„SEO-Paid“ - „Twitter“

Įsivaizduokite, kad ruošiatės skubėdami ir netyčia apsiavę du batus iš skirtingų porų, nepastebėkite, kol būsite biure. Jei abu batai yra geros būklės, jūs tikriausiai galėtumėte tai padaryti be dienos reikia pasikeisti, bet bus nemaloni diena.

Deja, daugelis agentūrų ir rinkodaros skyrių savo SEO ir PPC pastangas vertina taip, lyg jie būtų du batai iš skirtingų porų, o ne viena pora. O rezultatas? Jie tikriausiai gali išsiversti, tačiau tai nėra toli gražu ne taip optimalu, kaip galėtų būti.

Nesupraskite manęs neteisingai: kiekviena paslauga siūlo savo specialybes – kaip ir dešinįjį, ir kairįjį, tačiau kai jas sujungsite ir pradėsite kišti vieną koją priešais kitą, tada tikrai kažkur pasieksite.

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į keletą būdų, kaip kartu naudoti SEO ir PPC, kad maksimaliai padidintumėte savo skaitmeninę rinkodarą.

Geresnis taikymas pagal raktinius žodžius

Patobulinta raktinių žodžių aprėptis

Vienas iš įdomiausių dalykų, susijusių su SEO ir PPC, yra tas, kad jie abu labai skirtingai konkuruoja dėl to paties dalyko – ieškovo paspaudimo. Kai komandos tai naudoja savo naudai, jos gali dominuoti paieškos rezultatų puslapyje, saugodamos sąrašus keliose aukšto lygio srityse. Juk du sąrašai yra geriau nei vienas, tiesa?

Tačiau nauda nesibaigia tuo, kad viename puslapyje gaunami du rezultatai. SEO ir PPC komandos taip pat gali dirbti kartu, pateikdamos viena kitai galimybes.

Pvz., Jei PPC komanda nustato naują raktinį žodį paieškos užklausos ataskaitoje, SEO komanda gali būti suinteresuota sukurti kopiją, kad padėtų pagerinti jos reitingą.

Panašiai, jei SEO komanda mato sėkmę tam tikruose puslapiuose, jie gali dirbti su mokamos paieškos komanda, kad pritrauktų daugiau lankytojų – idealiu atveju už palyginti mažas išlaidas.

Raktinių žodžių lygio duomenys ir analizė

Kiekvienas, praleidęs bet kurį laiką dirbdamas su SEO, žino skausmą, kai negali gauti daug raktinių žodžių lygio įžvalgos iš „Google Analytics“, o vietoj to, kad nustatytų, kurie raktiniai žodžiai pritraukia srautą ir konversijas į svetainę, turi pasikliauti trečiųjų šalių įrankiais ir išlavinta intuicija. . Nors PPC pastangomis šios problemos išspręsti nepavyksta, jos gali pateikti daug informacijos apie tai, kaip klientai patenka į svetainę naudodamiesi mokamais skelbimais, kurie taip pat gali būti taikomi natūraliam taikymui.

Mokami reklamavimo įrankiai gali būti ypač naudingi ieškant raktinių žodžių, kurie sulaukia didelių parodymų ar aukštų konversijų rodiklių. Tai yra raktiniai žodžiai, į kuriuos SEO taip pat gali norėti nukreipti tinklaraščio įrašų idėjas ar optimizuoti konversijų rodiklį.

Patobulinta kopijavimas ir turinys

Įtikinamesnė skelbimų kopija ir metaduomenys

Viena iš paprasčiausių galimybių, į kurią dažnai neatsižvelgiama, yra pastangų gauti mokamų ir natūralių sąrašų kopijas derinimas. Dabar tam reikia tam tikros priežiūros, nes yra gerų skelbimų kopijų kūrimo kriterijai, lyginant su gerais metaduomenimis; tačiau judviejų ketinimai iš esmės yra vienodi: atkreipkite ieškotojo dėmesį ir priverskite juos spustelėti.

Šia prasme yra neįtikėtina vertė pritraukti duomenis iš abiejų pusių, kad būtų galima nustatyti optimizavimo sritis.

Ar turite mokamą skelbimą, kuris sulaukė ypač daug paspaudimų? Pabandykite įtraukti skelbimo elementus į atitinkamo puslapio pavadinimo žymą ir metaaprašą. Kova su skelbimo kopija? Eikite kitu keliu ir skolinkitės iš atitinkamo puslapio pavadinimo ir meta aprašymo.

Bet kuriuo atveju gausite daug duomenų apie tai, kas lemia geriausią paspaudimų rodiklį.

PPC ir SEO komandos taip pat gali naudoti šią taktiką, norėdami „išbandyti“ skirtingus meta aprašymus – tai užduotis, kurią būtų žymiai sunkiau atlikti tik naudojant natūralius sąrašus.

Be to, bendradarbiaudami abi šalys, galite užtikrinti, kad visose platformose ir internetinėje žiniasklaidoje būtų nuoseklus prekės ženklo balsas.

Paraštės užrašas: Abi komandos taip pat galėtų gauti daug naudos, kai kruopščiai išanalizuosite konkurentų skelbimų kopijas. Galų gale, jūsų konkurentas greičiausiai investuoja pinigus savo A / B testams atlikti, tad kodėl gi nepasinaudojus savo darbo vaisiais?

Turinio idėjos

Be to, kad PPC rezultatai turi darnią kopiją, tinkami ieškoti aspektai gali būti ir PPO rezultatai.

Atlikdami paieškos užklausų ataskaitą, galime pamatyti, kurie paieškos terminai buvo ieškoti, spustelėti ir konvertuoti. Turėdami šią informaciją galime pamatyti, ar tam tikras paieškos terminas skatina srautą, bet ne konversijas. Jei šis terminas yra aktualus, galbūt vartotojas nerado informacijos, kurios ieškojo, svetainėje ir galima sukurti daugiau turinio.

Pagerinkite konversijų rodiklius

Dienos pabaigoje, jei kuri nors pusė neoptimizuoja konversijų rodiklių, jie kovoja tik pusę mūšio.

Nukreipimo puslapio kokybė ir vartotojo patirties optimizavimas

Nors tai nėra tiesa, interneto svetainių optimizavimas dažnai tenka SEO skyriui, tačiau tai nereiškia, kad PPC komanda negali įsitraukti. Tarp abiejų pusių greičiausiai bus lengviau nustatyti ir nustatyti prioritetus.

Nors šios problemos visada bus unikalios kiekvienai svetainei, čia pateikiamos dažniausiai matomos galimybės daro įtaką tiek SEO, tiek PPC pastangoms:

  • Bloga formos konfigūracija
  • Puslapio greitis (ypač naudojant vaizdo dydį ir išsipūtusius scenarijus)
  • Neaiškus prasto konversijos proceso raginimas veikti

Kelių galvų sujungimas šiems klausimams išspręsti paprastai duos geresnių rezultatų nei tuo atveju, jei tai būtų palikta vienam asmeniui ar skyriui.

Kokybės balo optimizavimas

Nors „Google“ algoritmai yra slapti, mokami reklamuotojai įgyja tam tikrą lygį, kaip „Google“ įvertina nukreipimo puslapį pagal kokybės balą. Nors tai jokiu būdu nėra tiesiogiai susieta su algoritmais, atsakingais už natūralius reitingus, jis pateikia tam tikrą barometrą, kaip „Google“ žiūri nukreipimo puslapį.

Kryžminio komandos bendradarbiavimo pranašumai čia yra gana akivaizdūs mokamai pusei – geresni kokybės balai lemia mažesnes išlaidas už paspaudimą, tačiau yra ir natūralios pusės privalumų. Kai nukreipimo puslapiai yra optimizuoti, kad atitiktų „Google“ reikalavimus, puslapiai dažnai reitinguojami geriau ir jų konversijų rodikliai yra didesni.

Pakartotinės rinkodaros galimybės

Daugeliui rinkodaros komandų visos pastangos sutelktos į kanalo dugną. Juk tai yra nuolatinė kova pateisinti biudžetus ir agentūrų mokesčius. Bet jei jūsų SEO ir PPC pastangos yra užrakto pakopoje, atsiranda didesnių kanalų galimybių, kurios gali smarkiai pagerėti visi savo rinkodaros pastangų.

Tarp jų yra pakartotinė rinkodara.

Dabar visada yra pagrindinė pakartotinės rinkodaros forma – skirta vartotojams, kurie anksčiau buvo jūsų svetainėje, tačiau tvirta SEO ir PPC kampanijų darna gali išryškinti dar daugiau vertingų galimybių.

Pavyzdžiui, tarkime, kad jūsų SEO komanda rašo vadovą, kaip jūsų produktas išsprendžia pagrindinį kliento skausmą. Mokamos paieškos komanda gali panaudoti šį naują turinį dviem būdais: 1) strategiškai įtraukti jį į mokamus skelbimus (tiesiogiai arba per svetainių nuorodas) ir 2) sukurti pakartotinės rinkodaros auditoriją iš vartotojų, kurie specialiai peržiūrėjo šį vadovą, kad dar labiau padidintų taikymo ir kainų siūlymo galimybes klientams, kurie domėjosi konkrečiais jūsų verslo aspektais.

Išvada

Gerai apžiūrėkite savo batus ir pagalvokite, kaip jie veikia kartu, kad kuo efektyviau patektumėte iš taško A į tašką B. Dabar pagalvokite apie savo SEO ir PPC pastangas – ar jie daro tą patį?

Jei šios pastangos atrodo lyg iš dviejų skirtingų batų porų, tikiuosi, kad šis straipsnis pateikė keletą idėjų, kaip pradėti derinti abi disciplinas. Nesvarbu, ar dalijantis raktinių žodžių duomenimis, nustatant turinį ir taikymo galimybes, ar teikiant pirmenybę techninėms ir konversijos problemoms, bendros pastangos duos geresnių rezultatų nei dvi nepriklausomos komandos.

Dabar atėjo laikas surišti raištelius.