Geriausias šokolado fontanas 2022 m.: kurį pirkti?

Koks gi gimtadienis, kepsninė ar renginys be geriausio šokoladinio fontano? Šiam dangiškam kriokliui neįmanoma atsispirti, ypač jei turite platų vaflių, sausainių, zefyrų ir šviežių vaisių pasirinkimą, kurį galite pamirkyti ir mėgautis.

Tai linksmas prietaisas, kuris nudžiugins tiek vaikus, tiek suaugusius, o jūsų veiduose sukels šypseną, nes lengvai jį įsigysite už prieinamą kainą.

Geriausi šokolado fontanai


Koks yra geriausias šokolado fontanas?

Šokolado fontanas yra patraukliausias ir skaniausias būdas linksminti svečius. Kiekvienas turės skanų desertą, padengtą a karštas šokoladas kad subtiliai krenta iš vieno lygio į kitą.

Tai veikia paprastai: į apatinį įkaitintą dubenį įdėjus norimą šokolado kiekį, jis pakyla aukštyn į viršutinį dubenį, kur vėl pašildomas ir vėl cirkuliuoja. Šios operacijos metu naudojamas ypatingas šokolado tipas, pasižymintis dideliu kiekiu kakavos sviestas.

Čia yra geriausi šokolado fontanai:

1. Geriausias vintažinis modelis

Šokolado fontanas Avinas 2962,0 vakarėlio laikas

Ariete 2962 šokoladinis fontanas vakarėlio laiko fontanas,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis šokoladinis fontanas bet kurią susibūrimo progą paverčia ypatinga: gimtadienį su vaikais, šeimos vakarą ar vakarėlį su draugais. Dėl savo vintažinio stiliaus mes sugrąžiname laiką atgal, kad galėtume mėgautis nenumaldomu šokolado fondiu, kuriame galime pamirkyti šviežių vaisių,

sausainiai ir zefyrai. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jį galima išardyti, kad būtų lengviau valyti. Jo matmenys yra 17 x 17 x 30 cm, o svoris – 1,45 kg.

Pagrindinės funkcijos:

Nuimamas bokštelis optimizuoja valymo operacijas

Jis turi temperatūros palaikymo funkciją, kad visada būtų tinkamos konsistencijos lydytas šokoladas.

Konstrukcija yra lengva ir lengvai perkeliama

Specifikacijos:

Gamintojas: Aries Galia: 90 W


2. Stabiliausias modelis

Clatronic SKB profesionalus šokolado fontanas

Clatronic SKB 3248 šokoladinis fontanas, 170 W,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šokoladas slysta per tris fontano lygius ir sukuria nenugalimą efektą, kuris vilioja pasinerti į įvairiausius skanėstus. Jame yra apie 1 kg šokolado.

Jo techninės savybės apima atskirai veikiantį variklį ir termostatą, nerūdijančio plieno konstrukciją, kojeles, kurias galite reguliuoti pagal norimą aukštį, kad pasiektumėte tobulą šokolado tekėjimą, neslystantį pagrindą ir maitinimo indikatoriaus lemputę.

Pagrindinės funkcijos:

Jis turi didelį pajėgumą patenkinti visus slogus.

Jo tvirta nerūdijančio plieno konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą.

Jame yra termostatas

Specifikacijos:

Gamintojas: Clatronic Galia: 170 W


3. Lengviausiai valomas modelis

Princesės šokoladinis fontanas 292994

Princesė 292994 Šokoladinis fontanas su 3 lygiais,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Fontanas ištirpdo šokoladą ir pumpuoja jį į viršų, kad susidarytų krioklys, tekantis per tris lygius. Šildymo prietaisas palaiko pastovią šokolado temperatūrą ir sklandumą. Kad šokoladinis krioklys būtų dar patrauklesnis, į jį galite įpilti kakavos sviesto arba šaukštą aliejaus.

Šokoladu galite padengti įvairius gaminius: šviežius vaisius, sausainius, keksiukus ir zefyrus, o jei norite atrodyti drąsiai, galite padengti net blynus. Panaudoję šokoladinį fontaną, likusį šokoladą supilkite į nedidelį indelį ir atvėsinkite. Fontano viršus sustoja ir gali būti lengvai valomas. Nerūdijančio plieno nuvarvėjimo padėklą galima valyti plovikliu.

Pagrindinės funkcijos:

Jį galite reguliuoti trimis skirtingais būdais

Šilumos palaikymo funkcija leidžia mėgautis šokoladu tinkamoje temperatūroje ir sklandumo lygiu.

Nuimamas dalis galima plauti indaplovėje.

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Princesės

Galia: 32W


4. Lengviausias naudoti modelis

Tristar CF-1603 mini šokoladinis fontanas

Tristar CF-1603 šokoladinis fontanas su 2 nustatymais...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šiame šokoladiniame fontane įrengta besisukanti nerūdijančio plieno spiralė ir temperatūros palaikymo funkcija. Jį galite reguliuoti trimis skirtingais būdais ir juo labai paprasta naudotis. Tiesiog įjunkite, kad įkaistų, o kol kas šokoladą galite ištirpinti mikrobangų krosnelėje arba dvigubame katile.

Supylus šokoladą į fontaną, jis siurbiamas aukštyn ir žemyn, naudojant besisukančią nerūdijančio plieno spiralę. Dėl kompaktiško šio modelio dydžio galite jį laikyti mažoje erdvėje.

Pagrindinės funkcijos:

Jį galite reguliuoti įvairiais lygiais, turi šilumos sulaikymo funkciją ir indikacinę lemputę

Kojos užtikrina, kad konstrukcija išliks stabili ant virtuvės paviršiaus Ją galite laikyti mažoje erdvėje

Specifikacijos:

Gamintojas: Tristar Galia: 32 W


5. Keturių pakopų modelis

Šokoladinis fontanas Huanyu ZMY-163

Didelis Huanyu 4 pakopų šokoladinio fondu fontanas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis keturių pakopų patiekalas skirtas aptarnauti iki penkiasdešimties svečių. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir yra labai lengvai valomas, nes reikia tik apie 60°C temperatūros vandens. Galite naudoti lydyto šokolado gabaliukus arba šokolado padažą iki daugiausiai

1 360 kg, kad būtų pasiektas krioklio efektas.

Pagrindinės funkcijos:

Leidžia aptarnauti 50 svečių

Jo nerūdijančio plieno konstrukcija yra lengvai valoma

Galite įdėti didelį kiekį lydyto šokolado, kad gautumėte tikrai patrauklų efektą

Specifikacijos:

Gamintojas: Huanyu Galia: 150W


6. Geriausias kainos ir kokybės santykis

Richard Bergendi šokoladinis fontanas

Richard Bergendi šokoladinis fontanas, Premier Inox...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai įspūdingas 43 cm aukščio ir 22 cm pločio fontanas. Jis turi keturis lygius ir gali išlaikyti iki 1,5 kg (ir mažiausiai 900 gramų). Šokoladą galite ištirpinti tiesiai inde. Galingas variklis leidžia nepertraukiamai naudotis kelias valandas. Idealiai tinka panardinti zefyrus, braškes, ananasus, mangus, kivius, sausainius, profiteroles ar bet ką kitą skanų, kas jums patinka.

Pagrindinės funkcijos:

Keturi jo lygiai leidžia svečiams patenkinti visus savo troškimus

Jis gali nepertraukiamai veikti kelias valandas

Struktūra palaiko iki pusantro kilogramo šokolado

Specifikacijos:

Gamintojas: Richard Bergzendi Galia: 190 W


Šokolado fontano pirkimo vadovas

šokolado fontanas

Toks produktas bet kokiam vakarėliui ar renginiui suteikia skanaus ir nenugalimo atspalvio, ypač jei patiekiate maistą, o jūsų svečiai yra šokolado gerbėjai. Vaikai ypač džiaugiasi mintimi į šį skanėstą panardinti įvairiausių saldumynų.

Bet kurį pasirinkti? Priklausomai nuo svečių skaičiaus, rinkoje galite rasti tinkamo modelio dydžio. Su šokolado fontanas, suteiksite nepamirštamą užbaigimą bet kokiam susibūrimui; tačiau prieš perkant reikia atsižvelgti į daugybę kitų veiksnių. Pažiūrėkime, kokie yra šie veiksniai:

Gebėjimas

Šaltinio pajėgumas yra lemiamas veiksnys. Nuo šokolado kiekio, kurį galite įdėti į prietaisą, priklauso, kiek žmonių bus galima patiekti per tam tikrą laiką, kol šokoladas baigsis.

Daugumoje standartinių fontanų, tinkamų naudoti namuose, telpa apie 500 g šokolado – idealus kiekis maždaug 5 žmonėms.

Vieta

Prieš pirkdami fontaną, įsitikinkite, kad turite puikią vietą. Įrenginys turi būti pastatytas ant lygaus paviršiaus, toliau nuo skersvėjų ir oro kondicionieriaus ar ventiliatoriaus srauto. Todėl įsitikinkite, kad aplink įrenginį yra pakankamai vietos, kad galėtumėte lengvai ir saugiai judėti.

Lydytas šokoladas

99% atvejų pirmiausia turėsite ištirpinti Šokoladas mikrobangų krosnelėje arba bain-marie. Šio tipo įrenginiai skirti tik iš vieno lygio į kitą tekančiam ištirpusiam šokoladui rodyti; jie paprastai neturi galimybės jo ištirpdyti, ypač jei turite mažai laiko iki svečių atvykimo.

Jei šokoladą reikia ištirpinti tiesiogiai…