įkeltas naujas vaizdo įrašas: Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas ragina atsargiai, nes sumažės naujų bylų skaičiai

nuorašas

nuorašas

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas ragina atsargiai, nes sumažės naujų bylų skaičiai

Ministras Pirmininkas Borisas Johnsonas perspėjo dėl „ankstyvų išvadų“, kai naujų koronaviruso atvejų Didžiojoje Britanijoje sumažėjo šešias dienas iš eilės, ir patarė žmonėms išlikti atsargiems.

Aš tai pastebėjau akivaizdžiai, kad mes šešias dienas skaičiuojame geresnius skaičius, tačiau labai labai svarbu neleisti sau bėgti su išankstinėmis išvadomis apie tai. 4 atidarymo etapas įvyko tik prieš kelias dienas. Žmonės turi išlikti labai atsargūs, ir tai išlieka vyriausybės požiūris. Aš žinau, kad žmonės buvo nusivylę dėl pingavimo ir savęs izoliacijos. Aš tai visiškai suprantu, ypač dabar, kai pradedame matyti geresnius skaičius. Bet – manau, visi supranta, kad tai vis dar labai pavojinga liga. Turime naudoti turimas priemones. Savarankiška izoliacija yra ta, kurią turime. Aš raginu žmones tai padaryti. Tačiau nepamirškite, žmonės, kad mes pristatysime naują sistemą nuo rugpjūčio 16 d. Tada pateiksime bandymą atleisti požiūrį. Iki to laiko, prašau, visi laikykitės programos.

Naujausi epizodai Koronaviruso pandemija: naujausi atnaujinimai