Cage vedė Patricia Arquette. Po devynių mėnesių jie išsiskyrė, tačiau viešai veikė pora, kol 2000-ųjų vasarį Cage’as pateikė skyrybų prašymą. Patricia Arquette yra amerikiečių aktorė. Visų pirma žinoma dėl savo darbo filmuose ir televizijoje, Arquette yra apdovanota įvairiais pagyrimais, įskaitant Akademijos, Didžiosios Britanijos akademijos kino apdovanojimus, du „Primetime Emmy“, tris „Auksinio gaublio“ apdovanojimus ir du ekrano aktorių gildijos apdovanojimus.

2. Lisa Marie Presley (2002 m. – 2004 m. Sausio mėn.)

Gimė 1968 m. Vasario 1 d (53 m.) Memfis, Tenesis, JAV
Okupacija Dainininkas ir dainų autorius
Aktyvūs metai 1997 – dabar
Sutuoktinis (-iai) Nicolas Cage (m. 2002; div. 2004)

Lisa Marie Presley yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė. Po susitikimo su Nicolasu Cage’u vakarėlyje ir Presley nutraukė sužadėtuves su rokeriu Johnu Oszajca. Trečioji Lisa Marie Presley santuoka buvo su Cage. Jie susituokė 2002 m. Rugpjūčio 10 d. Cage’as pateikė skyrybų prašymą 2002 m. Lapkričio 25 d., O skyrybos buvo baigtos 2004 m.

3. Alice Kim (2004 m. Liepos 30 d. – 2016 m. Sausio mėn.)

Nicolas Cage susipažino su Alice Kim suši baru, kuriame ji dirbo padavėja. Jis išsiskyrė su 11 metų žmona Alice Kim.

4. Erika Koike (2019 m. Kovo mėn. – 2019 m. Birželio mėn.)

2019 m. Kovo mėn. Cage’as vedė Eriką Koike Las Vegase, o po keturių dienų pateikė prašymą panaikinti. 2019 m. Birželį Cage’ui buvo suteiktos skyrybos su Koike.

Nuotaka Riko įėjo į Kiro dainą „Winter Song“. Nikolajus ir Rico buvo vedę tradicinius katalikų ir šintoizmo papročius. Tuo abu jie varžėsi tarpusavyje maišydami „Haiku“ eilėraštyje „Waltas Whitmanas“.

People.com taip pat pasidalijo Nicholaso ​​ir Rico vestuvių scenų nuotraukomis. Jame galite pamatyti gražų altorių, papuoštą pasakų žibintais su fonais su žaluma. Po vedybų buvo surengta nedidelė šventė, prie kurios prisijungė buvusi Nikolajaus žmona.

Nicholas Cage’askomanda pasakė: „Po vestuvių ši laiminga pora surengė nedidelę šventę, kurioje dalyvavo buvusi Nikolajaus žmona Alice ir jų sūnus Calas.“ Alisa ir Nicholas išlieka draugais net ir po skyrybų. Leiskite man pasakyti, kad Nicolas Cage ir Rico Shibata susitiko Šigoje, Japonijoje. Jų santykiams praėjo daugiau nei metai.

Taip pat skaitykite: