Brazilijos futbolo legenda Pele
Pele yra vienintelis žaidėjas, tris kartus laimėjęs pasaulio taurę

Brazilijos legenda Pele sako, kad „labai gerai atsigauna“ po to, kai po neseniai atliktos operacijos jis buvo trumpai grąžintas į intensyviosios terapijos skyrių.

San Paulo Alberto Einšteino ligoninė sakė, kad jis buvo grąžintas „kaip prevencinė priemonė“.

„Mano draugai, aš vis dar labai gerai atsigaunu“, – „Instagram“ parašė Pele.

„Šiandien sulaukiau šeimos narių vizitų ir toliau šypsausi kiekvieną dieną. Dėkoju už visą meilę, kurią gaunu iš tavęs.”

Pele buvo gydomas ligoninėje nuo rugpjūčio 31 d., Kai navikas buvo aptiktas atliekant įprastus tyrimus.

Žiniasklaidos priemonės Brazilijoje pranešė, kad dėl savo amžiaus jis buvo grąžintas į intensyvią priežiūrą kaip atsargumo priemonė.

Vėliau ligoninė paskelbė tai patvirtinantį pareiškimą ir pridūrė: „Po stabilizavimo pacientas buvo perkeltas į pusiau intensyvią priežiūrą.

„Šiuo metu jis yra stabilus širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo požiūriu“.

Prieš paskelbiant ligoninės pareiškimą, jo dukra paskelbė „Instagram“: „Nežinau, kas vyksta su ten sklindančiais gandais, bet mano DM klesti !!!

„Šiais laikais pasaulyje jau slypi daug nerimo ir mes nenorime būti daugiau priežasčių.

„Įprastas tokio amžiaus vyro pasveikimo scenarijus po tokios operacijos kartais yra du žingsniai į priekį ir vienas žingsnis atgal. Tai labai normalu.

„Vakar jis buvo pavargęs ir šiek tiek atsitraukė. Šiandien jis paėmė du į priekį!”

Pele sveikata pastaraisiais metais kelia susirūpinimą. 2015 metais jam buvo atlikta prostatos operacija, kai antrą kartą per šešis mėnesius jis buvo paguldytas į ligoninę, o dar kartą jis buvo paguldytas dėl šlapimo infekcijos 2019 m.

Pele yra visų laikų rezultatyviausias Brazilijos rinktinės žaidėjas, pelnęs 77 įvarčius per 92 rungtynes ​​ir vienas iš tik keturių žaidėjų, pelniusių per keturis pasaulio taurės turnyrus.

Lionelis Messi neseniai praleido jį kaip pirmaujantį Pietų Amerikos vyrų žaidėją tarptautinėse rungtynėse su hat-trick’u Argentinoje Pasaulio taurės atrankos laimėjimas prieš Boliviją.

Reklamjuostės vaizdų skaitymas aplink BBC - mėlynaPoraštė - mėlyna