Kas eis į šiuos metus, kas būtų atspėjęs, kas bus. Manau, kad nereikia išvardyti, kodėl 2020-ieji buvo laukiniai. Žmonės ir įmonės pajuto savo įtaką ir padarė didžiulius žingsnius prisitaikydami prie naujos normos. Jei dalis jūsų SEO ar internetinės rinkodaros strategijos apima vertingų nuorodų kūrimą – tam reikalingas geras rankinis informavimas – galite paklausti: „Kokius pakeitimus turėčiau atlikti savo informavimo kampanijoje?“

Na, aš noriu jums pasakyti, kad neturėtumėte daryti jokių pakeitimų…. jei darai teisingai.

„Google“ nori, kad žmonės turėtų kuo geriau informuotą paiešką. Tikrosios nuorodos yra svarbi to proceso dalis. Tikri ryšiai kyla iš žmonių, o efektyvus bendravimas su žmonėmis yra saugus ryšys. Nesvarbu, kokio tipo saitus norite kurti, jūsų ryšys vaidins svarbiausią vaidmenį jūsų sėkmėje ar nesėkmėje. Puikus elektroninio pašto adresas yra daug laiko reikalaujantis, apgalvotas ir reikalaujantis tyrimų, ketinimų ir perlamutrumo. Kartais atrodo, kad tai yra drudų darbas. Nepamirškime socialinių įgūdžių, įtakos ir pardavimo įgūdžių, kurie tikrai gali peržengti jūsų tikslą per finišo liniją.

2020-ieji yra pakankamai sunkūs. Neleiskite, kad ir jūsų informavimo kampanijos būtų sudėtingos. Apžvelgsiu pagrindinius informacijos teikimo pagrindus, kurie gali padėti jums išlikti sėkmingiems pandemijos metu ir po jos.

 • Supraskite savo verslą, produktą ar išteklius

Pirmiausia pirmiausia: tai gali atrodyti akivaizdu, bet, mano patirtimi, jei negalite vienu sakiniu apibendrinti savo verslo, jūsų parduodamo produkto ar jūsų siūlomo straipsnio / vadovo, savo galimybių sėkmingos el. pašto kampanijos bus gana mažai. Turite suprasti unikalų to, ką pateikiate į stalą, vertę, nes tai savaime padės įtikinti asmenį pridėti nuorodą į jūsų svetainę. Atminkite, kad jūs prašote nepažįstamo žmogaus padaryti jums paslaugą, regis, už tai nieko apčiuopiamo.

 • Supraskite savo internetinę auditoriją

Panašiai, kaip suprasti savo svetainę, turėtumėte nepamiršti ir tikslinės auditorijos / pirkėjo asmenybės. Visiškas šių grupių bruožų suvokimas gali padėti nustatyti ir kalbėti apie tai, ką jie vertina. Sėkmingos informavimo kampanijos natūraliai sujungia verslą ar produktą su tinklalapiu / svetaine, kurios vertės yra panašios. Jei turtas, kurį mano klientas siekia, yra apie išteklius, skirtus moterims versle, mano internetinė auditorija iš esmės jau turėtų rasti vertę toje temoje.

Organizacija

Akivaizdu, kad negalite siųsti el. Laiškų, jei neturite svetainių / žmonių, kuriems galite siųsti el. Laiškus, sąrašo. Organizacija yra pagrindinis dalykas. Pradėdami kampaniją, turėtumėte žinoti, kaip centralizuosite viską, kas susiję su jūsų nuorodų kūrimo projektu (svetaines, kontaktinę informaciją, el. Paštą ir kt.). Nors tai galite naudoti „Google“ dokumentuose ir skaičiuoklėse, rekomenduoju naudoti tik mažai kampanijai; didelio našumo kampaniją bus sunku valdyti ir jai reikalingas informavimo įrankis (pvz., „Buzzstream“ ar „Pitchbox“).

Nuorodų ieškojimas

Kai žinosite, kaip tvarkysite viską, galite pradėti ieškoti ir identifikuoti tinkamas, patikimas svetaines. Yra daugybė būdų, kaip rasti tikslines svetaines, tačiau du iš labiausiai paplitusių būdų yra iššukuoti konkurentų atgalines nuorodas ir surasti, kurios iš jų taip pat yra jums aktualios, arba tiksliai nurodyti, kokio tipo puslapių ieškote naudodami „Boolean“ paieškas „Google“.

Tinklalapių tikrinimas dėl tinkamumo ir autoriteto yra gyvybiškai svarbus užtikrinant, kad kuriate ateityje tinkamas nuorodas į savo svetainę. Šiandien sukurta nuoroda turėtų galėti egzistuoti tame puslapyje ir būti aktuali ilgą laiką. Svarbu praleisti laiką iš anksto, kruopščiai žvalgant, kad įsitikintumėte, jog ieškote geriausių nuorodų. Atsižvelgdami į tai, koks gali būti laiko užtrukimas, norėtumėte įsitikinti, kad nepraleidote brangių valandų, kai kreipiatės į svetaines, kurių pageidaujama mažiau arba kurios mažai tikėtina konvertuoti.

„Page One Power“ puslapyje mes vertiname platų nuorodų metrikų įvairovę, kad padėtume įvertinti galimos nuorodos kokybę. Keletas klausimų, kuriuos užduodame vertindami būsimus tikslus:

 • Ar yra prasmė, kad mano nuoroda egzistuoja šiame puslapyje?
 • Ar šioje svetainėje yra teigiamų pagrindinių SEO įrankių, tokių kaip „Majestic SEO“, „Moz“, „SEMRush“ ar kt., Metrika?
 • Ar šiame puslapyje yra šlamšto ar nesusijusių nuorodų?
 • Ar ši svetainė neseniai buvo atnaujinta?

Nustatykite tikslus ir kontaktus

Radę potencialių perspektyvų, būtinai vienu metu dokumentuokite svarbią informaciją apie tuos tikslus savo informavimo sąraše, nes šios informacijos jums prireiks vėliau. Jei to dabar nepastebite, tai reiškia, kad ateityje vėl turėsite sugaišti brangų laiką ieškodami šios informacijos, todėl turėsite dvigubai daugiau dirbti. Informacija, kurią turėtumėte sekti, yra kontaktinis (-iai) vardas (-ai), jų el. Pašto adresas (-ai), įmonė / svetainė, kuriai jie atstovauja, ir visa informacija, susijusi su ankstesniais pranešimais ar kontaktais, kuriuos turėjote toje svetainėje ar asmenyje.

Per beprotiškumą, kuris yra 2020 m., Dar svarbiau suprasti žmonių, su kuriais bandote susisiekti, situaciją. Ar jie pakeitė darbo valandas? Ar jiems teko atleisti darbuotojus? Ar jie gauna bendruomenės pagalbą? Pripažinę, kaip jie buvo paveikti ar vis dar veikia, gali padėti nuspręsti, kaip kreiptis į juos, kai pradėsite el. Laišką.

Informacinė filosofija

Vienas dalykas, kurį bandau sužavėti savo darbuotojais, yra informacijos, kurią jie patys galėtų gauti, svarba. Pagalvokite apie šlamšto laiškus, kuriuos gaunate į savo gautuosius. Aš gaunu daugiau nei 10 el. Laiškų per dieną, įskaitant blogą formatą, blogą gramatiką, neteisingą mano vardo rašybą, be kitų dalykų, dėl kurių man sukasi akys ir tuoj pat einu toliau. Nedarykite tų pačių klaidų.

Kitas šūkis, galintis rimtai informuoti jūsų veiklą ir gerai patikrinti žarnyną: „Jei nepasakytumėte asmeniškai, nesiųskite el. Paštu“.

Dienos pabaigoje niekada neturėtumėte išsiųsti el. Laiško, kurio taip pat negalėtumėte atidaryti, skaityti ir į jį atsakyti. Tai ypač pasakytina apie pasaulį, kuriame žmonių gyvenimas buvo apverstas aukštyn kojomis, streso lygis yra aukštas ir žmonės tiesiog bando tai padaryti sveikai ir laimingai.

El. Pašto pagrindai

Kiekviena pramonė yra skirtinga, tačiau visuotinai yra bendros praktikos, užtikrinančios kokybišką ir sėkmingą informavimą.

 • Būkite tiesioginiai ir venkite per daug informacijos
 • Būkite konkretus ir įtraukite pagrindinę informaciją, kurios jūsų kontaktui ieškoti nereikėtų
 • Pabrėžkite savo verslo, produkto ar išteklių pranašumus
 • Venkite būti pernelyg veržliu, asmenišku ar šlamštu
 • Naudokite ketinimus naudodami URL ar formuluotes
 • Būkite malonus ir mandagus to žmogaus atžvilgiu, į kurį kreipiatės
 • Pagalvokite apie tai kaip užmegzti santykius, o ne tik užmegzti ryšius
 • Būkite redakcinis ir venkite gramatikos bei rašybos klaidų

Pradinio el. Pašto komponentai

Išvalyti temos eilutę – tai turėtų būti kuo konkretesnė ir paprastesnė. Tai ne tik pats pirmas dalykas, kurį žmogus pamatys savo gautuosiuose, priversdamas spustelėti, kad atidarytų, arba perkelti jį į šlamšto aplanką, bet taip pat turėtų informuoti apie tai, ką ir kodėl siunčiate el. Paštu.

Tinkamas adresas ir adresatas – tai asmuo, į kurį siunčiate laišką – žiniatinklio valdytojas, redaktorius, klubo savininkas, sekretorius, sąrašas tęsiamas. Nors jūsų el. Pašto turinys gali skirtis, atsižvelgiant į tai, su kuo susisiekiate, naudodami teisingą el. Pašto adresą, užtikrinsite, kad jūsų el. Laiškas atsidurs tinkamose rankose, ir adresato (arba svetainės, jei nėra vienintelio asmens, su kuriuo susisieksite) vardu rodo pagarbą.

Pranešimo aiškumas ir trumpumas – informacija ir prašymas, kurį įtraukiate į savo el. Laišką, turėtų būti glausta, lengvai suprantama ir suprantama. Turėtumėte aiškiai paaiškinti, kodėl jūsų paslauga ar šaltinis turėtų egzistuoti puslapyje ar svetainėje, kurią tvarkote jūsų kontaktas. Jūs prašote ko nors skirti laiko savo dienai, todėl palengvinkite jį. Ilgos pastraipos nereikalingos, ir jei jums reikia „tl; dr“, tai darote ne taip.

Raginimas veikti (CTA) – turėtumėte įtraukti keletą skirtingų raginimų veikti į savo veiklą. Visų pirma, turėtumėte pradėti nuo užklausos, į kurią pirmiausia siunčiate jiems el. Laišką: nuorodą. Jei nepaklausite tiesiogiai, jie gali praleisti tai, ko norite, kad jie darytų. Papildomas raginimas veikti, kuris gali ir turėtų būti įtrauktas į jūsų el. Laišką, yra paskatinti jūsų kontaktą elgtis, nesvarbu, ar tai el. Laiškas jums norint gauti daugiau informacijos, ar jūsų užklausa perduodama tinkamesniam kontaktui ir t. T.

Parašas – norėdami užbaigti el. Laišką, turėtumėte pridėti tinkamą parašą, savo kontaktinę informaciją ir vaidmenį. Jūsų el. Pašto paraše turėtų būti išvardyti būdai, kaip kažkas gali su jumis susisiekti ir parodyti, kad esate tikras asmuo.

Tolesni el. Laiškai

Tai yra svarbu. Daugiausia atsakymų gauname į tolesnius el. Laiškus. Tolesniuose el. Laiškuose turėtų būti tokia pati informacija, kaip ir jūsų pradiniame el. Laiške, tikėtina, kad tai bus glaustesnė. Užuot įtraukę gerai apgalvotą aprašymą, galite jų paklausti, ar jie gavo jūsų ankstesnį el. Laišką. Užuot raginęs raginti juos užduoti jums visus klausimus, galite įtraukti savo pradinį el. Pašto adresą ir paprašyti juos perskaityti.

Tolesnių el. Laiškų siuntimas yra menas. Kaip greitai turėtumėte išsiųsti stebėjimą? O kam? Ar šlamštai juos? Ar siunčiate stebėjimą, kai jie perskaitė jūsų el. Laišką ir neatsakė?

Mūsų komanda paprastai siunčia ne daugiau kaip 2 arba 3 papildomus el. Laiškus (vieną pradinį el. Laišką kartu su tolesnėmis priemonėmis: iš viso 3-4 el. Laiškus) ir siunčia juos per 3-7 darbo dienas po ankstesnio el. Laiško. Per 2–3 savaites greičiausiai bus vykdomas visas el. Laiškų raundas (pradinis el. Laiškas, tolesnis el. Laiškas Nr. 1 ir tolesnis el. Laiškas Nr. 2).

Vėl nepamirškite, kad žmonių gyvenimas labai pasikeitė, ir jūs turite parodyti supratimą, jei viskas užtruks. Jei kas nors atsakys ir pasakys, kad jis įdės jūsų nuorodą, nesiųskite jam žinutės jau kitą dieną, nes ji dar nebuvo paskelbta. Be to, supraskite, kad žmonės gali nebegrįžti į jus kelias savaites ar mėnesius. Turėjome daugybę atvejų, kai žmonės įdėjo nuorodą ir pranešė mums praėjus kelioms savaitėms po paskutinio el. Laiško. Ir tai gerai.

Rezultatų sekimas

Taigi kaip sužinoti, ar jums sekasi? Akivaizdu, kad jei kuriate ryšius, tai yra geras sėkmės matas. Tačiau yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galite patikrinti, kad nustatytumėte pakeitimus, kuriuos gali tekti atlikti informavimo kampanijoje. „P1P“ mes naudojame „Buzzstream“, kuri turi savo patogią stebėjimo metriką, tačiau yra daugybė kitų įrankių ir programų, kurios gali padėti jums valdyti ir sekti sėkmės metriką. Į kai kuriuos dalykus reikia atsižvelgti:

Atidaryti el. Laiškų tarifus – patikrinkite, ar žmonės atidaro jūsų el. Laiškus. Jei žmonės neatidaro jūsų el. Pašto adresų, galite apsvarstyti galimybę pakeisti temos eilutę.

Atsakymo rodikliai – sužinokite, kiek procentų žmonių atsako į jūsų el. Laiškus. Jei žmonės atidaro jūsų el. Laiškus, bet neatsako, tikriausiai turite patobulinti savo raginimus veikti arba praleisti daugiau laiko nustatydami geriausią asmenį, su kuriuo susisieksite.

Atsakymų tipai – ar žmonės sako „taip“ jūsų prašymui? Ar jie sako ne? Ar jie prašo susisiekti po kelių mėnesių ar savaičių? Jei pastebite, kad sulaukiate daug atmetimų, įvertinkite, kaip pristatote ir apibūdinate savo verslą, paslaugą ar išteklius.

Redaktoriaus pastaba: visiems patinka starto vieta! Peržiūrėkite šį informavimo šabloną iš „One Page Power“.