Redaktoriaus pastaba: mums patinka ieškoti interneto dėl priežasčių, kodėl turime leisti pinigus, kuriuos neturime automobiliams, kuriuos svajojame turėti, ir tai yra mūsų pasirinkimai šią savaitę. Visos nurodytos kainos yra pasiūlymo sumos paskelbimo metu.

Visų visureigių ir krosoverių stūmimas kiekvieno gamintojo serijoje tik didėja bėgant dienoms. Tuo pačiu metu šiuolaikinių transporto priemonių siluetai susilieja į tam tikrą bendrą vardiklį, kuriam trūksta įkvėpimo – darosi sunkiau paprasčiausiai rasti savo automobilį aikštelėje nenaudojant programos ar mygtuko „rasti“ ant fob. Greitas būdas apeiti vairuojant tvirtą metalo monotonijos gabalą yra apsvarstyti vieną iš šių unikalių automobilių, kurie tikrai išsiskirs kelyje.

„Safari“ stiliaus 1973 m. „Datsun 240Z“

Rasta-5-unikalūs automobiliai-pavarų patrulis-„Safari-Style-1973-Datsun-240Z“

Rida: parodytas 61 000
Vieta: Madillas, Oklahoma

Kas mums patinka: Dėl kokios nors priežasties padaugėjo „ Safari“ duoklės automobilių, iš kurių populiariausias yra „Porsche 911“. Tiesiog yra kažkas neįtikėtinai patrauklaus automobiliuose, kurie iš pradžių nebuvo skirti važiuoti bekele, pragarą ir atgal. tai padaryti. Apie šį procesą jaučiamas humoro jausmas, bet dar svarbiau tai, kad jis pabrėžia faktą, jog automobilis kuo daugiau naudojamas mechaniškai tiek važiuojant keliu, tiek bekelėje.
Iš pardavėjo:„Šį 1973 m.„ Datsun 240Z “pardavėjas įsigijo 2017 m., O pardavėjas pardavėjas vėliau jį pastatė į„ Safari “ralio pagerbimo automobilį. Darbas buvo baigtas namuose su komponentais, gautais iš vietinės visureigių gamybos parduotuvės, parktronikai ir svarbiausi dalykai yra nestandartinis stogo bagažinė su atsarginių padangų laikikliu, vamzdiniai buferiai, slydimo plokštės, „Hella“ žibintai, vakarietiški ratai su visureigėmis „General Grabber“, odinės lenktyninės sėdynės, senovinė grafika ir dar daugiau “.
Į ką reikia atkreipti dėmesį: „Rūdys yra Achilo kulnas šiems automobiliams, tačiau avarijos žala ir ankstesni aplaidūs savininkai taip pat yra ant to pakylos. „Datsun“ Jungtinėse Valstijose pardavė 148 115 240Z, tačiau jie ilgą laiką buvo „pigūs“ sportiniai automobiliai, ir daugelis jų pateko į nerūpestingas ar nepajėgias rankas “. – Colinas Comeris, „ Kelias ir trasa“

Siūlyk Dabar: 10 000 USD

1961 m. „Citroen ID19“

Citroen ID19 ratlankių išmatavimaiLentelėje pateikiami 1961 metų Citroen modelio duomenys. Jei Jus domina kitų metų modeliai pereikite į pilną sąrašą (šiame puslapjyje

Rida: 67 000
Vieta: Sent Luisas, Misūris

Kas mums patinka: jei jūs tikrai norite išsiskirti minioje, tačiau nepaprastai stilingai ir madingai, yra keli geresni būdai tai pasiekti nei senas „Citroen“. Šis yra gražaus mėlynos spalvos miltelių atspalvio su atitinkančiu interjeru. Štai kur „Citroen“ gali laimėti šį žaidimą, nes jo išorė yra ne tik geriausia, bet ir jo interjero dizainas yra vienas geriausių.
Iš pardavėjo: „Automobilis buvo perdažytas originalia spalva ir neseniai jį pardavęs pardavėjas įsigijo praėjus aštuonerius metus ankstesnio savininko Pensilvanijos kolekcijoje. Atliktas darbas apėmė priekinio gaubto ir hidraulinio paskirstymo bloko R & R pakeitimą, taip pat hidraulinės sistemos plovimą “.
Į ką reikia atkreipti dėmesį:Šiuose automobiliuose rūdys palei šoninius bėgius yra gana paplitusios. Ieškokite burbulų dažuose – tai negyvas dovanojimas, po kuriuo yra rimta korozija .

Pasiūlykite Dabar: 7 500 USD

1990 m. „BMW Z1“

Rasta-5-unikalūs automobiliai-pavarų-patrulis-1990-BMW-Z1

Rida: 9863
Vieta: Neptūnas, Naujasis Džersis

Kas mums patinka: yra „milijonierių durys“, yra „ milijardierių durys “ ir tada yra „ BMW Z1“ durys .
Pardavėjo teigimu: „Vertikaliai atitraukiamos durys yra unikalios Z1 konstrukcijai, kuri kartu su šoninėmis plokštėmis buvo pagaminta iš GE„ Xenoy “liejimo termoplastiko. Plokštės montuojamos ant cinkuoto presuoto plieno konstrukcijos, iš kurios jas galima nuimti remontui, pakeitimui arba tiesiog norint pakeisti spalvą “.
Į ką reikia atkreipti dėmesį: Kadangi dauguma įprastų rūdžių probleminių vietų yra pagamintos iš stiklo pluošto ir plastiko, tai nėra problema. Gali tekti sureguliuoti unikalias vertikaliai atidaromas elektrines duris, nes bėgant laikui krumpliaračiai ir mechanizmai gali susidėvėti .