8 geriausi nešiojamieji saulės energijos generatoriai

The nešiojamieji saulės energijos generatoriai jie leis jums turėti elektros energiją bet kur ekologišku būdu, nes jos energijos šaltinis bus saulės šviesa. Tai jums lengviausias, prieinamiausias ir patogiausias energijos šaltinis turėti elektros, nedarant poveikio aplinkai. Iš jų visų mūsų mėgstamiausias yra Power Oak Bluettines turi puikių savybių ir leis pasiekti puikų našumą.

Tačiau rinkoje randame daug įvairių variantų, iš kurių galima rinktis, tačiau ne visi jie yra vienodos kokybės. Dėl šios priežasties šiandien turiu surinko tik geriausius variantus ką galite turėti rinkoje, kai reikia turėti gerą saulės elektros generatorių.

Koks yra geriausias nešiojamas saulės generatorius?

Turguje rasite keletą saulės energijos stočių, kurios leis jums turėti elektros energiją bet kur ir visa tai iš saulės energijos. Juos labai paprasta naudoti, o šiame įraše rasite 8 geriausi variantai, kad galėtumėte turėti aukščiausios kokybės generatorių.

Tai yra geriausi nešiojamieji saulės generatoriai po mūsų analizės:

1. Saulės nešiojamasis generatorius Power Oak Bluetti

portable-solar-generator-tacklife-p50-500wh.jpg
Nešiojamas saulės energijos generatorius

Tai puiki galimybė, į kurią reikia atsižvelgti, ypač todėl, kad ji leidžia pateikti a galia iki 500 Wh, todėl puikiai tinka naudoti lauke. Bet kokiu atveju jis gali įkrauti mobilųjį telefoną iki 45 kartų arba išlaikyti a nešiojamasis mini šaldytuvas veikia iki 8 valandų. Jis turi gana lanksčias įkrovimo galimybes ir siūlo greito įkrovimo sistemas tiek nešiojamiesiems kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams.

Tai gali įkrauti per elektros lizdą, su saulės baterija arba tiesiai ant automobilio. Įkrovimo laikas paprastai yra 6–7 valandos naudojant tradicinį elektros šaltinį. Tačiau su 120 W saulės kolektoriumi jį galima įkrauti vos per 4-5 valandas. Turi 2 110 V kintamosios srovės grynos sinusinės bangos išėjimai, su kuria turite gana stabilią nešiojamųjų kompiuterių srovę. Tai modelis, kuriam suteikiama 24 mėnesių garantija, o tai reiškia, kad jūs turite didelį palaikymą.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šis modelis užtikrina, kad „Tai generatorius, kuris pilnai atlieka savo funkciją, bet skleidžia daug triukšmo su ventiliatoriumi, kuris aušina akumuliatorių„. Jie taip pat teigia, kad „estetiškai jis yra gana geras, o norint jį naudoti, nebūtina turėti jokių ankstesnių žinių, be to, kartu su saulės baterijomis jis gali būti idealus tiekti visą reikalingą energiją„. Tai modelis, turintis puikią galimybę lengvai prijungti viską, ko jums reikia.

žiūrėti kainą

2. Saulės nešiojamasis generatorius LEIDIMAI

portable-solar-generator-allpowers.jpg
ALLPOWERS nešiojamas saulės energijos generatorius

jei nori a didelio galingumo elektros generatorius ir kad jis yra labai universalus transportavimui, tai bus puikus pasirinkimas. Taip yra todėl, kad jis turi a 606Wh talpa ir vienas 164 000 mAh baterija. Jame yra keli išvesties prievadai ir modifikuota sinusoidinė išvestis, leidžianti įrenginius įkrauti optimaliu būdu. Tai leidžia patenkinti visus kelionės įkrovimo poreikius.

Jį taip pat galima prijungti, nes Allpowers AiPower programa kuri yra suderinama su iOS 9.0 ar naujesne versija ir Android 4.3 ar naujesne versija. Todėl šis nešiojamas maitinimo blokas gali būti lengvai paleidžiamas arba valdomas per išmanųjį telefoną, o Bluetooth technologijos dėka galite akimirksniu prijungti savo įrenginius.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Puikiai tinka naudoti lauke, kai neturite maitinimo šaltinio.„. Be to, jie užtikrina, kad „turi galimybę lauko veiklai, kuriai reikia įkrauti įrenginius“.

žiūrėti kainą

3. Saulės nešiojamasis generatorius Jackery Explorer

portable-power-station-jackery-explorer.jpg
Jackery Explorer nešiojamas saulės energijos generatorius

Yra sinusinės bangos generatorius, kuris leidžia turėti gana efektyvų, stabilų ir nekenksmingą energijos šaltinį. Tai įranga, kuri visiškai nepažeis elektroninės įrangos, kurią prijungiate, ir turi išmanią lustą stebėti akumuliatoriaus būseną. Jo baterija yra gana galinga, o visus reikalingus įrenginius galite įkrauti tikrai paprastai.

Galimybė įkrauti iki 4 įrenginių vienu metu, jis turi:

  • Kintamosios srovės lizdas (230 V 200 W, 400 W didžiausias)
  • USB-A prievadai
  • DC automobilinis lizdas, specialiai sukurtas nešiojamiesiems kompiuteriams, mini šaldytuvams, dronams ir kitai lauko elektronikai įkrauti.

Turėk 3 kg svorio, kuris leis jį pasiimti bet kur tikrai paprastai, puikiai tinkantis stovyklavimui. Jis turi kelis išvesties metodus, kurie leidžia įkrauti visų rūšių įrenginiuso jo šone yra akumuliatoriaus indikatorius, todėl tiksliai žinote, kada jį įkrauti.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų ir teigia, kad „Tai labai geras generatorius, kurio didelė talpa leidžia net ilgai laikyti šaldytuvą„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jis turi didelę talpą savo dydžiui, todėl puikiai tinka bet kokio tipo prietaisams įkrauti.Šis modelis yra labai galingas ir gana kompaktiško dydžio, kad jį būtų galima lengvai pasiimti bet kur.

žiūrėti kainą

4. Saulės nešiojamasis generatorius HJGHY 418-802-243

portable-solar-generator-hjghy-418-802-243.jpg
HJGHY nešiojamas saulės energijos generatorius 418-802-243

Tai yra labai moderni elektrinė, ir tai leidžia turėti didelį pajėgumą tiekti maitinimą daugeliui įrenginių vienu metu. Tai puikiai tinka jūsų mobiliajam telefonui, nešiojamam kompiuteriui, televizoriui, mini šaldytuvui ir kt. Tai turi atsarginė baterija, kurios talpa 42 000 mAhkuri leidžia turėti energijos visoms situacijoms lauke arba netikėtai nutrūkus elektros energijos tiekimui.

Turi sinusinės bangos kintamosios srovės lizdai, kuris užtikrins, kad jis veiks greitai, tyliai ir su stabilesne galia, kad nesugadintumėte elektroninių prietaisų. Jame yra akumuliatoriaus valdymo sistema, skirta labai efektyviai valdyti įtampą. Tai turi aukštos kokybės LCD ekranas, tai leis turėti visą informaciją apie jos veikimą. Jį galima įkrauti naudojant saulės bateriją, kištuką arba automobilinį įkroviklį.

Šis modelis turi labai geras nuomones iš tų, kurie jį įsigijo, todėl užtikrina, kad „Tai leis pasiekti puikų našumą ir leis lengvai įkrauti visus įrenginius„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis netgi gali būti naudojamas šildytuvui naudoti namelyje ant ratų, jei jo galia neviršija 100 W„. Jis yra gana modernaus dizaino ir turi puikų kainos ir kokybės santykį.