8 geriausios nepridegančios keptuvės

Jūsų virtuvei visada reikės a gerą keptuvę, kad galėtumėte mėgautis sveiku maistu ir kad jūs galite lengvai virti. Vienas iš geriausios nepridegančios keptuvės kuriuos galite rasti turguje Tefal Unlimited Onnes jie turi geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl garantuoja, kad galėsite gaminti patogiai.

Rinkdamiesi gerą keptuvę rinkoje susidursite su a galima rinktis iš daugybės nepridegančių keptuvės variantų. Dėl šios priežasties šiandien atrinkome tuos, kurie jums pasiūlys puikią kokybę ir nereikės išleisti didelių pinigų virtuvėje skirtų keptuvių komplektui.

Taigi, jei norite atnaujinkite keptuves savo virtuvėjeKviečiame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokia yra geriausia neprideganti keptuvė jūsų namams?

Pasirinkite gerą rinkinį nepridegančios keptuvės Tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, nes ne visi jie yra vienodos kokybės. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 8 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Nepridegančios keptuvės Tefal Unlimited On

non-stick-pans-tefal-unlimited-on.jpg
Tefal Unlimited Ant nepridegančių keptuvių

Neabejotina, kad tai puikus sprendimas, jei ieškote a Labai geros kokybės keptuvių komplektas. Taip yra todėl, kad rasite 3 skirtingų dydžių 20, 24 ir 28 cm, todėl galėsite gaminti viską, ko norite. Jis turi nepridegančią medžiagą, sustiprintą titanu, kuri suteiks jiems didesnį atsparumą ir ilgaamžiškumą. Ačiū už Thermo-Signal technologija, Galite gaminti, kai temperatūra yra tinkama, kad būtų užtikrintas tinkamas maisto gaminimas.

Thermo-Fusion+ technologija, dėl to jie įkaista labai greitai ir visiškai vienodai, kad jūsų maistas būtų vienalytis. Taip yra dėl storo pagrindo, kuris yra atsakingas už šilumos paskirstymą. Jis suderinamas su visų tipų viryklėmis, įskaitant indukcines ir juos galima naudoti net 175°C orkaitėje. Jie pagaminti iš nerūdijančio plieno korpuso, o jų neprideganti danga yra visiškai be PFOA.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, patikina, kad „Tai aukštos kokybės keptuvės, visiškai niekas neprilimpa ir yra labai tvirtos„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai puikus sprendimas jūsų virtuvei, nes jame nėra PFOA ir sunkiųjų metalų.„. Be jokios abejonės, jie yra geriausias pasirinkimas, kurį galite rasti rinkoje už priimtiną kainą ir kuris leis jums mėgautis gaminant maistą nieko neprilipus.

žiūrėti kainą

2. Nepridegančios keptuvės ZOUFENGAS

non-stick-pans-zoufeng.jpg
ZOUFENG Nelipnios keptuvės

Tai yra keletas ekologiškos keptuvės, kurios yra nelimpančios ir kad jie turi granitinę dangą, kuri yra labai atspari įbrėžimams. Jie siūlo puikų našumą gaminant maistą ir yra visiškai be PFOA, švino ir kadmio, todėl galite gaminti maistą sveikai. Keptuvių korpusas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, kuris garantuos jo atsparumą.

Be to, Jie turi įmagnetintą pagrindą. tai leis geriau perduoti šilumą. Ergonomiška rankena leidžia juos naudoti patogiai, todėl visada turite paruoštą keptuvę. Juos labai lengva valyti ir galima plauti indaplovėje. bet norint prailginti tarnavimo laiką, geriausia juos skalbti rankomis.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jie turi puikų pristatymą, be to, yra gana atsparūs, puikiai palaiko laiko tėkmę„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jie yra labai geros kokybės, turi gerą pateikimą ir turi labai tvirtą pagrindą, kuris leis jums turėti didelį patvarumą.„. Jie yra puikus pasirinkimas, o su medžio imitacijos rankena suteiks jūsų virtuvei unikalumo.

žiūrėti kainą

3. Nepridegančios keptuvės Tefal aromatas

non-stick-pans-tefal-aroma.jpg
Tefal Aroma nepridegančios keptuvės

Neabejotinai tai yra keptuvės, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, ypač dėl to, kad jos yra aukštos kokybės. Ar taip pagamintas iš lietaus aliuminio ir storas pagrindas, leidžiantis puikiai išlaikyti šilumą visiems jūsų ruošiniams. Turi labai aukštos kokybės nelipni dangasu labai storu sluoksniu, neleidžiančiu niekam prilipti.

Jis suderinamas su visų tipų viryklėmis, įskaitant indukcines, ir yra visiškai tinkamas plauti indaplovėje, todėl valyti bus labai lengva. Jie turi termospoto technologija kuri padės kontroliuoti temperatūrą ir pasikeičia pasiekus 180°C, kuri yra optimali temperatūra gaminant maistą. yra visiškai be PFOA, švino ir kadmiokuris leis jums visiškai saugiai ruošti maistą.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš naudotojų, kurie jį įsigijo, ir tai užtikrina, kad „Jie pasižymi puikiomis nelimpančiomis savybėmis, todėl praktiškai nereikia naudoti kepimo riebalų, o tai reiškia, kad galite gaminti sveikiau.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jie tinka visų tipų gaisrams, be to, kad medžiagos yra labai geros ir patvarios.“. Tai puiki galimybė turėti savo virtuvėje, kad galėtumėte mėgautis sveikesniais patiekalais ir jie nepriliptų.

žiūrėti kainą

4. Nepridegančios keptuvės BRA Efficient Orange

non-stick-pans-bra-efficient-orange.jpg
BRA Efficient Orange nepridegančios keptuvės

Tai yra rinkinys, kurio negalite praleisti, juolab kad galėsite turėti 3 aukštos kokybės 18, 22 ir 26 cm keptuvės. Jie yra 6 mm storio, todėl yra labai atsparūs ir labai patvarūs. Jie gaminami iš lietojo aliuminio, pasižyminčio dideliu atsparumu deformacijai, ir jų dugnas yra visiškai indukcinis plienaskuris leidžia labai tolygiai paskirstyti šilumą visame paviršiuje.

Jie turi rankenėlę su ergonomiška rankena kad jaustumėtės patogiau gamindami maistą. Jie tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines ir keramines kaitlentes, taip garantuojant didelį komfortą. Jie visiškai tinkami plauti indaplovėje, todėl sutaupysite laiko valymui. Jo nelipni danga yra Teflon Platinum Pluslabai aukštos kokybės ir visiškai be PFOA.

Yra daug teigiamų nuomonių apie šias keptuves, kurios užtikrina, kad „jo neprisvyla yra labai geros kokybės ir ilgai tarnauja, jei tinkamai prižiūrimaKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jį labai lengva valyti ir plauti, o tai leis jums turėti maksimalų įmanomą patvarumą.“. Tai labai geros keptuvės, kurios labai greitai įkaista ir leidžia gana efektyviai gaminti maistą.