Balandžio 29 d. Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas teigė, kad tikisi pašalinti daugumą apribojimų šalyje birželio 30 d., Tačiau naktiniai klubai liks uždaryti.

Daugelis didžėjų teigė norintys, kad klubai kuo greičiau atsidarytų ne tik dėl savo darbo. Klubai buvo ne tik muzika, sakė atlikėja Liverpulio renginyje, didžėja, geriau žinoma kaip palaimintoji Madona, Marea Stamper. „Mes ateiname į reivus šokti, gerti, įsimylėti, susitikti su draugais”, – sakė ji. Naktiniai klubai kuria bendruomenes, pridūrė ji: „ir kad tai būtų nutraukta, yra baisu“.

„Tai ne tik vakarėlis“, – pridūrė ji. – Tai niekada nėra tik vakarėlis.

Liverpulyje tas bendrumo jausmas buvo akivaizdus 19:30 val., Kai didžėjus ir „YouTube“ bendrasavininkas Yousefas Zaharas Cirkas, renginio organizatorė, lipo į sceną. Pirmajam kūriniui jis sukūrė emocingą namų melodiją, pavadintą „Kai mes buvome laisvi, Kurį jis padarė pernai trečiojo Didžiosios Britanijos uždarymo viduryje.

Atrodė keistas renginio, švenčiančio klubų sugrįžimą, pasirinkimas, tačiau jam baigiantis jis pradėjo groti kunigo daktaro Martino Lutherio Kingo jaunesniojo kalbos „Aš turiu svajonę“ pavyzdį. „Pagaliau nemokama, pagaliau nemokama; ačiū visagaliui Dievui, mes pagaliau esame laisvi “, – tarė daktaras Kingas, o balsas klestėjo aplink sandėlį.

Tada, kai minios mirktelėjo žalios šviesos, Zaharas numetė „Ultra Naté“Laisvas, 9-ojo dešimtmečio šokių hitas. Kai tik jis pasiekė euforišką chorą – „Tu esi laisvas, daryk tai, ką nori daryti“ – pasigirdo konfeti patrankos, kurios purškė popierių visoje minioje, o reiveriai ėmė dainuoti kartu. Likusią nakties dalį jie ketino vykdyti dainos patarimus.