Geriausias 2022 m. kepsnių peilis: kurį pirkti?

Jei kada nors bandėte lėkštėje pjaustyti mėsos gabalėlius stalo peiliu ar sviestiniu peiliu, žinosite, kaip tai gali tapti nepatogu ir sudėtinga, todėl net nesimėgausite tuo, ką valgysite. Kad jums nereikėtų to patirti, verta turėti geriausias kepsnio peiliskuris bus daug naudingesnis, jei bus komplektuojamas visai šeimai.

Geriausi kepsnių peiliai


Koks yra geriausias kepsnių peilis?

kai kurie geri kepsnių peiliai Jie gali turėti visiškai dantytus peilius arba, kita vertus, turėti tik dalį dantyto krašto, o tai padeda pasiekti didesnį pjovimo tikslumą.

Patogu atsižvelgti į gamybines medžiagas, iš kurių gaminami šie peiliai, ir jie gali būti modeliai su nerūdijančio plieno lakštas ar net yra keletas su didelis anglies kiekis savo sudėtyje, todėl jie yra daug atsparesni.

Toliau pristatome geriausi kepsnių peiliai:

1. Arcos kepsnių peiliai

Arcos stalo peilių dėžutė, kurioje yra 12 vienetų, peilių...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Idealus variantas, jei ieškote a peilių rinkinys kad galėtumėte pjaustyti bet kokį mėsos gabalą kartu su žinomu prekės ženklu lankaikur jo gera kokybė garantuojama dėl labai geros kokybės medžiagų, tokių kaip jo lapas iš Nerūdijantis plienas martensitinis, kuris apsaugo nuo korozijos ir prailgina jo tarnavimo laiką.

Iš viso jų yra 12 ispaniški peiliai Šiame rinkinyje puikiai tinka didelėms šeimoms arba, jei namuose paprastai yra svečių, nes tai yra dantytas peilis su ergonomiška rankena, todėl jis idealiai tinka kasdieniam naudojimui.


2. Arcos Latina kepsnių peilis

Arcos Latin serija, kepsnių peilis, ašmenys...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei norite vieno peilio, nes jums reikia tik gero įrankio keptai mėsai pjaustyti, šis iš „Arcos“ yra gana geras ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, be kitų, pasižyminčių tokiomis pat savybėmis rinkoje.

Tai dantytas peilis, daug pigesnis, su korozijai atspariu nerūdijančio plieno ašmenimis ir suspaustos medienos rankena su dervos lakštais, kurie dar labiau atsparus vandeniui, taip, nors Arcos prekės ženklas nurodo, kad jis yra Galite jį įdėti indaplovėje, patogiausia yra plovimas rankomis, kad prailgintų jos naudojimo laiką ir funkcionalumą.


3. Laguiole kepsnių peiliai

Laguiole Jean Dubost – kepsnių peilių rinkinys

Žiūrėkite kainą AMAZON

Idealus rinkinys šešiems žmonėms, jei peiliai yra gana funkcionalūs, su pjūkleliu, leidžiančiu pjaustyti skirtingus iškeptos mėsos gabalus.

Kadangi jie turi nerūdijančio plieno rankeną ir ašmenis, juos galima plauti indaplovėje, nors tai nerekomenduojama. Kita vertus, pirkėjų nuomone, jie atkreipia dėmesį į tai, kad pjausto gana gerai ir gali tarnauti ilgai.


4. „Amazon Basics“ kepsnių peiliai

„Amazon Basics“ 8 dalių kepsnių peilių rinkinys

Žiūrėkite kainą AMAZON

Su dizainu, kuris leis jums valdyti ir tiksliai valdyti bet kurį supjaustyta mėsašis peilis su atsparaus plieno ašmenimis puikiai tiks ant stalo, puikiai derinantis klasikinį dizainą ir funkcionalumą.

Šis rinkinys „AmazonBasics“.dėl jo pagamintos iš plieno, jo pjūklo briaunos, kurios nereikia galandinti, ir saugos galvutės, kuri apsaugo jūsų pirštus pjovimo metu, be rankenos su trys kniedės Jie labai gerai laikosi kasdieniniame naudojime.


5. ZCENTER kepsnių peiliai

ZCENTER 6 nerūdijančio plieno mėsos peiliai...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Labai atsparus dėmėms ir aukštos kokybės apdaila, šis peilių rinkinys idealiai tinka turėti namuose, ypač jei turite didelę šeimą.

Jo ašmenys ir rankena yra visiškai pagaminti iš plieno, todėl galite juos plauti indaplovėje, jei norite sutaupyti laiko virtuvėje. skaičiuojant ašmenų ilgis, peiliai viso turi 22,5 cm, puikiai tinka didelėms ar mažoms rankoms, nes yra gana standartinio dydžio.


6. Tramontina kepsnių peiliai

Tramontina 6 dalių peilių rinkinys, juodas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Per palyginimą randame šį peilių rinkinį iš tramontinaidealiai tinka bet kokio tipo maistui ir ne tik mėsai, nes dėl atsparaus ir tvirto pjūklo juostos taip pat galima pjaustyti vaisius ar daržoves.

Jie yra puikus pasirinkimas, jei norite kepsnių peilių ar a Mėsininko peilis tradicinio dizaino, su a medinė rankena geros apdailos. Tarp naudotojų atsiliepimų jie pabrėžia, kad pjūklas yra gana aštrus, todėl pjaudami jį turite naudoti atsargiai.


7. HOMEFAVOR kepsnių peiliai

Ga HOMEFAVOR 8 kepsnių peilių rinkinys, 11 cm

Žiūrėkite kainą AMAZON

Peiliai pagaminti su labai patogia plastikine rankena, kuri užtikrina ergonomišką rankeną, padedančią lengviau pjaustyti mėsos gabalus, todėl jų negali trūkti Virtuvės reikmenys.

Jie turi dantytą kraštą, idealiai tinka pjovimui tiksliai. Nors jo medžiagos yra tinkamos valyti indaplovėje, daug labiau rekomenduojama tai daryti rankomis, kad prailgintumėte jo naudojimo laiką.

Rinkinyje yra 8 peiliai, todėl stalus galėsite paruošti keliems žmonėms.


8. „Quttin“ kepsnių peiliai

Quttin Black Set 6 kepsnių peiliai 11cm.

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei norite geriausio kainos ir kokybės santykio, šis 6 peilių rinkinys puikiai tiks namams, su veidrodiniu poliruotu nerūdijančio plieno peiliuku, su polipropileno rankena ergonomiška rankena, užtikrinanti didesnį saugumą pjovimo metu.

Jie rekomenduojami visų rūšių maistui, tačiau dėl plataus pjūklo jie yra ypatingi mėsai, be to, jos nereikia galandinti.


9. Metaltex kepsnių peiliai

Metaltex 3 kepsnių peilių rinkinys „Basic“,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Idealu, jei nenorite per daug investuoti į peilių komplektą, kadangi tai trijų dalių standartinio dizaino komplektas, jie pasižymi aukšta gamybinių medžiagų kokybe, todėl tarnauja ilgiau.

Svarbu pažymėti, kad, jo pirkėjų nuomone, peilis turi gana lanksčius ašmenis, kurie naudojami kai kurioms pjūvių rūšims, tačiau kitiems, pavyzdžiui, duonai ar vaisiams, gali susilenkti ir neturėti tiek daug. tikslumas.


Priežastys turėti kepsnių peilius namuose

kepsnys-peilis ir šakutė

Žaidimo priežastys kepsnių peiliai Namuose jų yra daug, tačiau apskritai jie yra gana funkcionalūs ir gali padėti jums valgant tai padaryti patogiai, nesistengdami perpjauti iškeptos mėsos gabalo.

Viena iš svarbiausių priežasčių, kuri taip pat yra puikus privalumas, yra tai, kad šie peiliai turi dantytus ir labai aštrius peilius, kurie leidžia lengvai pjauti, nepažeidžiant mėsos gabalėlių ar nepažeidžiant jos skonio dėl prastai pagaląstamo peilio. pavyko ištraukti visas sultis iš kepsnio.

Paprastai tu esi peilių klasės Jie turi ergonomiškas rankenas, kurios leidžia jas lengviau laikyti, kad pjovimo metu neslystų.

Be to, jie paprastai turi lengvą svorį, todėl rasite tobulą tikslumo ir naudojimo paprastumo balansą.

Blogai pagaląstas peilis ar netinkamo indo naudojimas dažnai baigiasi nepageidaujamais pirštų ar rankų įpjovimais, ko nenorite, o tuo labiau, kai esate prie stalo pasiruošę valgyti.

Kepsnių peiliai yra gana saugūs naudoti, jie taip pat yra atsparūs ir tvirti, o tai padeda su jais elgtis be vargo ir be įpjovimų pavojaus, tereikia teisingai juos naudoti.

  • Dekoracija ir tobuli stalai:

Viena iš priežasčių, kodėl verta įsigyti kepsnių peilį ar geresnį, pilną komplektą, yra ta, kad galite turėti indus, kurie dera su geru jautienos ar kiaulienos gabalėliu, puikiai atrodantys ant jūsų stalo ir ypač funkcionalūs gaminant maistą. nupjaukite bet kokį gabalą.

Kepsnių peilių rūšys

Pirmas dalykas, prieš perkant bet kurį iš šių mėsos peilių, yra labai gerai apibrėžti jūsų poreikius, taip pat pjūklo tipą, nes ne visi jie yra vienodi.

Tai iš tikrųjų gali būti plokščias kepsnių peilis, tačiau jie yra mažiau populiarūs ir taip pat reikalauja galandimo. Jie išsiskiria tuo, kad labai pjauna, nes tai yra kažkas, kas suteikia lygus kraštasnors jie, kaip ir visi kiti, praranda savo ryškumą naudojant virtuvinis peilisTodėl svarbu užtikrinti priežiūrą.

Kita vertus, yra dantytosios ir mikrodantytos, pirmosios,…