Tai TIKRA SĖKMĖ iš Brazilijos skaitmeninės rinkodaros specialisto, „Imigrar“ įkūrėjo Rafaelio Alencaro, kurį jis pats parašė ir dokumentavo savo iniciatyva. 


 

Pasinaudojus „Content Assistant“ įrankiu, per mažiau nei 48 valandas mano įrašas pateko iš 14–16 vietos paieškos rezultatuose tiesiai į rodomą fragmentą. 

 

atvejo tyrimas kognityvinisSEO

 

Fonas

Savo svetainėje turiu geros kokybės turinį – „ Imigração para o Canadá e Quebec“ . Pavyzdžiui, mano atmetimo rodiklis šiais metais yra 3,30%. Visus 2019 metus mano atmetimo rodiklis buvo 14%, tačiau vis dar yra ką tobulinti. Žemiau galite pamatyti mano „Google Analytics“ paskyros spausdinimo ekraną su mano svetainės našumo rezultatais.

 

Atmetimo rodiklis - 3,30

 

Nesvarbu, ar turinys geras, ar tikslinė auditorija neateina į mano svetainę.

Jei jie nežino apie mano nuostabios svetainės egzistavimą ir jos turinį … kokia prasmė?

Perskaičiusi kai kurių pagrindinių konkurentų turinį, paklausiau savęs: kaip po velnių „Google“ tai priskiria virš mano kūrinio? Rimtai! Ir tada supratau, kad ji turi kažko kito, ko man trūko. Ir mes, žinoma, kalbame apie SEO.

 

Aš žinau, kad SEO yra labai svarbus ir gali padėti bet kuriai svetainei augti, jei teisingi principai. Liūdna istorijos dalis yra ta, kad niekada nekreipiau per daug dėmesio. Taigi, žinodamas, kad esu už priešų, pradėjau registruotis į daugybę garsių SEO svetainių. (Neil Patel, SemRush, Moz ir kt.). 

 

Jie buvo naudingi, kad duotų man keletą patarimų, bet, tiesą sakant, tai buvo per daug bendra ir neaiški. Norėjau pagalbos, kad mano nuostabus turinys būtų pačiame viršuje! Neįsivaizduoju, kaip susidūriau su pažintiniu SEO. Su visa pagarba, aš niekada negirdėjau apie juos.

Išbandžiau tiek daug įrankių, kad nusprendžiau išbandyti ir šį. Žinote, ką jie sako, prieš pabandydami savo princą, turite pabučiuoti daug varlių.

 

Turinio optimizavimo procesas

 

Kai radau pažintinį SEO ir pažvelgiau į svetainę, pamačiau daugybę naudingų įrankių, bet ne tai, ko ieškojau, iš pirmo žvilgsnio (reali pagalba perkeliant turinį aukščiau „Google“). Bet tai buvo klaida, kurią sužinojau vėliau. 

 

Uždariau pažintinę SEO svetainę ir nuėjau ieškoti daugiau galimybių. Tada gavau el. Laišką iš komandos ir pamačiau minėjimą apie raktinių žodžių įrankį ir turinio asistentą . Taip aš pradėjau naudoti įrankį.

 

Jau turėjau omenyje raktinį žodį, kurį noriu reitinguoti (imigracija į Naująją Škotiją – portugalų kalba) ir jau turėjau tam tikro turinio, todėl mano pagrindinis tikslas buvo patobulinti tą turinį. Ir tai buvo daug lengviau, nei tikėtasi.

 

Pirma, importavau savo turinio URL. Po kelių sekundžių gavau daugybę rekomendacijų ir Pats SVARBIAUSI, raktinių žodžių pasiūlymai.

Tai buvo įrankis, kurio ieškojau, kad turinys būtų aukštesnis „Google“ paieškos rezultatų puslapyje.

turinio optimizavimo įrankis

 

Turinio optimizavimo įrankis man pasakė, kuriuos raktinius žodžius turiu naudoti daugiau, kuriuos turiu įtraukti, temų pasiūlymus ir dar daugiau.

 

Būsiu 100% sąžiningas: Iš pradžių buvau visiškai skeptiškas . Kai kurie raktiniai žodžiai, nors ir turėjo tam tikrą ryšį su turiniu, buvo labai keista jį naudoti.

 

Bet aš nusprendžiau eiti į priekį. Taigi , naudojau beveik visus kognityviųjų SEO rekomenduojamus raktinius žodžius . Net kai kurie, apie kuriuos niekada negalvosiu. Turinio našumo balą pavyko pasiekti iki 97. 

 

imigraro turinio įrankis

 

Iš karto po to, kai baigsiu visus pakeitimus, įrankis parodė geltoname laukelyje: „ Šis turinys gali patekti į 10 geriausių„ Google “rezultatų “. Aš tiesiog sakiau sau: „O taip! Tikrai? “. Nagi! Šis įrankis nieko nežino apie Braziliją, imigraciją į Halifaksą, Naująją Škotiją Kanadoje (šiuo metu populiarėja tarp brazilų). Ir tai anglų kalba! Rašau portugalų kalba.

Žinojau, kad tai man kažkaip padės. Bet patekti į 10 geriausių? Jokiu būdu … nebuvau pasirengęs tam, kas ateis …

 

Rezultatai naudojant pažintinį SEO „Content Assistant“

Prieš naudojant pažintinį SEO įrankį, mano turinys mano tikslinio raktinio žodžio – imigração nova scotia – paieškos sistemose buvo 14–16 pozicijose.

Po visų pakeitimų, naudojant „Optimize Content Tool“ per mažiau nei 48 valandas, mano įrašas iš 14–16 vietų to raktinio žodžio paieškos rezultatuose tapo LABAI PIRMAS!

 

Negana to, bet dabar mano svetainė užima „Google“ atsakymų langelį, o paieškos rezultatuose – nulis. Visi žinome, kaip sunku laimėti „Answer box“ . „Google“ pažodžiui žmonėms sako: nežiūrėkite toliau, čia rasite visus savo atsakymus.

 

Matote, kad aš reitinguoju aukščiau nei oficiali Naujosios Škotijos vyriausybės svetainė. Galite pažvelgti į toliau pateiktą ekrano kopiją su pateiktu fragmentu ir rasti mano svetainę „Google Featured Snippet“. Jų domeno autoritetas yra 60% didesnis nei mano. Bet turinio optimizavimo įrankis tik įsitikino, kad „Google“ žino, kad mano turinys yra geresnis.

 

Portugalų svetainė užima „Google Answer Box“, naudodama kognityvų SEO įrankį

 

Buvau taip nustebinta, kad padariau du dalykus:

 

  • Pirma, aš ieškojau to raktinio žodžio trijuose skirtinguose kompiuteriuose, būtinai naudodamas skirtingus tinklus! Aš negalėjau patikėti savo akimis.
  • Antra, aš ėmiausi iniciatyvos susisiekti su pažintiniu SEO ir papasakoti jiems apie savo rezultatus!

 

Niekada nepaskelbsiu kito įrašo, kol gausiu „Optimize Content Tool“ pagalbos!

 

Ačiū, pažintinėSEO komanda. Jūs tikrai pateikėte tai, ko ieškojau savo turinio strategijoje!

 

Tikiuosi, kad tokio pobūdžio pavyzdžiai gali padėti suprasti, kaip naudotis pažintiniu SEO turinio optimizavimo įrankiu, kaip jis gali padėti jums pamatyti trečiųjų šalių, be eilučių pridėtus rezultatus. 

pažintinis SEO logotipas

Raskite raktinių žodžių galimybių ir sukurkite našesnį turinį

Pradėkite gerinti savo reitingą

 

Atskleidimas

Tai nėra mokamas įrašas ir kognityvinis SEO nesudarė jokio susitarimo su autoriumi. Tai Rafaelio Alencaro sėkmės istorija, kurią parašė ir dokumentais patvirtino jis pats. Nedvejodami pasidalykite savo mintimis apie šią istoriją su mumis.