9 geriausi vonios šildytuvai

Yra vietų, kur norisi visada jaustis patogiai ir jausti šilumą, ypač šaltesniais metų mėnesiais, o vonios kambarys yra vienas iš jų. Čia galite atsipalaiduoti ir nusiprausti po dušu, kad sumažintumėte kasdienį stresą, todėl a vonios šildytuvas Tai puiki galimybė palaikyti komfortą esant tikrai gera temperatūrai.

Šių įrenginių dėka galite reguliuoti aplinkos temperatūrą pagal savo patogumą ir tokiu būdu sugebėti išlipkite iš dušo neprarasdami vonios šilumos. Juos labai paprasta naudoti, nes juos galima lengvai pritaikyti prie skirtingų temperatūrų ir galios lygių. Tačiau jie ne visi yra vienodos kokybės, todėl jūs turite labai gerai išsirinkite jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Taigi, jei nežinote, kurį pasirinkti, kviečiame toliau skaityti paštunes čia rasite geriausi variantai kad turėtumėte aukštos kokybės įrenginį.

Koks yra geriausias vonios šildytuvas?

Nors yra daug vonios šildytuvų variantų, ne visi turi vienodą galią nei toks pat energijos vartojimo efektyvumas. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome 9 geriausi variantai jums, kad galėtumėte išsirinkti visiškai jūsų poreikius atitinkantį vonios šildytuvą.

Tai geriausi vonios kambario šildytuvai

1. Vonios šildytuvas Rowenta Comfort Compact

rowenta-comfort-compact-bathroom-heater.jpg
Rowenta Comfort Compact vonios šildytuvas

Tai vienas iš geriausi modeliai, kuriuos galite įsigyti savo vonios kambariui, ypač todėl, kad jis yra labai universalus ir efektyvus. Jis siūlo dvi galios padėtis – 1 200 W ir 2 400 W kaip didžiausią galią. Suskaičiuok su vienu labai tyliai veikia tylos režimutodėl idealiai tinka naudoti net miegamajame, norint miegoti po naudojimo vonios kambaryje.

Yra termostatas su mechaninis apsaugos nuo užšalimo įtaisas, kuri leidžia optimaliai veikti žiemos metu. Jo rankena palengvina transportavimą, o tai yra labai universalus modelis, kuris jums labai padės žiemos metu. Be to, jame yra a šalto oro parinktis, leidžianti vėsinti visas patalpas vasarąkuris leis visada turėti tobulą įrenginį kiekvienam metų sezonui.

Šio modelio nuomonės yra labai teigiamos, teigiančios, kad „jis labai tylus, patogus ir lengvai transportuojamas„. Jie taip pat pabrėžia, kad „jo laidas yra gana ilgas, todėl jį galima naudoti mažuose kambariuose, pavyzdžiui, vonios kambaryje, net ir nutildžius„. Tai labai tylus šildymo įrenginys, kuris leis jums žiemos metu turėti karštą vonios kambarį.

žiūrėti kainą

dehumidifier-pro-breeze-500ml.jpg

Kovokite su drėgmės pertekliumi savo namuose naudodami geriausius oro sausintuvus. Mes suteikiame jums patarimų ir pateikiame jums 7 geriausius, kad galėtumėte nusipirkti savo.

2. Vonios šildytuvas Orbegozo FHR-3050

professional-ceramic-heater-orbegozo.jpg
Vonios šildytuvas Orbegozo FHR-3050

Tai profesionalus keraminis šildytuvas, turintis šias charakteristikas:

  • 2 šilumos galios
  • Apsaugos nuo perkaitimo sistema
  • metalinis korpusas
  • reguliuojamas temperatūros valdymas
  • Automatinis saugos išjungimas
  • ventiliatoriaus funkcija
  • neslystančios kojos

Šis šildytuvas siūlo didelę 3000 W darbinę galią, kuris neabejotinai pasiūlys optimalų našumą, kai reikia šildyti patalpas, nes tai puikus modelis daugumai mažų erdvių. Jame taip pat yra ventiliatoriaus funkcija, skirta naudoti vasarą. Jų temperatūra pilnai reguliuojamataigi garantuosite puikų pasirodymą.

Jis turi apsaugos nuo perkaitimo sistemą ir yra 17,5 x 30 x 30,5 centimetrų. Šis modelis, pasižymintis didele galia, įkaista per kelias sekundes. Be to, su savo dizainu galite turėti a gana efektyvus aparataskurį galėsite naudoti bet kuriame savo namų kambaryje, įskaitant vonios kambarį.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, užtikrina, kad „Jis pasižymi išskirtiniu našumu, įkaista per kelias sekundes„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „ji yra labai galinga ir Yra karšto oro ir šalto oro režimai.“. Tačiau prieš perkant reikėtų atsižvelgti į tai, kad tai nedidelį triukšmą skleidžiantis modelis.

žiūrėti kainą

3. Vonios šildytuvas Pro Breeze Mini

vonios kambarys-šildytuvas-pro-breeze-mini.jpg
Pro Breeze mini vonios šildytuvas

Tai apie a lengvas, nešiojamas šildytuvas, kuris yra labai galingaspuikiai tinka mažoms aplinkoms šildyti. Jis turi dizainą, todėl jį labai lengva perkelti, todėl Galite naudoti ne tik vonios kambaryje, bet ir kitose savo namų patalpose. Jis turi keramikos technologiją, kuri leidžia užtikrinti greitesnį ir efektyvesnį šildymą, palyginti su ventiliatoriaus šildytuvais.

Jame yra visiškai reguliuojamas termostatas, leidžiantis nustatyti temperatūrą taip, kad galėtumėte pasiekti optimalų apšilimą. Jis turi 60° svyravimo funkciją, kuri leidžia paskirstyti temperatūrą visose jūsų erdvėse. Turi apsaugos nuo perkaitimo sistemą ir apsaugos nuo apvirtimo jungiklį, kad prietaisas išsijungtų, jei naudojimo sąlygos nėra optimalios. Tai gali reguliuoti jo galią nuo 1200 iki 2000 W.

Yra daug teigiamų vartotojų nuomonių apie šį modelį, pavyzdžiui, „Jis labai įkaista, o dėl svyravimo funkcijos veikia labai greitai„. Kita vertus, jie taip pat pabrėžia, kad „Jis turi gerą šiluminę galią ir automatiškai išsijungia nukritęs arba paėmus„. Turite nepamiršti, kad jame yra termostatas, kuris įjungs miego režimą, kai pasieks jūsų pasirinktą temperatūrą.

žiūrėti kainą

4. Vonios šildytuvas Rowenta Comfort Aqua

rowenta-comfort-aqua-bathroom-heater.jpg
Rowenta Comfort Aqua vonios šildytuvas

Neabejotina, kad tai puikus pasirinkimas, juolab kad tai a tylus šildytuvas, specialiai sukurtas naudoti vonios kambariuose. Jame yra įmontuotas apsaugos nuo lašėjimo įtaisas ir dviguba elektros izoliacija, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų ir būtų užtikrintas aukščiausias galimo saugumo lygis. Jis turi dvi pozicijas, Tylos padėtis veikia esant 1200 W galiai, o esant maksimaliai galiai siekia 2400W.

Jis turi žemą triukšmo lygį ir turi a anti-užšalimo mechaninis įtaisas, kuris garantuos puikų jo veikimą. Jį galima lengvai transportuoti dėl praktiškos nešiojimo rankenos ir gana efektyviai šildo vonios kambarį. Be to, tai geras kainos ir kokybės santykis, todėl galite išnaudoti visas įrenginio galimybes.