tai sandoris … 2020 m. 97% žmonių daugiau nei bet kur kitur sužino apie vietinę įmonę internete.

Ir 92% ieškančiųjų labiau pasirinks įmones pirmajame vietinės paieškos rezultatų puslapyje.

Ir dar įtikinamiau, jos prognozuota, kad iki 2021 m. Mobilieji įrenginiai turės įtakos daugiau nei 1,4 trln. USD vietos pardavimams.

Tai DAUG pardavimų.

Ir kaip mažas verslas norėsite savo verslą iškelti į priekį, kad tai galėtų būti šios galingos statistikos dalis.

Tačiau tai reiškia patekti į kvalifikuotų klientų, kurie ieško jūsų verslo produktų ar paslaugų, akivaizdoje.

Jei stengiatės gauti klientų matomumą iš vietinio SEO, net pareikalavę vietinių įrašų, esate tinkamoje vietoje.

Net jei jūs tik pradedate savo veiklą ar tiesiog stengiatės pasiekti rezultatų, šis tinklaraštis padės aprėpti visas jūsų bazes ir dominuoti jūsų vietinėje paieškoje.

Puikus SEO neturi būti pasiekiamas jūsų vietiniam verslui. Šiame vadove mes informuosime jus apie viską, ką turite žinoti apie vietinį SEO ir kaip tai gali padėti jūsų vietiniam verslui klestėti!

Pradėkime nuo vietos SEO pagrindų apibrėžimo.

Kas yra vietinis SEO?

Dabar yra daugybė techninių apibrėžimų, naudojamų apibrėžiant SEO , tačiau dažniausiai „ ocal SEO“ yra jūsų svetainės optimizavimo procesas, siekiant pritraukti daugiau vietinės paieškos srauto.

Vietinis SEO suteikia jūsų svetainei daugiau matomumo paieškos sistemose, kai būsimi klientai ieško jūsų verslui aktualių temų.

Pvz., Jei ieškote „socialinės žiniasklaidos agentūros Atlantoje“, rasite kelis agentūrų paieškos rezultatus Atlantos mieste, įskaitant LYFE rinkodarą.

Šioje paieškoje galite pamatyti, kad mūsų agentūra apgyvendinta vadinamuoju „vietiniu 3 paketu“. Vietinis 3 paketas yra ryškus paieškos rezultatas, kurį „Google“ laiko tinkamiausiu paieškos užklausai.

Tai turbūt įtakingiausia pozicija, kurią jūsų verslas gali organiškai pasiekti.

Taip yra todėl, kad tai matysite prieš įprastus natūralios paieškos rezultatus, kuriuos esate įpratę matyti atlikdami paiešką.

Jei esate įtrauktas į vietinį paketą, jūsų verslas gali gauti daugiau kokybės paieškos rezultatų.

Taigi, jei aptarnaujate konkrečią sritį arba esate tam tikroje vietovėje, turite pradėti galvoti apie tai, ko gali ieškoti jūsų potencialūs klientai.

Štai kur SEO gali jums padėti. Naudodamiesi vietiniais SEO įrankiais, iš tikrųjų galite nustatyti, kokius raktinius žodžius auditorija naudoja ieškodama, ir įtraukti juos į savo turinį, kad juos pritrauktų.

Kadangi norime padėti jums gauti daugiau perspektyvų į savo svetainę ir verslą, turime keletą galingų SEO patarimų , kuriuos galite naudoti rinkodaros pastangoms skatinti.

Tai pasakykime, apžvelkime 5 vietinio SEO patarimus.

5 geriausio vietinio SEO patarimai

1 žingsnis: sukurkite ir optimizuokite „Google“ mano verslo įrašus

Jei jau turite „Google“ mano verslo paskyrą, puiku, jei neturite, tada pats laikas ją sukurti. Tai yra jūsų vietinės SEO strategijos pagrindas ir be sąrašo žmonės stengsis jus rasti.

Kaip mažas verslas, GMB iš tikrųjų gali padėti jūsų verslui akimirksniu pasiekti auditoriją. Nenorite, kad žmonės, ieškodami jo, negalėtų rasti jūsų verslo. Tai praleista proga.

Laimei, sukurti „Google“ mano verslą yra labai paprasta.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į Google.com/business. Tada sukurkite paskyrą arba prisijunkite prie savo paskyros ir pradėkite vykdyti puslapyje pateiktus nurodymus.

Jei turite verslą su keliomis vietomis ar net franšizę, galite pradėti rašyti įmonės pavadinimą, kad rastumėte savo prekės ženklą.

Dabar, jei esate nepriklausomas paslaugų teikėjas, pvz., Videografas ar bet koks kitas vietinis laisvai samdomas darbuotojas, jūsų tipiški klientų susitikimai gali įvykti jų biure ar vietos susitikimo vietoje.

Tokiu atveju galite naudoti savo namų adresą, pažymėti žymimąjį laukelį „Pristatau prekes ir paslaugas“ ir nuslėpti adresą.

Tada turėsite pasirinkti paprastą kategoriją, kuri būtų išsamiausia jūsų verslui. Svarbiausia yra sutelkti dėmesį į tai, kas yra jūsų verslas, o ne į tai, ką jis turi.

Baigę sąranką, vis tiek turėsite atnaujinti keletą elementų, kad įsitikintumėte, jog jūsų sąrašas yra visiškai optimizuotas.

Galite spustelėti informacijos skiltį, kad pridėtumėte daugiau kategorijų, atnaujintumėte darbo valandas, pridėtumėte naudingų svetainių nuorodų ir pridėtumėte savo darbo ar vietos nuotraukų.

Be to, galite naudoti įrašą norėdami pranešti „Google“, kad jūsų įmonė vis dar veikia 2020 m. Tai bus labai naudinga informacija ieškantiems žmonėms, kai jie susiduria su jūsų verslu „Google“.

Galite pridėti, jei jūsų įmonė veikia, jei jums reikalingos kaukės, ar net tikrinate temperatūrą.

Kai jūsų „Google“ įrašas bus paskelbtas ir optimizuotas vietiniam SEO, galėsite pereiti prie 2 žingsnio.

2 žingsnis: Atlikite keletą vietinių raktinių žodžių tyrimų 

Visada yra akivaizdūs raktiniai žodžiai, pagal kuriuos norite reitinguoti. Pvz.,  Jei patiekiate picą, norėtumėte priskirti „pica šalia manęs“ ir savo prekės ženklo pavadinimą.

Taip pat turėtumėte ieškoti atsakymų į klausimus, susijusius su paieška. Taigi, jei kam kyla klausimas, kokią picą patiekiate, galite optimizuoti savo prekių ženklų pavadinimus ir raktinį žodį „meniu“.

Gal kas nori rezervuoti staliuką. Tada galbūt norėsite optimizuoti savo prekės ženklo pavadinimą ir raktinį žodį „rezervacija“.

Svarbiausia čia yra iš anksto apgalvoti, kokius klausimus gali kelti jūsų potencialūs klientai, ir tada tam optimizuoti!

Kai jūsų prekės ženklo pavadinimas bus optimizuotas vietiniam SEO. tada norėsite ištirti naujų galimybių raktinius žodžius. Taip jūs ir toliau skverbsitės į skirtingas rinkas.

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra pažvelgti į varžybas.

Tai galite padaryti apsilankę „Google“ ir atlikę paiešką, pvz., „Pica šalia manęs“.

Po to galite naudoti įrankį, pvz., „SEM Rush“, norėdami pažvelgti į raktinius žodžius, pagal kuriuos jie reitinguojami. Turėsite palyginti vietinių konkurentų URL ir prijungti jį prie „SEM Rush“.

Tai suskirstys jų raktinius žodžius, bankus ir kai kurias mokamas skelbimų išlaidas.

Turėtumėte pakartoti šį procesą bent 3–4 populiariausiuose sąrašuose. Tada atlikite naujas jau identifikuotų raktinių žodžių paieškas.

Atlikę šį pratimą pradėsite išsamiai suprasti savo vietines paieškas ir konkurenciją.

Tai atveda prie kitos svarbios SEO dalies – techninės pusės. Tiksliau – puslapio SEO.

3 žingsnis: Puslapio techninis SEO 

Dabar, jei nesate susipažinę su puslapio SEO, paprasčiausiu žodžiu, puslapio SEO yra procesas, padedantis jūsų svetainei kalbėtis su paieškos sistemomis.

Norint sužinoti apie paieškos sistemas, jūsų svetainėje reikia tam tikrų elementų, kad „Google“ žinotų, kas yra svetainė.

Tokiu būdu „Google“ gali suskirstyti kategorijas į tai, kaip jūsų svetainė turėtų būti reitinguojama. Kai palengvinsite „Google“ reitingą jūsų puslapiuose ir įtrauksite atitinkamą turinį, galėsite garantuoti aukštesnį reitingą.

Taigi pažvelkime į keletą svarbiausių puslapio SEO taktikų, skirtų vietiniam SEO.

Pritaikymas mobiliesiems 

Pirmiausia norite įsitikinti, kad jūsų svetainė pritaikyta mobiliesiems.

Tai ypač svarbu, nes 78% paieškų pagal vietovę lemia pirkimą neprisijungus.

Kitaip tariant, žmonės, vykdantys vietinę paiešką mobiliuosiuose įrenginiuose, yra ypač kvalifikuoti. Galima sakyti, kad jie jau eilėje prie jūsų parduotuvės ir tik laukia, kol bus patiekti.

Jei nesate tikri, ar jūsų svetainė pritaikyta mobiliesiems, galite naudoti „Google“ mobiliesiems pritaikytą bandymo įrankį. Tiesiog įveskite savo URL ir „Google“ jums pasakys, ar jūsų puslapis pritaikytas mobiliesiems, ar ne.

Be to, ji pateiks keletą  greitų pakeitimų pasiūlymų.

Įterpti „Google“ žemėlapį

Kitas svarbus patarimas yra integruoti žemėlapį su savo įmonės vieta jūsų svetainėje.

Tai gali padėti „Google“ lengvai suderinti jūsų svetainę su „Google“ mano verslo sąrašu, o tai turėtų labai pagreitinti jūsų puslapio SEO.

Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į https://www.embedgooglemap.net/

Įveskite savo adresą. Nustatykite savo žemėlapio matmenis. Tada gaukite HTML kodą, kad jis būtų įterptas. Padaryta!

Naudokitės įprastomis puslapio SEO taisyklėmis

Vietinis SEO nedaug skiriasi nuo įprasto SEO. Todėl vis dar galioja visos įprastos SEO SEO taisyklės. Jūs vis tiek norite naudoti raktinius žodžius H1, meta aprašymus ir Alt žymas.

„YOAST“ leidžia labai lengvai atlikti „WordPress“ svetainių optimizavimą puslapyje. Tiesiog įveskite raktinį žodį ir atlikite veiksmus, kuriais jie vadovaujasi.

Tačiau atsižvelgiant į visus šiuos veiksnius, kurie padeda „Google“ suprasti jūsų svetainę, jūsų konkurentai vis tiek gali būti pranašesni.

Štai kodėl jums taip pat reikia ne puslapio SEO.

4 žingsnis: ne puslapio SEO 

Taigi dabar, kai „Google“ žino, apie ką jūsų svetainė, ji turi nuspręsti, kaip ji nori priskirti ją prie konkurencijos, nes toje pačioje kategorijoje gali būti šimtai ar net tūkstančiai svetainių.

Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, naudoja ne puslapio signalus, kad nustatytų, kas vadinama „Domeno valdžia“.

Domeno valdžia yra paprastas rezultatas, kurį dauguma rinkodaros ekspertų naudoja norėdami nustatyti jūsų svetainės stiprumą.

Pavyzdžiui, „SEMRush“ galite patikrinti savo domeno balą ir palyginimą su konkurentais, kad tik suprastumėte, kiek jums gali tekti atlikti darbą.

Geriausi būdai padidinti vietinio SEO domeno balą yra citatos ir atgalinės nuorodos.

Citatos iš esmės yra katalogų sąrašai tokiose svetainėse kaip „Yelp“, „Facebook“ ar „Yellowpages“. Tai gali padėti paieškos sistemoms parodyti, kad jūsų verslas yra aktyvus ir patikimas.

Tada turite atgalines nuorodas. Jie neabejotinai yra svarbiausias veiksnys.

Kadangi mes kalbame apie vietinį SEO, idealiu atveju turėtume omenyje vietines atgalines nuorodas.

Kai labai didelės domeno valdžios svetainė nukreipia į jūsų svetainę, tai gali žymiai padidinti jūsų domeno valdžią, nes tai rodo, kad jūsų svetainė yra patikima.

Tai panašu į pasibuvimą su įžymybe. Jei jūs pabendraujate su jais, tai gali signalizuoti kitiems žmonėms, kad jūs taip pat turite būti svarbus.

Todėl jūsų vietiniam SEO yra labai svarbu turėti atgalines nuorodas.

Dabar jums gali kilti klausimas: „Kaip gauti atgalines nuorodas?“

Na, tai prasideda suprantant, kaip suteikti vertę savo auditorijai.

Jei esate picerija, galbūt galite kreiptis į virėjo tinklaraštį apie tai, kaip išsivirti picą esant idealiai temperatūrai.

Tačiau net kreipimasis į įvairius tinklaraščius gali būti panašus į šaltą skambutį. Taigi mūsų mėgstamiausias būdas yra sukurti savo tinklaraštį.

Kai pradėsite rašyti internetinius dienoraščius ir rašyti puikų turinį, naudodamiesi geriausia SEO praktika, organiškiau pradėsite gauti gaunamą srautą.

Kadangi jūsų turinys yra puikus, žmonės natūraliai norės susieti jūsų tinklaraštį, nes nori pasidalinti jūsų patikimumu. Kai tai padarys, dauguma žmonių nurodys jus kaip šaltinį ir paliks nuorodą.

Taigi tai yra naudingas požiūris.

Tinklaraščio turėjimas taip pat padeda padidinti puslapių, kuriuos turite paieškos sistemose, skaičių, o tai padidina jūsų tikimybę būti matomiems perspektyvų.

Galų gale, kai pradėsite pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę, galite uždirbti daugiau atgalinių nuorodų!

Tačiau yra tamsioji atgalinių nuorodų pusė.

Jei gaunate žemos kokybės atgalines nuorodas iš šlamšto turinčių svetainių, jos ne tik pakenks jūsų svetainei, bet ir gali jus visiškai pašalinti iš „Google“.

Po visų sunkių darbų jūs tikrai nenorite, kad taip atsitiktų.

Štai kodėl svarbu sutelkti dėmesį į baltos skrybėlės strategijas, pavyzdžiui, uždirbti PR ar atiduoti gerą turinį.

Dabar pereikime prie kito žingsnio.

5 žingsnis: atnaujinkite savo sąrašus

Šis yra gana tiesus. Jei norite suteikti sąžiningą galimybę savo verslo sąrašams, turite juos nuolat atnaujinti.

Pamenate iš ankstesnių laikų, kai kalbėjome apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų įrašus, citatas ir svetainę kategorizuodama jūsų vietovę? Visa tai vis dar galioja judant į priekį.

Taigi, jei pakeisite, tarkime, pakeisite telefono numerį arba persikelsite į naują vietą, prašome atnaujinti VISUS savo įrašus, nes jei to nepadarysite, tai gali sumažinti jūsų domeno valdžią.

Tikrai tiesiog darykite viską, kad sutvarkytumėte visus savo įrašus ir liktumėte svarbiausi.

Tačiau galite padaryti dar daugiau, kad padėtumėte tobulinti vietinę SEO strategiją. Štai kodėl mes įtraukėme dar vieną patarimą jums …

Premijos patarimas: sukurkite įtraukimui

Atminkite, kad didžiausia jūsų konkurencija vietiniame SEO yra žmonės, esantys aukščiausioje vietoje. Jūsų tikslas turėtų būti imtis to, ką jie daro, ir padaryti tai dar geriau.

Norėdami tai padaryti, rekomenduojame sukurti įsitraukimą.

Taip yra todėl, kad „Google“ pradeda vertinti įtraukimą kaip reitingavimo veiksnį. Šie įsitraukimo signalai yra tokie, kaip laikas svetainėje, atmetimo rodiklis ir paspaudimų rodiklis.

Jei nesate tikras, kas yra PR, apsilankykite mūsų tinklaraštyje „Kas yra PR“ čia .

Dabar galite naudoti „Google Analytics“, kad įvertintumėte, kokia yra jūsų įtraukimo metrika. Galite atidžiau pažvelgti į tai, ką jūsų konkurentai turi savo puslapyje, ir pasistengti būti dar geresniais.

Vienas paprastas būdas padidinti įsitraukimą yra pridėti vaizdo įrašą prie savo puslapio, tačiau jei jūsų konkurentas turi vaizdo įrašą, tada jūsų reikia labiau nugludinti ir galbūt šiek tiek ilgiau.

Apibendrinant galima teigti, kad „ oc ocal SEO“ nėra prasmė, jei konkuruojate vietoje, nes konkuruojančių žmonių yra mažiau nei nacionaliniu mastu su SEO.

Tačiau vietinis SEO paprastai reiškia mažesnę paieškos apimtį ir, jei galite, nacionalinis požiūris turės daugiau pranašumų.

Bet iš tikrųjų priklauso nuo to, kokį maršrutą norite pasirinkti ir kas yra prasminga jūsų verslui.

Jei vis dar nežinote, kur ir kaip pradėti naudoti vietinį SEO, mes galime padėti! Tiesiog susisiekite su mumis  čia  arba pasikalbėkite su ekspertu dabar (404) 596-7925.