Vakar vakarą Alexas Gravesas iš „Bronco“ paskelbė  straipsnį, kuriame aptarė „Payday Loans“ nišą ir tai, kaip jis mano, kad „Google“ algoritmas buvo žaidžiamas net atnaujinus „Penguin“ ir „EMD“.

Aš jam parašiau tweeted,  paskolų iki atlyginimo dienos tyrimą, kurį atlikau dar birželį (tai buvo pirmasis tokio pobūdžio atvejo tyrimas, kuris pakurstė daugybę straipsnių, kuriuose kalbėta apie tai, kaip „  Google“ piktnaudžiaujama paskolų iki atlyginimo dienos ). Jis sako, kad ši nauja svetainė pagal raktinį žodį „paskolos iki atlyginimo“ JK nebuvo įsilaužta svetainė, kaip aprašiau savo birželio mėn. Jis sakė, kad tai yra „įprasta“ svetainė, kuri kažkaip sugebėjo piktnaudžiauti naujais žemos kokybės saitais ir nenatūraliais „Google“ nuorodų aptikimo mechanizmais. (Paskelbti „Penguin“ ir „EMD“)

Aš paėmiau svetainės reitingą Nr. 1, kad galėčiau analizuoti pažintinį SEO ir … mano, oi … ką aš sužinojau?

Visos raudonos vėliavos yra „ Google“ matomos:

Itin per daug optimizuotas inkaro teksto profilis

  • paskolos iki atlyginimo (57%)
  • darbo dienos paskola (43%)
  • paskolos iki atlyginimo internetu – darbo dienos sam (0,04%)

„Super High Link“ greitis

  • 633 nukreipiantys domenai
  • 8256 nuorodos
  • visos šios nuorodos pasirodė per pastarąsias 4 dienas

100% „  Dofollow“ nuorodos

100% giluminių nuorodų santykis

94%  nėra turinio nuorodose

87% trumpa tekstinių nuorodų pastraipa

 

Bet DIDELIS siurprizas buvo toks

 

100% paslėptos nuorodos

Taigi kaip čia apgaulė „Google Visual Crawler“?

Na, aš turiu 2 hipotezes :

– didelis nuskaitymo vėlavimas, palyginti su įprastu robotu. (ar tai gali sulėtinti ir uraganas „Sandy“? Aš asmeniškai taip nemanau)

– neteisingai nustato vaizdinės nuorodos padėtį dėl naudojamo CSS triuko . Vizualinis tikrintuvas gali būti apgautas manydamas, kad tai yra antraštės nuoroda dėl to, kaip veikia naršyklės atvaizdavimo variklis. Taip gali nutikti dėl DOM paveldėjimo parametrų, kurie gali būti visiškai perduodami kaip pozicijos, palyginti su ekrano 0,0 ašies padėtimi.

Praktiškai tai, ką jis daro, yra tai, kad jis pateikia CSS stilių su absoliučia padėtimi ir viršutine -9999 taškų dalimi, ir slepia jį nuo ekrano. Tai nėra naujas metodas, tačiau kartu su likusiais „stebuklingos formulės“ elementais ir „Google“ nesugebėjimu vizualiai nuskaityti taip greitai, kaip tai daroma naudojant įprastą „Google Bot“, tai gali lemti šios svetainės reitingą Nr. kelioms dienoms.

Tas pats paslėptas „css“ triukas naudojamas ir kitose svetainėse, kurios dabar užima 10 geriausių SERPS …, taigi tai akivaizdžiai pademonstruota juodos kepurės technika, kuri veikia.

 

Atrodė, kad visa tai yra užmaskuota natūraliai atrodančiais metriniais profiliais, tokiais kaip „MajesticSEO Trust Flow“, „Google PR“, „Ahrefs“ reitingas, „SEOmoz Ranks“ … visi jie atrodo natūraliai.

Ir pabaigai … visos nuorodos yra paskelbtos įsilaužtose svetainėse.

Išsamios analizės duomenis galite atsisiųsti čia:

  • PDF failas su visomis diagramomis ir kita
  • CSV failas su visais analizuojamais duomenimis

 

Ką tu manai?

Ar matėte šią strategiją naudojamą kur nors kitur, ar žinote kokią nors kitą juodos kepurės techniką, kurią verta čia paminėti?