7 geriausi kumpio peiliai

Paprastai į virtuvė mes neturime visų rūšių peilių, tai ypač suprantame, jei ketiname pirkti pirmąjį kumpį. Kad galėtumėte profesionaliai pjaustyti kumpį, turite įsitikinti, kad turite geriausi kumpio peiliai kad galėtumėte pjauti labai tiksliai. Taip yra dėl tokio gero kirpimo, kokį gausite su Privatus kumpis 30 cm Tai priklausys nuo to, ar galėsite mėgautis savo kumpiu daug labiau.

Tačiau rinkoje galite rasti daug įvairių prekių ženklų ir įvairių variantų. Už tai apsispręsti dėl pirkimo nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, ir dėl šios priežasties šiandien rasite geriausių variantų, kuriuos galite įsigyti, analizę. Tokiu būdu jūs pasirinksite tik vieną iš geriausi kumpio peiliai Iš turgaus.

Taigi, jei jūs domisi kumpio pasauliso jūs norite turėti vieną geriausių peilių rinkoje, kviečiame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Koks yra geriausias kumpio peilis?

gerai išsirink savo Kumpio peilis Labai svarbu mėgautis geru kumpiu tokiomis sąlygomis. Pirmiausia turite įsitikinti, kad peilis yra kokybiškas, todėl šiandien mes išanalizavome ir atrinkome 7 geriausi kumpio peiliai.

Tai yra geriausi kumpio peiliai, kuriuos galima naudoti namuose po mūsų analizės:

1. Kumpio peilis Privatus kumpis 30 cm

ham-knife-jamonprive-30-cms.jpg
Jamonprive kumpio peilis 30 cm

Tai vienas iš geriausi kumpio peiliai kurių galite rasti turguje ir su kuriais galite gauti labai plonų griežinėlių. Jis skirtas turėti a profesionaliai supjaustykite visus kumpius ir suteiksite maksimalią apsaugą nuo nepageidaujamų pjūvių. Tai modelis, turintis apsaugą, kuri neleis įsipjauti naudojant jį, o tai labai palengvins jo naudojimą, ypač jei nesate profesionalas.

Jis yra 30 cm ilgio, todėl jį labai efektyviai galite naudoti tiek Serano kumpiui, tiek Iberijos kumpiui. Tai galioja ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams, kuris suteikia jai didelį komfortą ir universalumą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, ir jei jis bus naudoja profesionalai, geriausia nuimti apsaugą kad išnaudotų kuo daugiau savo peilio.

Kalbant apie vartotojų atsiliepimus, šis turi labai geras nuomones, teigiančias, kad „Tai peilis, pateisinantis lūkesčius, ir ramia širdimi galite pjaustyti kumpį, jei nepjaustysite patys„. Jie taip pat teigia, kad „Jis atlieka savo darbą ir padės jums gauti labai gerų griežinėlių, o jei jis yra sausas arba labai minkštas, turėsite jį naudoti be apsaugos„. Tai aukšto lygio peilis profesionalams, bet ir naudotojams, kurie nenaudojo tokio tipo peilių ir nori pradėti mokytis

žiūrėti kainą

duonos skrudintuvas-142389-princess.jpg

Koks yra geriausias duonos skrudintuvas ir kurį pirkti? Rekomenduojame geriausius ir vadovą su patarimais, kaip naudoti ir rūpintis savo. Įeina!

2. Kumpio peilis Bergner Resa 28cm

bergner-resa-ham-knife-28cm.jpg
Kumpio peilis Bergner Resa 28cm

Prekės ženklas Bergneris Resa yra prekės ženklas, kuris išsiskiria tuo, kad siūlo visapusiškus sprendimus virtuvei, o peilių atveju – ne išimtis. Kalbame apie a peilis pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, kuri leidžia puikiai pjaustyti kumpius. Be to, jis turi labai patogų ergonomišką dizainą, leidžiantį pasiekti didesnį komfortą jį naudojant.

Šis turi a karščiui ir įbrėžimams atspari plastikinė rankena, kuris suteikia šiam modeliui didelį patvarumą. Jis yra vientisos konstrukcijos, o rankenoje yra įdėklas nerūdijančio plieno, kad būtų užtikrintas didesnis tvirtumas. Jis puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, o jei reikia, galite jį įsigyti vieną arba su atitinkamu galandimo plienu.

Vartotojai turi labai geras nuomones apie šį peilį, teigdami, kad „ašmenys yra atsparūs ir lengvai valdomi, o pjūvis yra labai plonas„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „Jo ašmenys yra lankstūs, o tai leidžia pasiekti profesionalių rezultatų pjaunant kumpį, o norint pasiekti gerą našumą, jis turi būti pagaląstas.„. Tai profesionalaus lygio peilis, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir taip pasieksite puikų našumą.

žiūrėti kainą

3. Kumpio peilis 3 Gvazdikai 29cm POM

kumpis-peilis-3-claveles-29cm-pom.jpg
3 Claveles kumpio peilis 29cm POM

Tai yra profesionalaus lygio kumpio peilis, kuris išsiskiria itin tvirtu nerūdijančio plieno dizainu. Be to, su POM rankena visada galite turėti daugiau patogumas naudojant, nes tai labai universalus modelis. Ašmenys yra korio, labai siauri ir lankstūs, todėl galite išpjauti kuo smulkesnius pjūvius ir visada paragauti geriausio kumpio.

Dėl savo korio ašmenų šis peilis palengvins oro kameros tarp ašmenų ir maisto susidarymą. Taigi, kumpis neprilips prie jūsų peilio, bet jis labai lengvai nusileis. Jis pasižymi profesionaliu našumu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu, todėl jūs mėgaukitės aukšto lygio peiliu savo namuose.

Nuomonės apie šį kumpio peilį yra labai teigiamos, teigiant, kad „Tai lankstus ir labai gerai pagaląstas peilis, labai patogus naudoti„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „Jis leidžia pjauti maksimaliai tiksliai ir yra labai gerai pagaląstas, todėl turite būti atsargūs, nes tai, ką jis liečia, jį pjauna.„. Tai labai geras produktas, o jį lengva valyti, nes kumpis neprilips prie peilio, todėl jį naudoti bus daug patogiau.

žiūrėti kainą

4. Kumpio peilis Arcos Niza kumpio laikiklio rinkinys

ham-knife-arcos-nice-set-ham-holder.jpg
Arcos Niza kumpio peilių rinkinys kumpio laikiklis

Tai rinkinys, kuris yra idealiai tinka bet kuriam kumpio gerbėjui, ypač todėl, kad jis sukurtas labai lengvai ir paprastai. Jis gali būti naudojamas kasdien, ir yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijantis plienas ir NITRUM kokybė. Tai leidžia jums turėti peilį, kuris bus labai atsparus ir patvarus, todėl galėsite lengvai pjaustyti kumpius.

jo rankena yra pagamintas iš polipropileno, todėl jis yra labai higieniškas ir atsparus, kad galėtumėte gauti aukščiausios klasės peilį. Jis gali būti naudojamas iki 130°C temperatūroje be jokių nepatogumų, todėl puikiai tinka bet kokiam darbui virtuvėje, išskyrus kumpių pjaustymą. Šis rinkinys yra labai patogu, nes yra su plienuir jo kaina yra labai priimtina, kuri puikiai tiks pradedantiesiems.

Jis turi labai teigiamų vartotojų atsiliepimų, teigiančių, kad…