7 priežastys, kodėl reikia valgyti daugiau avižų

Valgyk daugiau avižų, obuolys per dieną atstumia gydytoją. Šiais laikais šį obuolį galėtume pakeisti avižomis. Sakoma, kad vienas obuolys per dieną atstumia gydytoją. Šiais laikais obuolį galėtume pakeisti avižomis.

Dubenėlyje avižinių dribsnių yra viskas, kas padės jums išlaikyti formą ir sveikatą bei padėti gyventi ilgiau. Siekite ½–1 puodelio avižų kiekvieną dieną.

Pateikiame septynias priežastis, kodėl avižinių dribsnių valgymas yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti savo kūnui:

# 1 Tai palaiko jūsų širdį sveiką

Tufts universitete atliktas tyrimas parodė, kad avižiniuose dribsniuose esantys antioksidantai, vadinami avenantramidu, padeda užkirsti kelią laisviesiems radikalams pakenkti MTL cholesteroliui ir taip sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Taip pat įrodyta, kad beta gliukanas, tirpus pluoštas, esantis avižiniuose dribsniuose, veiksmingai mažina cholesterolio kiekį. širdis sveika

# 2 Jis kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje

Avižų valgymas gali sulėtinti gliukozės kiekio kraujyje padidėjimą per ilgesnį laiką. Gliukozės ir insulino koncentracijos kraujyje kontrolė yra labai svarbi norint išvengti tokių pavojų sveikatai kaip diabetas. Avižos yra veiksmingiausios, kai jos vartojamos laikantis neriebios ir daug skaidulų turinčios dietos kartu su daugybe pratimų.

# 3 Tai padeda kovoti su vėžiu

Ponios atkreipkite dėmesį. Avižiniuose dribsniuose, kaip ir kituose nesmulkintuose grūduose, yra augalinių lignanų, kurie Manoma, kad jie apsaugo nuo krūties ir kitų nuo hormonų priklausomų vėžio formų. Jame taip pat yra fitocheminių medžiagų, kurios, kaip manoma, sumažina riziką susirgti vėžiu. Tyrimai parodė, kad moterys, kurios suvartoja daugiau maistinių skaidulų, turi mažesnį cirkuliuojančio estrogeno kiekį, o tai gali sumažinti krūties vėžio riziką.vėžys

# 4 Tai padeda sumažinti kraujospūdį

Aukštam kraujospūdžiui tampant įprasta sveikatos problema, avižiniai dribsniai gali būti tikrai veiksmingi. Kasdien vartojama avižų porcija gali žymiai sumažinti hipertenziją arba aukštą kraujospūdį. Galite atsisveikinti su tuo vaistu nuo hipertenzijos!

# 5 Tai palaiko sveiką žarnyno funkciją

Avižos turi daug skaidulų, reikalingų reguliariam tuštinimuisi. Juose taip pat yra daug tirpių ir netirpių skaidulų. Netirpus pluoštas yra purus ir daug kartų sugeria savo svorį. Dėl to išmatos tampa sunkesnės, o jų nutekėjimas per žarnyną pagreitėja, o tai palengvina vidurių užkietėjimą.vidurių užkietėjimas

# 6 Tai padeda kontroliuoti svorį

Puodelis jūsų mėgstamų avižinių dribsnių yra tik 130 kalorijų ir yra vienas iš maisto produktų, galinčių padėti sumažinti pilvo riebalus! Taip pat ilgiau jaučiatės sotūs, sumažinant alkio jausmus. Tyrimas rodo, kad vaikai nuo 2 iki 18 metų, kurie reguliariai vartojo avižinius dribsnius, sumažino nutukimo riziką. Jie turėjo 50 procentų mažiau antsvorio, palyginti su vaikais, kurie jo nevalgė!

# 7 Tai pagerina bendrą bendrą sveikatą

Iš visų grūdų avižos turi vieną geriausių aminorūgščių profilių ir gerą nepakeičiamųjų riebalų rūgščių balansą, siejamą su ilgaamžiškumu ir bendra gera sveikata. Jie yra geras pagrindinių vitaminų, tokių kaip tiaminas, folio rūgštis, biotinas, pantoteno rūgštis ir vitaminas E, šaltinis. Juose taip pat yra cinko, seleno, vario, geležies, mangano ir magnio. Kur dar viename maisto gaminyje galima rasti visus vitaminus, mineralus, baltymus, angliavandenius ir riebalų rūgštis?sveiki pusryčiai

Pusryčiams valgykite avižas, padarykite jas kaip pagrindinį biuro sandėliuko patiekalą arba įpilkite vaisių, kad gautumėte mažai kalorijų turintį desertą. Pasitaisykite dubenį dabar!

Atsisiųskite Healthifyme APP