Nežinote, kas yra filialų rinkodara? Tada esate tinkamame puslapyje, kad sužinotumėte.

Trumpai tariant, filialų rinkodara leidžia jums uždirbti komisinį atlyginimą už produktų ar paslaugų rekomendavimą iš kito asmens.

Filialų rinkodara yra vienas iš seniausių tinklaraštininkų ir internetinių rinkodaros specialistų būdų gauti geras pajamas, ir ji vis dar veikia efektyviai. To priežastis daugiausia yra ta, kad nereikia kurti produkto ar investuoti į jo rinkodarą.

Šiame įraše mes išsamiau paaiškinsime, kas yra filialinė rinkodara ir kaip ji veikia. Tada mes pasidalinsime keliais patarimais, kurių galite laikytis, norėdami užsidirbti pinigų naudodamiesi filialų rinkodara.

 

Kas yra filialinė rinkodara?

Naudodamiesi filialų rinkodara, uždirbate komisinį atlygį, kai lankytojams rekomenduojate kito asmens produktą ar paslaugą. Paprastai procesas vyksta maždaug taip:

 1. Savo svetainėje siūlote produktą / paslaugą naudodami specialią nuorodą.
 2. Lankytojai spustelėję šią nuorodą sužino daugiau apie tą produktą / paslaugą.
 3. Jei jie konvertuojasi , uždirbate komisinį mokestį už jų rekomendavimą.

Šia prasme „atsivertimas“ reiškia, kad lankytojas atliko norimą veiksmą . Paprastai tai reiškia, kad jie iš tikrųjų įsigijo produktą, tačiau tai taip pat gali būti kažkas kita, kaip tik jie užsiregistravę svetainėje.

Paprastai komisiniai yra šie:

 • Plokščias – už veiksmą gaunate vienodą sumą. Pvz., 5 USD už pardavimą arba 1 USD už registraciją.
 • Procentas – jūs gaunate procentą nuo visų jūsų lankytojų pajamų. Pvz., 20% užsakymo vertės.

Taip pat gali būti skirtingi komisinių „pakopos“. Pvz., Galite gauti 1 USD, jei kas nors užsiregistruos nemokamai naudotis paskyra, ir 25 USD, jei vėliau taps mokančiu klientu.

Filialų rinkodaros pavyzdys

Puikus filialų rinkodaros pavyzdys yra „New York Times“ leidinys „Wirecutter“, kuris vertina ir peržiūri produktus. Peržiūrėkite geriausio kavos virimo aparato, paruošto šaltai, vadovą .

Jei lankytojas spustelėtų tas nuorodas ir įsigytų produktą iš „Amazon“ (ar kitos parduotuvės), „Wirecutter“ uždirbtų komisinį mokestį iš šio pardavimo:

Vadovėlių pavyzdys, kas yra filialų rinkodara

Tai viskas, kas yra filialų rinkodara! Jūs rekomenduojate medžiagą ir tada gaunate komisinį mokestį, jei jūsų rekomendacijos skatina veiksmus.

Kaip gauti kreditą už siunčiamus lankytojus?

Filialų rinkodara veikia per specialias stebėjimo nuorodas . Filialų nuorodos stebimos leidėjui (jums) suteiktu unikaliu ID.

Norėdami gauti kreditą už jūsų siunčiamus lankytojus, turite visada naudoti šias specialias stebėjimo nuorodas.

Paaiškintos svarbios filialų rinkodaros sąlygos

 • Prekybininkas – tai įmonė, kuri sukuria produktą / turi parduotuvę. Jūs reklamuojate šios įmonės produktus. Kiti pavadinimai yra pardavėjas, mažmenininkas, pardavėjas ir kt.
 • Filialas ar leidėjas – štai jūs šiame scenarijuje! Tai asmuo, kuris reklamuoja prekybininko produktus mainais į komisinius.
 • Filialų tinklas – filialų tinklai yra skirtingų prekybininkų kolekcijos. Jie leidžia lengvai greitai rasti reklamuojamus produktus. Kai kurie prekybininkai naudojasi filialų tinklais, o kiti sukuria savo filialų programą.

Kaip pradėti naudoti filialų rinkodarą

Norėdami sukurti galingą filialų rinkodaros modelį, turite atlikti dviejų žingsnių procesą:

1. Suraskite partnerių produktus, kuriuos norite reklamuoti

Pasirinkite savo nišą

Galite pasirinkti bet kurią jums patinkančią temą ir pradėti ieškoti produktų pagal tą konkrečią kategoriją. Jei turite daugiau nei vieną dominančią nišą, ieškokite tos, kuri suteikia maksimalų pelną. Jei nesate tikri, ieškokite kategorijų „Amazon“ ar „Walmart“.

Filialų rinkodara „Walmart“

Kai žinosite savo nišą, naudokite „ Google“ išplėstinės paieškos operatorius, kad sužinotumėte partnerių programas. Štai styginių padėti jums pradėti: YOUR NICHE „affiliate program”. Tai padės jums rasti partnerių programas, kurių komisiniai yra aukšti.

Arba galite patikrinti savo nišoje esančius produktus filialų tinkluose, pvz., „CJ Affiliate“, „ShareASale“, „Rakuten Advertising“ ir kt. Atminkite, kad filialų tinklai yra tik šimtų ar tūkstančių prekybininkų kolekcijos.

Jei nesate tikri, kurie pelningiausi produktai yra jūsų dukterinio verslo modeliui, peržiūrėkite geriausių partnerių programų sąrašą .

Teminė partnerių programa

Jei esate „WordPress“ erdvėje, galite net patikrinti mūsų pačių filialų programą .

Nesvarbu, kurią nišą pasirinksite, įsitikinkite, kad reklamuojate tik aukštos kokybės produktus, kurie teikia vertę klientams.

Tyrinėkite savo auditoriją

Toliau atėjo laikas šiek tiek įsigilinti ir išanalizuoti savo auditoriją . Eikite į „Google“ ir pridėkite „geriausia“ priešais savo nišą. Pvz., Jei norite reklamuoti technologinį produktą (tarkim, nešiojamus kompiuterius) ir norite savo nišoje pamatyti daugiausia aukšto lygio svetainių, įveskite „geriausi nešiojamieji kompiuteriai“ ir pamatysite svetainių, konkuruojančių dėl šio raktinio žodžio, sąrašą.

Sužinoję savo konkurenciją, galite lengvai susiaurinti produktų, susijusių su ilgomis uodegomis, sąrašą, ty sutelkti dėmesį į žaidimų nešiojamus kompiuterius, o ne į nešiojamuosius.

2. Reklamuokite tuos produktus savo svetainėje

Pasirinkę tai, ką norite reklamuoti, turėsite sukurti planą, kuris padėtų reklamuoti produktus . Nesvarbu, ar reklamuojate skaitmeninius produktus, pvz., „WordPress“ temas, ar fizinius daiktus, pavyzdžiui, žaidimų nešiojamus kompiuterius, turite turėti reklamos planą.

Dabar yra daugybė būdų, kaip galite reklamuoti produktą, tačiau kuo unikalesnis sukurtas rinkodaros modelis, tuo geresnė konversija ir mažesnė konkurencija. Norėdami gauti pranašumą, pažvelkite į konkurentus savo nišoje.

Jei mėgstate žaidimų technologijas ir norite sukurti svetainę aplink jas, pažiūrėkite, ką daro jūsų konkurentai. Pavyzdžiui, Tomo vadove pateikiami geriausi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai, o juos išbandžius ir peržiūrėjus sukuriamas geriausių produktų apibendrinimas.

Panašiai CNET taiko kelis raktinius žodžius ir skiria žaidimų nešiojamus kompiuterius pagal ekrano dydį ir biudžetą.

CNET filialų strategija

Štai keletas idėjų, kaip reklamuoti savo produktus …

Naudokitės savo svetaine

Galite susikurti labai nišą arba kelių nišų svetainę ir paskelbti aukštos kokybės išsamius vadovus. Jei kuriate mikro nišą, būtinai taikykite pagal labai konkretų raktinį žodį.

Nešališki atsiliepimai

Puikus to pavyzdys yra „ The Unbiased Reviews“ , svetainė, skelbianti produktų apibendrinimą aplink tam tikrų tipų šaldytuvus.

Panašiai galite paskelbti skaitmeninių produktų produktų apibendrinimus, pvz., Mano naujausiame įraše apie geriausias „Shopify“ temas .

Parašykite produktų apžvalgas ir produktų palyginimus

Kitas puikus būdas reklamuoti dukterinius produktus yra sukurti palyginimo vadovus arba vieną produkto apžvalgą. Galite sukurti išsamų vadovą apie tam tikrą programinę įrangą. Peržiūrėkite išsamią „ SiteGround“ ir „ SiteGround vs GoDaddy“ apžvalgą, kad suprastumėte, apie ką kalbu.

Parašykite vadovėlius naudodami aptariamą produktą

Produktų peržiūros svetainė turi suteikti vertę lankytojams, o vienas geriausių būdų tai padaryti yra kuriant instrukcijas . Pasirinkite temą, pagal kurią norite sukurti filialo svetainę. Sukurkite naudingas mokymo programas savo skaitytojams, išlaikydami savo dukterinį produktą kaip problemų sprendimą.

Pradėkite tinklaraštį naudodami filialų nuorodas

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų patikimesnė, apsvarstykite galimybę sukurti tinklaraštį . Tinklaraščio kūrimas yra gana paprastas, tačiau prieš uždirbant pajamas, reikia šiek tiek palaukti. Sukurkite tinklaraščių bendruomenę mėgstamiausia tema. Gerai apie partnerių reklamą tinklaraštyje yra tai, kad sulauksite geresnių konversijų, nes būsite geriau susiję su lankytojais.

Sukurkite „Amazon“ filialų parduotuvę

Kitas būdas reklamuoti savo dukterinius produktus yra sukurti filialų parduotuves. Ši strategija yra naudinga, kai jūsų reklamuojami produktai yra pagrįsti el. Prekyba. Tiesiog įsteigkite „ Amazon“ filialų parduotuvę ir rinkitės unikalius produktus. Žinokite, kad produkto vaizdai ir aprašymai turi būti 100% originalūs. Negalite jų nukopijuoti iš jų parduotuvės.

Sukurkite „YouTube“ kanalą

Yra daug šaunių „YouTube“ kanalų , kurie, naudodamiesi filialų rinkodara, gauna nemažų pajamų.

„YouTube“ skelbkite skaitmenines programinės įrangos, produktų ir paslaugų apžvalgas. Tada galite paminėti nuorodą, pateiktą aprašyme po vaizdo įrašu, ir gauti gerų pajamų.

Užsiimkite elektroninio pašto rinkodara

El. Pašto rinkodara skirta ne tik prenumeratos verslo modeliams ar verslo svetainėms. Galite gauti gerą filialų srautą el. Paštu, jei nenorite šlamšto imtuvo gautuosiuose. Vykdykite paprastą trijų žingsnių procesą reklamuodami el. Paštu.

 • Pasirinkite pašto rinkodaros platformą , kad jums tinka
 • Nukreipkite auditoriją pagal susidomėjimą per „Facebook“, „Instagram“ arba nukreipkite neaktyvius vartotojus
 • Siųskite suasmenintus el. Laiškus su įterptomis filialų nuorodomis

Tačiau įsitikinkite, kad prekybininkas, su kuriuo dirbate, leidžia naudoti nuorodas el. Laiškuose – kai kurie filialų prekybininkai tai draudžia (ypač „Amazon“).

Išvada: pradėkite nuo filialų rinkodaros jau šiandien

Yra daug įvairių būdų, kaip užsidirbti pinigų iš rinkodaros filialų. Kai žinosite, kas yra filialinė rinkodara, tereikia išsiaiškinti savo nišinius produktus ir tikslinę auditoriją.

Tada galite pradėti reklamuoti tuos pasiūlymus, kad užsidirbtumėte pinigų.

Viskas, ką reikia žinoti apie filialo # rinkodarą ir kaip pradėti

SPUSTELĖKITE, KAD TWEETUOTUMĖTE

Norėdami gauti išsamesnį vadovą, peržiūrėkite visą mūsų įrašą, kaip pradėti naudoti filialų rinkodarą .

Mes taip pat surinkome geriausius „WordPress“ filialų rinkodaros papildinius , kurie dar labiau padės optimizuoti jūsų pastangas.

Ar vis dar turite klausimų apie tai, kas yra filialų rinkodara? Klauskite mūsų komentaruose ir mes stengsimės padėti!