7 geriausios lauko wifi stebėjimo kameros

Jei nerimaujate dėl savo ir savo artimųjų saugumo namuose, tikrai to norite sustiprinti savo namų saugumą, ir dėl šios priežasties galbūt ieškote gero lauko wifi stebėjimo kamera. Tokiu būdu galėsite apsaugoti savo namus ar verslą ir patys susitvarkysite su visa apsauga. Išanalizavome ir atrinkome geriausias stebėjimo kameras, kurių mėgstamiausia yra NETVUE NI-1901nes tai leis jums stebėti savo namus tikrai paprastai ir aiškiai.

Tačiau tokių produktų pirkimas gali būti šiek tiek sudėtingas, nes jie turi būti iš gera kokybė ir geras našumas. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien mes tai paruošėme paštu su geriausiais modeliais, kad gautumėte gerą fotoaparatą.

Kokia yra geriausia wifi stebėjimo kamera?

Savo namuose turite turėti aukščiausios kokybės kameras, kad galėtumėte aiškiai stebėti visą aplinką. Tam pasirinkome 7 geriausi variantai rinkojeir tokiu būdu galėsite greitai ir labai efektyviai apsispręsti dėl pirkimo, kad sustiprintumėte savo namų saugumo lygį ir išvengtumėte nemalonių netikėtumų.

Tai yra geriausios namų lauko „Wi-Fi“ stebėjimo kameros po mūsų analizės:

1. Wi-Fi lauko stebėjimo kamera NETVUE NI-1901

lauko stebėjimo kamera-wifi-netvue-ni-1901.jpg
NETVUE NI-1901 Wi-Fi lauko stebėjimo kamera

Tai puiki kamera, kuri leidžia kokybiškai filmuoti 1080P ir turi naktinį matymą. Tai dėl galingo infraraudonųjų spindulių šviesos diodo kuri leidžia turėti visiškai aiškų matymą tamsoje. jei turite a Žiūrėjimo atstumas iki 20 metrų. Be to, jame yra judesio aptikimo sistema su algoritmu, leidžiančiu aptikti žmogaus kūną nesukuriant klaidingų aliarmų.

Is Suderinamas išmaniuosiuose namuose, ir jį galima naudoti su „Alexa“, o fotoaparatą galima lengvai valdyti. Jis turi IP66 reitingą, todėl yra labai atsparus vandeniui ir atlaikys aplinką nuo -20°C iki 50°C, kad atlaikytų daugumą oro sąlygų. Jį gali naudoti a 2,4 GHz Wi-Fi ryšys, arba per Ethernet kabelį, kad pamatytumėte, kas vyksta jūsų namuose, tikrai paprastai.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko naudotojai, užtikrinantys, kad „Jį labai lengva įdiegti, jį galima labai gerai sukonfigūruoti naudojant „Wi-Fi“ ryšį, tačiau jei norite išsaugoti vaizdo įrašus debesyje, turite sumokėti prenumeratą„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „Vaizdo kokybė yra labai gera tiek dieną, tiek naktį, be to, turi labai gerą judesio aptikimo sistemą.„. Tai aukštos kokybės lauko kamera, ji yra labai tvirta ir labai gerai išbaigta.

žiūrėti kainą

signal-amplifier-wifi-victure-300mbps.jpg

Ištaisykite prastos aprėpties vietas namuose naudodami „Wi-Fi“ signalo stiprintuvą. Pateikiame 7 geriausius ir pateikiame patarimų, kaip juos naudoti.

2. Wi-Fi lauko stebėjimo kamera yakiqin

lauko stebėjimo kamera-wifi-victure-elcm.jpg
Wi-Fi lauko stebėjimo kamera Victure ELCM

Tai yra lauko wifi kamera Turi labai gerą judėjimo sistemą, kuri kiekvieną kartą aptikus bet kokį judesį išsiųs pranešimus į jūsų mobilųjį telefoną. Jautrumą galima reguliuoti taip, kad aptikimo metu išvengtumėte klaidingų pavojaus signalų. Jis turi 1080P skiriamąją gebą ir turi 36 infraraudonųjų spindulių šviesos diodai kurios leidžia puikiai matyti naktinį matymą iki 15 metrų atstumu.

Tai turi 110° plataus kampo kamera, l tai leis jums turėti didesnį žiūrėjimo kampą bet kuria kryptimi. Jis turi IP66 apsaugos sistemą, todėl idealiai tinka bet kokio tipo klimatui ir yra visiškai atsparus dulkėms. Ši kamera turi įmontuotą mikrofoną ir garsiakalbį, kad būtų lengva bendrauti su lankytojais. Jis turi išorinę anteną, kuri turi platų aprėptį, ir palaiko naudojimą „microSD“ kortelės iki 128 GBkad išsaugotumėte visus saugos vaizdo įrašus labai paprastai.

Remiantis šį modelį įsigijusių klientų nuomone, jie sako, kad „Jo vaizdo kokybė yra labai gera, o programa yra labai paprasta naudoti fotoaparate, kuriame yra daug galimybių„. Be to, jie užtikrina, kad „Jis turi gerą regėjimą ir leidžia įgyti daug ramybės namuose, o fotoaparatą labai lengva įdiegti„Šis fotoaparatas yra puikios kokybės ir už gana gerą kainą, pasižymi puikiu našumu, o su dviejų krypčių mikrofonu tai puikus pasirinkimas.

žiūrėti kainą

3. Lauko wifi stebėjimo kamera mibao p450

outdoor-wifi-surveillance-camera-mibao-p450.jpg
Lauko Wi-Fi stebėjimo kamera Mibao P450

Tai vienas kamera su cinko ir aliuminio lydinio konstrukcija, kuris leidžia lengvai atlaikyti tiek karštį, tiek šaltį. Jis turi IP66 apsaugą, kad būtų visiškai atsparus bet kokiai aplinkai ir išlaikytų gerą vaizdo kokybę. Ryšys gali būti lengvai užmegztas, jame yra paveikslėlis su a 1080p raiška. Jame yra aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių šviestuvai, užtikrinantys puikų naktinį matymą iki 20 metrų atstumu.

Turi 5Dbi patobulinta antena, kuris leidžia signalo stiprumui būti tikrai geram, ir leidžia užtikrinti labai stabilų ryšį. Tai apima privatumo apsaugos algoritmą, kuris padarys Jei fotoaparatas pavogtas, vaizdo įrašo nematysite. Be to, jame yra mikrofonas ir garsiakalbiai, kad būtų lengva bendrauti su lankytoju. Ją labai lengva naudoti dėl programos, kuri leidžia pasiekti didžiausią įmanomą universalumą.

Klientai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai puiki stebėjimo kamera namuose, o jos vaizdas yra puikios raiškos„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis turi labai gerą vaizdo kokybę ir yra pagamintas iš labai kokybiškų medžiagų, o jo judėjimo sistema nešokins nuo bet kokio judesio„. Tai puiki galimybė turėti gerą namų saugumo lygį ir puikią vaizdo kokybę.

žiūrėti kainą

4. Wi-Fi lauko stebėjimo kamera TP-Link Tapo C200

lauko stebėjimo kamera-wifi-tp-link-tapo-c200.jpg
Lauko stebėjimo kamera wifi TP-Link Tapo C200

Tai yra stebėjimo kamera, kurią labai paprasta sumontuoti, ir tai leis jums visada puikiai pasirodyti. Jis siūlo 1080P didelės raiškos vaizdo įrašų fiksavimą su naktiniu matymu iki 8 metrų, kad matytumėte visiškai aiškų vaizdą. Jis turi horizontalų judėjimą iki 360° ir a vertikalus judėjimas iki 114°, kuri leis jums turėti didelį universalumą ir galėsite matyti visą savo namų aplinką.

Jo judėjimo aptikimo sistema aptikęs bet kokį judėjimą iš karto išsiųs įspėjimą į jūsų mobilųjį įrenginį. Be to, tai skaičiuojama…