Geriausi inkštirų siurbtukai

The Jūsų odos išvaizda yra tai, ką turėtumėte gerai prižiūrėti, juolab, kad tai jūsų įžanginis laiškas pasauliui, todėl privalote jį saugoti be spuogų ir inkštirų. Tam nėra nieko geresnio už a inkštirų siurblys, arba dar kitaip žinomas kaip porų valiklis. Mes išanalizavome geriausią rinkoje ir, atlikę analizę, be jokios abejonės, geriausias yra geriausias VOYOR BR610nes turi visas funkcijas, kurių prireiks norint pasiekti maksimalų našumą ir labai gerą kainą.

Mes kalbame apie prietaisus, kurie yra specialiai sukurti nešvarumams ištraukti iš kiekvienos poros ir taip pašalinti riebalus, nušveiskite odą ir pagerinkite kraujotaką. Visi su tikslu, kad galėtumėte parodyti a atrodo daug labiau švytintis ir švytintis jūsų veidą. Tačiau ne visi įrenginiai yra vienodi, todėl apsispręsti dėl pirkimo nėra taip paprasta.

Taigi, jei norite pasirinkti tik iš geriausių variantų kuriuos rasite, kviečiame toliau skaityti ir įsigyti aukštos kokybės inkštirų siurbtuką.

Koks yra geriausias inkštirų siurblys?

Jei ieškai gero inkštirų siurblysšiandien mes pasirinkome geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje, kad galėtumėte garantuoti gerą pirkinį. Su šiais prietaisais galite turėti lygią ir švelnią odą be nešvarumų, todėl atrodysite švytinti.

Tai yra geriausi inkštirų siurbtukai po mūsų analizės:

1. Inkštirų siurblys VOYOR BR610

black-point-sucker-voyor-br610.jpg
VOYOR BR610 inkštirų siurblys

Tai vienas geriausių variantų, kurį galite rasti rinkoje, jei ieškote a gilus veido valymas. Taip susidaro vakuumas, todėl galite lengvai pašalinti inkštirus ir gerai nušveisti odą. Pasiūlymai 5 galios lygiai, kad ji visiškai prisitaikytų prie jūsų odos tipo ir kad galėtumėte pasiekti puikų našumą. Bet kokiu atveju tai leidžia jį naudoti net ir jautriai odai.

Suskaičiuok su vienu viso 4 funkcinės galvutės, tokiu būdu galite turėti vieną su didele anga stipriam siurbimui, galvutę su mažu apskritimu švelniam siurbimui, galvutę šveitimui, o kitą su ovalia anga raukšlėms ir mimikos linijoms išlyginti. Jis turi praktišką LED ekraną, kuris leis įrenginiu labai lengvai naudotis. Jame yra baterija, kuri turi a 1200 mAh visa talpa, Tai leidžia ilgai tarnauti ir gali būti lengvai įkraunama per USB.

Vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami, teigiantys, kad „Jis yra geros kokybės, labai gerai, kad jis yra skaitmeninis, nes jį lengviau valdyti ir jis turi didelę siurbimo galią„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai labai galingas modelis, ypatingas norint išlaikyti riebią odą visiškai švarią, todėl puikiai tinka savaitės higienai.„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad yra labai universalus ir puikiai prisitaiko prie visų tipų odos.

žiūrėti kainą

šepetys-tiesinimas-philips-bhh880.jpg

Kokie yra geriausi tiesinimo šepečiai? Yra daug modelių, o šiame įraše rasite geriausias galimybes įsigyti SAVO.

2. Inkštirų siurblys Mosen M190S

blackhead-sucker-mosen-m190s.jpg
Mosen M190S Blackhead Sucker

Tai aukštos kokybės inkštirų čiulptukas pagamintas iš ABS, kuris yra labai atsparus. Jis labai efektyvus, turi labai galingą siurbimą ir giliau valosi. Patartina, kad iš pradžių išbandykite reikiamą galios lygį delne pilnai pritaikyti jį prie savo odos tipo ir taip neturėsite jokių nepatogumų.

Tai turi 1200 mAh įkraunama baterija, kuri leidžia garantuoti, kad nuolat galite dirbti daugiau nei 150 minučių. Akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra maždaug 2 valandos, ir dėl to praktiškas LED ekranas, galite pasirinkti siurbimo galią ir odos režimą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Jis turi 5 skirtingas galvutes, todėl galite pašalinti inkštirus, spuogus, riebalus, negyvą odą ir makiažo perteklių.

Tai modelis, turintis labai geras vartotojų, kurie jį nusipirko, nuomones ir užtikrina, kad „daro stebuklus, kad kartą per savaitę pašalintų gana daug nešvarumų, negyvos odos ir inkštirų nuo veido„. Be to, jie teigia, kad „Tai idealus produktas bet kokio tipo odai, o su kiekvienu panaudojimu oda paliekama daug švaresnė.„. Tai puiki galimybė išvalyti poras ir palikti veidą visiškai be riebalų, taip garantuojant, kad oda bus lygi ir švelni.

žiūrėti kainą

3. Inkštirų siurblys VOYOR BR410

blackhead-sucker-voyor-br410.jpg
VOYOR BR410 inkštirų siurblys

Tai modelis, kuris jums pasiūlys a labai gilus valymas, ir kad jis yra vienas iš išsamiausių, kokį tik galite rasti rinkoje. Šis turi 3 reguliuojami stiprumo lygiaitodėl galite pasirinkti galios lygį, kuris labai efektyviai prisitaikys prie jūsų odos tipo.

Tai turi 6 funkcinės galvutės, kuris leis puikiai įsiurbti įvairias odos vietas. Dėl ličio jonų akumuliatoriaus jis visiškai įkraunamas, o dėl savo kompaktiško ir nešiojamo dizaino jis puikiai tinka bet kokiai kelionei. Tai turi vakuuminio sugerties technologija, kuri padės išvengti bet kokio dirginimoir vieno mygtuko jungiklis, kuris labai palengvins valdymą.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi daug teigiamų nuomonių, užtikrinančių, kad „veikia labai gerai, tikrai efektyviai šalina inkštirus ir riebalus„. Be to, jie teigia, kad „Jis labai stipriai siurbia odą, o jo baterija yra gana patvari, išlaikanti siurbimo galią keliems panaudojimams.„. Tai labai aukštos kokybės modelis, tačiau jo trūkumas yra tas, kad nėra LED ekrano, kuriame būtų rodomi visi jo veikimo duomenys.

žiūrėti kainą

4. Inkštirų siurblys FROHMENAI

frohmen-pore-cleanser.jpg
FROHMEN inkštirų siurblys

Tai yra porų valiklis pagamintas iš ABS medžiagos, ir tai leidžia labai efektyviai ir galingai čiulpti inkštirus. Jis turi 3 skirtingas absorbcijos formas, todėl puikiai prisitaiko prie visų tipų odos ir turi 4 skirtingi purkštukai kad galėtumėte jį naudoti pagal sritį, kurioje norite čiulpti.

Jis pilnai įkraunamas per USB kabelį, o tai reiškia, kad galite jį įkrauti net įkraudami kompiuterį. Tai gali nepertraukiamai naudokite 180 minučių, o po pilno įkrovimo galima naudoti iki 30 kartų. Jis yra kompaktiško ir elegantiško dizaino, su aukso spalvos dekoracijos…