Geriausi 2022 m. besisukančių kumpių laikikliai

Kuo geresnius įrankius turėsite, tuo mažiau tingės pjauti kumpį. Ir geriau nupjaukite.

Kumpio peilis yra svarbus. Kumpio laikiklis taip pat.

Apie šį paskutinį indą yra tipas arba versija, kuri yra kumpio laikiklių Ferrari. Ir taip, tai yra pasukamas arba pakreiptas pasukamasis.

Geriausi besisukantys kumpio laikikliai kainos ir kokybės santykiu

Nesiruošiu rekomenduoti pigių kumpio laikiklių. Yra, bet jie sukelia problemų. Noriu, kad kumpį pjaustytumėte patogiai, gabalėliui nejudėdami. Atkreipkite dėmesį į mano tris pasiūlymus dėl kainos ir kokybės santykio 2022 m.

Jamotec J.P.

Pirmą kartą apie besisukančius kumpio laikiklius išgirdau iš Jamotec. Tai Leonės įmonė pirmasis rinkai pristatė besisukančius dangtelius. Daugiau nei 10 metų patirtis. Modeliai pagaminti tik Ispanijoje.

Naudojimui namuose rekomenduoju Jamotec JP modelį. Tai neabejotinai geriausias 2022 m. besisukantis kumpio laikiklis už kainą ir kokybę.

Pigiausia iš mūsų kolekcijos. Lengviausias. Ir vienas stabiliausių. Su sintetiniu poliamido pagrindu. Įvorės ir ratai iš nerūdijančio plieno ir apdoroto plieno. Vienas tvirtinimo taškas. Maksimalus stabilumas, nulinis siūbavimas.

Ar kas nors geriau? Sintetinis pagrindas, ta medžiaga man nelabai patinka. Jei ieškote elegantiškesnės apdailos, rinkitės aukščiausios klasės modelį: Jamotec JP Luxe.

„Amazon“ turite jį už gerą kainą

Jamotec JP kumpio laikiklis

gėlės mandagiai

Šios populiarios Badajozo įmonės negalėjo trūkti geriausiųjų.

Mano mėgstamiausia yra medinė pasukama versija. Jo pagrindinis privalumas yra tai, kad, be pasukti 360ºJis turi paprastą pakreipimo sistemą. leidžia a beveik vertikali vieta. Be pastangų.

Lengvas ir intuityvus valdymas. Stabilus pagrindas saugiam pjovimui.

Jis siūlo prastesnį kainos ir kokybės santykį nei ankstesnis besisukantis kumpio laikiklis, bet ir didesnis funkcionalumas, nes jį galima pastatyti įvairiose pozicijose.

Šį Flores Cortés galite nusipirkti „Amazon“.

Flores Cortes kumpio laikiklis

MasterPro

Inovatyvus kumpio laikiklis. Toli nuo standartų.

Su pasukama galvutė palengvinti kumpio vartymą. Vienas tvirtinimo taškas. Prie pagrindo nėra smaigalio, nebūtina, jei viršutinė rankena tvirta.

Lengvas valdymas, o svarbiausia, labai stabilus teisme. Jis nėra sulankstomas, bet lengvai išardomas.

Ir už daugiau nei priimtiną kainą. Kadangi tai savotiška, palieku jums trumpą vaizdo įrašą, kad galėtumėte pamatyti jį veikiant.

Jūs jį parduodate „Amazon“.

Geresni besisukantys ir pakreipiami kumpio laikikliai (nežiūrint į kainą)

Juoda kumpio laikiklių kojelė. Du pakreipiami ir besisukantys kumpio laikikliai, kuriuos jums parodysiu kitą kartą, yra profesionaliam naudojimuinors akivaizdu, kad jie taip pat prisitaiko prie bet kokio gerbėjo.

Buffalo elitas

Profesionalus besisukantis kumpio laikiklis pagamintas tik iš Ispanijos. Elegantiškas ir tikslus. Geriausiai parduodamas savo segmente, nes, nebūdamas pigus, turi gana konkurencingą kainą.

Besisukanti ir svyruojanti sistema arba pakreipimas leidžia kumpį padėti į bet kokią pjovimo padėtį.

Bazėje jie naudojasi kietmedžio bukas venge su lakuota apdaila. Likusi parama yra Nerūdijantis plienas.

Pažiūrėkite, turite jį „Amazon“.

Jamotec F1 liftas

Profesionalių besisukančių kumpio laikiklių formulė 1.

Pagaminta tik Ispanijoje iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.

Sulankstoma. Reguliuojamas į bet kokią padėtį ir aukštį.

Geriausias kumpio laikiklis pasaulyje yra išskirtinis dėl jo pailginama rankena. Idealiai tinka aukštoms kumpio pjaustyklėms, naudojant šią atramą, jų nereikia pjauti pasilenkus ar pasilenkus.

Jo pakreipimo sistema skiriasi nuo ankstesnės, tačiau leidžia pjauti bet kurioje padėtyje labai stabiliai. Ir, žinoma, jis taip pat sukasi 360 laipsnių. Jamotec F1 turi 25 metų garantija visuose komponentuose.

Geriausias besisukantis kumpio stovas, parduodamas „Amazon“.

Jamotec F1 kumpio laikiklis

Ar verta pirkti besisukantį kumpio laikiklį?

Mano namuose visada vyksta tas pats. Su normalia atrama be problemų pjauname kumpį, bet kai paliečiame kaulą… niekas jo neapsuka. Ten jis lieka kelias dienas ar savaites.

Besisukančios kumpio lentynos nėra pigios, bet jie išsprendžia tą problemą su puse rankenos apsisukimo. Jūs jį apverčiate nepaleisdami kanopų. Kad riebalai nenubėgtų per rankas.

Ilgainiui tai verta: sutaupote laiko, pusę jo sutepsite, o atėjus laikui apverčiate.

Geriau pasukti ar pakreipti?

Šiandien dviejų tipų besisukantys kumpio laikikliai:

standartinis pasukamas: pasukti 360º. Pagrindinis jo pranašumas yra kaina ir naudojimo paprastumas. Žmogui, norinčiam pjaustyti kumpį namuose, tai yra labiausiai rekomenduojamas variantas.

pasukamas pasukamas: Taip pat žinomas kaip svyruojantis arba šarnyrinis. Be 360º pasukimo, jis leidžia kumpį pastatyti daugiau ar mažiau vertikalioje padėtyje. Jo trūkumai yra kaina ir didesnis naudojimo sudėtingumas.

Mano nuomone, buitiniam naudojimui pakanka įprasto besisukančio kumpio laikiklio. Jei norite pjaustyti tik retkarčiais, bet kuris iš kokybės ir kainos variantų tiks jūsų profiliui.