8 geriausi nešiojamieji saulės įkrovikliai

Kiekvieną kartą mūsų vis daugiau priklauso nuo mūsų elektroninių prietaisų, ir mes naudojame juos nuolat palaikyti ryšį. Tačiau šių įrenginių baterijos greitai išsikrauna, todėl a nešiojamas saulės įkroviklis Kaip ir Elzle YD-820S 26800mAhyra puikus sprendimas, kad jie veiktų ilgiau ir nereikėtų jų prijungti prie elektros srovės.

Šie įrenginiai yra puikus pasirinkimas, ypač todėl, kad įkraukite juos, jums reikės tik saulės šviesos. Tačiau ne visi jie yra kokybiški ar turi tas pačias savybes, todėl šiandien atrinkome tik geriausius rinkoje esančius variantus.

Taigi, jei norite turėti a kokybiškas nešiojamas saulės įkroviklis Kad jūsų įrenginiai veiktų tinkamai, kviečiame toliau atidžiai skaityti.

Koks yra geriausias nešiojamas saulės įkroviklis rinkoje?

Surasti nešiojamas saulės įkroviklis Tai gali būti paprasta, tačiau dėl daugybės galimybių, kurias randame, ne visada lengva pasirinkti gerą variantą. Dėl šios priežasties šiandien pateikiame jums pasirinkimą 8 geriausi modeliai ir daugybė pirkimo patarimų, kurie bus labai naudingi. Tęskime sąrašą:

1. Nešiojamas saulės įkroviklis Elzle YD-820S 26800mAh

portable-solar-charger-elzle-yd-820s-26800mah.jpg
Elzle YD-820S 26800mAh nešiojamas saulės įkroviklis

Tai labai efektyvus modelis, turintis tinkamą bateriją įkraukite išmanųjį telefoną maždaug 5–8 kartus. Baterijos talpa yra 26 800 mAh, o jos veikimo laikas yra ilgas. Jis turi saulės įkrovimo funkciją su iš viso 4 saulės baterijomis, kad būtų galima įkrauti daug greičiau, kad jėgų jums nepritrūks bet kada. Jis aprūpintas silikonine USB prievadų apsauga, todėl puikiai tinka naudoti lauke bet kokiomis oro sąlygomis.

Jame įrengtas a galingas LED žibintuvėlis leidžia iš viso 4 apšvietimo režimus, todėl jis yra labai universalus. yra visiškai sertifikuota pagal CE, FCC ir RoHS standartus, kuris garantuoja jūsų saugumą. Jis turi dvigubą įkrovimo sistemą, kuri leidžia vienu metu įkrauti iki 2 įrenginių, kad būtų užtikrintas didesnis komfortas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis turi kokybišką apdailą ir tiekia labai gerą energiją visų tipų įrenginiams su USB„. Be to, jie teigia, kad „Kai tik jis buvo panaudotas, jis pradėjo krauti ir jo išvaizda yra labai gera, taip pat yra labai atsparus modelis“. Tai gana greitai įkraunamas modelis, leidžiantis jį turėti paruoštą naudoti bet kuriuo metu.

žiūrėti kainą

2. Nešiojamas saulės įkroviklis Hiluckey T11W 26800mAh

portable-solar-charger-hiluckey-t11w-26800mah.jpg
Hiluckey T11W 26800 mAh nešiojamas saulės įkroviklis

Tai yra labai kokybiškas modelis, ir kuri siūlo belaidžio įkrovimo sistemą, kuri leis įkrauti mobilųjį telefoną be laidų. Vienintelis dalykas, kurį turėsite padaryti, yra paspauskite maitinimo mygtuką ir įdėkite savo mobilųjį telefoną į įkroviklio centrą. Bendra jo talpa yra 26 800 mAh, todėl mobilųjį telefoną galima įkrauti iki 8, o vienu įkrovimu galite turėti energijos iki 8 dienų.

Turi galimybė vienu metu įkrauti iki 4 įrenginių su greito įkrovimo sistema. Jūsų sistema automatiškai aptiks įrenginių srovę, kad pasiūlytų didžiausią įmanomą įkrovimo greitį. Tai gali įkraukite abu per USB tipo C iš viso per 7 valandas, ir tas pats prievadas gali veikti kaip mobiliojo telefono įkrovimo lizdas. Be to, jis yra labai praktiškas su saulės baterija, nes norint įkrauti, tereikia jį pakabinti į kuprinę.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „puikiai įkrauna savo mobilųjį telefoną belaidžiu būdu, todėl puikiai tinka pasiimti su savimi savaitgalį į lauką„. Be to, jie pabrėžia, kad „belaidis įkrovimas veikia gana gerai, o žibintuvėlis yra labai ryškus„. Tai puikus kainos ir kokybės santykio modelis, kuris siūlo gana gerą greito įkrovimo sistemą.

žiūrėti kainą

3. Nešiojamas saulės įkroviklis DJROLL HDL-529 36000mAh

portable-solar-charger-djroll-hdl-529-36000mah.jpg
DJROLL HDL-529 36000mAh nešiojamas saulės įkroviklis

Tai yra nešiojamas saulės įkroviklis kuriame yra didelio efektyvumo saulės baterijos, kad būtų galima įkrauti, kai esate lauko sąlygomis. Jame yra kelios apsaugos sistemos venkite bet kokių elektros gedimų, kurie gali atsirasti įrenginyjetodėl telefonas bus visiškai saugus.

Turi ryškias LED lemputes, kurį galima reguliuoti trimis skirtingais režimais, kad jie puikiai atitiktų jūsų poreikius. Jis turi IP66 apsaugą, todėl jis yra atsparus dulkėms, smūgiams ir yra atsparus vandeniui, naudojamas lauke. Jo dėklas pagamintas iš patvarios ABS medžiagos ir yra su dėklu, leidžiančiu patogiau nešiotis. Is Suderinamas su Qi ir turi 2 standartinius USB lizdus ir 1 tipo C lizdą įkrauti visus reikalingus įrenginius.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Jis nuostabus, puikiai atlaiko smūgius, o kadangi yra atsparus vandeniui, nėra tikimybės, kad aptaškys ar net galėsite nuplautiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis turi daug talpos, gana gerai įkrauna įrenginius, tačiau jo įkrovimas iš saulės vyksta labai lėtai“. Tai gana efektyvus modelis, leidžiantis be jokių problemų įkrauti mobiliuosius įrenginius iki 6 ar 7 kartų.

žiūrėti kainą

4. Nešiojamas saulės įkroviklis QTshine

qtshine-solar-charger.jpg
QTshine saulės įkroviklis

Tai yra modelis, kuris turi labai didelę 26 800 mAh talpą ir kad jo kaina yra gana maža, todėl tai yra pigus pasirinkimas. Leidžiama iki 8 visiškai įkrauti savo išmanųjį telefoną gana efektyviai. Jis turi saulės įkrovimo funkciją, kad galėtumėte pasinaudoti saulės energija arba lengvai įkrauti per USB prievadą.

Tai turi C tipo USB įvestis ir 2 USB išėjimai, palaiko greitą įkrovimą bet kuriuo metu. Leidžia įkrauti du įrenginius vienu metu, todėl galite turėti didžiausią galimą efektyvumą ir taip išvengti bet kokių efektyvumo nepatogumų. Be to, jame yra lustas, leidžiantis optimaliai įkrauti, nes sutrumpėja daugumos įrenginių įkrovimo laikas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai gana patogus įrenginys, gana sunkus, o vienoje jo pusėje yra 4 lemputės, rodančios baterijos įkrovos lygį„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai labai praktiška įkraunama saulės baterija, kurioje yra 2 lizdai…