Automatizuokite namą naudodami specializuotus prietaisus, ir šie dalykėliai gali būti puikus atspirties taškas.

1. Roborock S6 Pure roboto vakuumas

Ar ilgai svajojote apie roboto vakuumą? Geros naujienos, „Roborock“ išleido naują modelį už gerą kainą „Roborock s6“ „pure“ gali realiuoju laiku apžvelgti kiekvieną jūsų namų kambarį, apeinant bet kokias kliūtis ir vakuumus, kuriuos sunku pasiekti po sofa ar lova. Jame yra 13 tipų jutiklių, kurie taip pat leis aptikti vakuuminį dirvožemį ir todėl įjungs automatinį režimą, priklausomai nuo paviršiaus. Valant kilimą jis automatiškai persijungia į maksimalią galią, o tai garantuoja, kad nieko nepraleis. Dėl įmontuotos lazerinės navigacijos sistemos jums nereikia jaudintis dėl to, kad ji atsitrenkia ir ką nors sulaužo ar nukrenta laiptais, bet tai nieko, palyginti su tuo, kaip kruopščiai išvalys visas jūsų grindis. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, atnaujintas „Roborock“ turi didesnį vandens rezervuarą, kuriame yra 180 mililitrų, o ne 140 mililitrų. Tiesiog paskirkite valymą naudodamiesi „Roborock“ programėle. Minėtas robotas buvo skirtas tam tikroms patalpoms ar viso namo lygio valymui.

2. Durų sustojimo signalizacija

Durų sustojimo signalizacija siūlo praktiškas nebrangias priemones apsaugoti jus ir jūsų daiktus. Tai idealiai tinka miegamiesiems apartamentams ir net viešbučio kambariams, kai įrengimas užtrunka tik kelias sekundes, tiesiog pastumkite jį po vidinių varstomų durų plyšiu, kuris iš vidinės angos sukelia 120 decibelų signalizaciją, kurią galima išgirsti iki 300 pėdų gali padėti atgrasyti nuo įsibrovėlių ir pavojingos grėsmės. Signalizacija yra valdoma baterijomis ir turi apsaugą nuo slydimo, padedančią išvengti durų atidarymo.

3. „Google“ „Nest Hub“ ekranas

Namų centras yra puikus išmanusis ekranas, galintis veikti kaip žadintuvas, muzikos ir vaizdo transliacijos įrenginys bei „Smart Home“ programėlių valdymo centras, jis gali gauti orų prognozės eismo ataskaitas ryte ir netgi skaityti jums kasdienines naujienas kaip pasiruošę pradėti savo dieną ar vėliau, tai leidžia jums valdyti muziką ar vaizdo įrašus iš tolo, tiesiog laikant ranką aukštyn. „Nest Hub“ puikiai tinka rodyti nuotraukas ir atlikti vaizdo skambučius, kad pasivytumėte savo draugus ir šeimos narius. Jis taip pat gali būti integruotas su durų skambučiu su IP kamera, skambinant skambučio metu ekrane bus rodomas vaizdas iš fotoaparato. „Google“ lizdas sunaudoja tik apie 2,5 vatus nuo partnerio, o tai nėra tiek daug. Taigi nekyla jokių problemų palaikant prietaisą.

4. „Amazon“ Aidas taškas 4 gen

Ši programėlė neturi ekrano. Tai tik balso padėjėjas. „Echo Dot three“ yra trečioji „Amazon“ kompaktiško išmaniojo garsiakalbio karta. Jis gauna patobulintą garsą ir naują dizainą, dar vienas garsiakalbių atnaujinimas su „Alexa“ yra įmontuotas balso asistentas – tai galimybė dirbti su kitu „Echo Dot three“, užtikrinant aukštos kokybės stereofoninį garsą, palyginti su ankstesne karta, programėlės garsumas padidėjo 70%. Dabar balso padėjėjo atsakymas yra dar aiškesnis ir tikslesnis. Echo Dot puikiai tinka bet kurioje patalpoje, galite paprašyti muzikos, informacijos apie naujienas ir dar daugiau, galėsite skambinti bet kam ir valdyti suderinamus išmaniuosius namų įrenginius balsu, nustatyti laikmačius, įtraukti elementus į sąrašus ir kurti kalendoriaus įvykius bei priminimus. „Echo Dot“ turi mikrofono išjungimo mygtuką, kuris atjungia mikrofoną elektroniniu būdu. Taip pat galite valdyti savo balso įrašus ir peržiūrėti juos, norėdami juos bet kada patikrinti ar ištrinti.

5. „LIFX Wi-Fi“ išmanioji LED lemputė

Ar kada nors girdėjote apie išmaniuosius žibintus, tačiau elektros inžinierius atkalbėjo nuo jų, jokios paniškos LIFX lempos neveikia kaip įprastos lemputės. Savo ruožtu ištraukite varžtą, kad „AC 19“ yra moderni galinga išmanioji lemputė kiekvienai erdvei. Jis gali pasigirti trilijonais spalvų, be to, masyvus nuo šaltų iki šiltų baltų spalvų diapazonas. A19 gali pasiekti akinamą 1100 liumenų o LIFX žibintai arba „Wi-Fi“ prijungtas, todėl jums nereikia papildomo tilto ar šakotuvo, kad galėtumėte pradėti naudotis laisvų rankų įranga, galite paprašyti asistento, jo ryškumas prilygsta 75 vatų dubeniui. Ši lemputė leidžia jums valdyti savo šviesą kambaryje, naudodamiesi specialia programa su pagrindiniu ekranu, galėsite pasiekti ir valdyti visus tam tikroje vietoje esančius žibintus. Galite pasirinkti liepsnos mirgėjimą arba judėjimo režimą nukreipti į tikslias šviesas, norite sugrupuoti žibintus ir išsaugoti juos kaip mėgstamiausius, kodėl gi neišbandžius dabar.

6. „Withings“ miego stebėjimo padas

Miego stebėjimas pastaruoju metu tapo gana populiarus, tačiau nedaugelis žmonių nori miegoti su išmaniuoju laikrodžiu Su miego stebėjimo bloknotu yra sprendimas. Tai paprastas įklotas, kurį galite įdėti po čiužiniu. Miego stebėjimo bloknotas stebi jūsų miego ciklus, širdies susitraukimų dažnį ir net knarkimą bei praneša visa tai atgal į savo telefoną, kad galėtumėte peržiūrėti duomenis ryte. Ši programėlė netgi stebi kvėpavimo sutrikimų intensyvumą dėka algoritmo, analizuojančio sutrikimus kvėpavimo įpročiai, atsirandantys per naktį. Sužinokite apie šių pauzių intensyvumą ir tai, kokią įtaką jie turi miego mokymui programėlės turinyje, padės nustatyti miego apnėją, miego apnėja yra medicininė būklė, apie kurią dažnai nutyla apie 80% paveiktų žmonių, nežinančių savo apnėjos. Be to, ši programėlė leidžia valdyti šviesas, temperatūrą ir kitus įrenginius, kuriuose įgalinti išmanieji namai, tiesiog įlipdami ir išlipdami iš lovos.

7. Protingos žaliuzės

Protingas aklas yra nebrangus ir paprastas būdas vairuoti langų užuolaidas išmaniomis žaliuzėmis yra ne tik paprastos langinės. Diegimas yra toks pat lengvas kaip ir ABC, jei reikia, galite valdyti žaliuzes iš savo išmaniojo telefono. Išmaniosios žaliuzės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jie apima šias automatinio pakreipimo, paprasto planavimo ir saulėtekio automatikos funkcijas. Galite nustatyti dienos ir savaitės tvarkaraštį naudodamiesi išmaniosiomis žaliuzėmis, kurios padės reguliuoti jūsų namo temperatūrą ir optimizuoti energijos taupymą. Yra saulės baterijų įkrovimas, todėl jūsų baterija niekada neišeikvoja ir jei kaimynas nusprendžia surengti vakarėlį. Jums nereikia į tai žiūrėti.

8. „Kasa“ išmanieji kištukai

„Kasa“ išmanieji kištukai suteikite jums visišką valdymą pritvirtintuose įrenginiuose iš bet kurios vietos naudodami „Kasa Smart“ programą arba paprastas balso komandas ir balso padėjėją „Echo Dot“ iš „Amazon“, kuriuos jau minėjome, naudokite savo išmanųjį telefoną kurdami kalendorius, kad įjungtumėte visus buitinius prietaisus. automatiškai. Galite būti išrankūs ir pritaikyti kiekvieno įrenginio darbotvarkę bet kurią savaitės dieną arba pagal tam tikrą dienos laiką. Efektyviai valdydami įrenginius, naudojančius liūto dalį energijos, galite išlaikyti mažas sąskaitas už energiją. Suplanavimas leidžia užkirsti kelią energijos ištroškusiems prietaisams, kad jie būtų įjungti ilgiau nei reikia. Sujunkite savo svetainės lempučių kištukus ir šviesos jungiklius, kad galėtumėte lengviau juos įjunkite grįžę namo. Tegul jūsų įrenginiai veikia pagal jūsų tvarkaraštį, net kai jūsų ten nėra.

9. Išmanusis termostatas „Lux Geo“

„Lux Geo“ išmanus, lengvai valdomas termostatas. Jis sukurtas tam, kad jūsų namai būtų visada žvalūs. „Geo“ suteikia vartotojui visišką valdymą, lengvai suprantamą programavimą ir įmontuotą geografinį aptvėrimą spinduliu, kad automatiškai sutaupytumėte energiją, kai vartotojas yra ne namuose. „Gio“ dirba su „Amazon Alexa“ ir „Google“ padėjėju. galite lengvai įdiegti naudodamiesi vertikaliu ar horizontaliu tvirtinimu ir naudoti su „Wi-Fi“ arba be jo, termostatas veikia su nemokama programa su lengva planavimo funkcija, galite valdyti kelis termostatus keliose vietose iš tos pačios programos. „Geo“ veikia beveik su visomis įprastomis sistemomis.

10. Oro cirkuliatorius Honeywell

Štai paprastas, bet labai svarbus jūsų gyvenimui prietaisas. Mažas ventiliatorius stalui ar stalui Honeywell turbo jėgos oro cirkuliatorius turi tris greičius ir 90 laipsnių pasukamą galvutę. Jame yra nuimama grotelė, kad būtų lengva valyti, galite pajusti, kaip nedidelis ventiliatorius veikia iš 27 metrų atstumu. Šis tylus ventiliatorius yra pakankamai kompaktiškas, kad būtų galima pritvirtinti prie stalo ar sienos, ir pakankamai galingas, kad užtikrintų patogų aušinimą mažose, vidutinėse patalpose. „Honeywell“ yra turbo jėgos linija ventiliatorių turi aerodinaminį turbokompresorių, sukurtą maksimaliam oro judėjimui, suteikiant energijos intensyviam aušinimui ar energiją taupančiai oro cirkuliacijai. Turime paminėti, kad tai 25% tyliau nei panašių gerbėjų.

11. „HyperCube“ belaidė įkrovimo stotis

Ar norėtumėte miego metu įkrauti kūną ir įrenginius? „Hypercube“ yra patentuotas bevielis įkroviklis, kuriame yra daugiau nei 13 išmaniųjų funkcijų. „Hypercube“ taip pat veikia kaip miego, žadintuvo ir žadintuvo laikrodis, o belaidžiu būdu vienu metu įkraunami iki trijų pagrindinių įrenginių. „Hypercube“ pavojaus signalas naudoja laipsniškai didėjančią šviesą ir garsą natūralesniam pažadinimui. Naudodamiesi „hypercube“ programa galite sukurti pasirinktinį šviesos ir garso signalą arba pasirinkti vieną iš iš anksto užprogramuotų saulėtekio modeliavimų. „Hypercube“ sukurtas greitai įkrauti tiek „Apple“, tiek „Android“ įrenginius, nesvarbu, koks jūsų pasirinkimas yra 10 vatų belaidžio įkrovimo įtaisas. „Hypercube“ gali įkrauti telefoną net du kartus greičiau nei įprasti belaidžiai įkrovikliai, taip pat galite pritaikyti „Hypercube“ su moduliniais priedais keliautojams. „Power Bank“ paverčia „Hypercube“ aukščiausiu belaidžio įkrovimo sprendimu. Išėję iš namų, galite tiesiog sulankstyti „hypercube“ ir pasiimti jį su savimi, kad bet kur galėtumėte patogiai belaidžiu būdu įkrauti. Kai ateis laikas miegoti. Naudokite „hypercube“ programą, kad pritaikytumėte savo svajonių režimą prieš miegą.

12. „Quick-Grip“ užrašų laikiklis

Nesvarbu, ar ant šaldytuvo durų dėžutės, ar ant sienos. Mes visi turime centrinę vietą, kur laikome užrašus įsikibę, tai užrašų laikiklis, kuris tvarkingai laikosi popierių, kuriuos į jį įstumiate, ir išleidžia popierius, kai jį ištraukiate. Puikiai tinka prancūziškų durų spintelių biurų staliniams kompiuteriams ar bet kur, kur reikia saugoti užrašus, naudojant gravitaciją ir trintį, kad užtikrintumėte užrašų rankeną, todėl nereikalingas klijų kaiščių juostų spaustukų ir magnetų poreikis. „Gripits“ greito sukibimo ir atleidimo sistema yra be galo daugkartinio naudojimo ir leidžia galite lengvai laikyti iki vieno colio taškų pažymėtus užrašus, nepažeisdami jų tik viena ranka, ir paprasčiausiai stumkite užrašą tarpo griebtuve, ir jis lieka vietoje be jokio sugriebimo – tai sumanus patogus ir paprastas būdas organizuoti jūsų gyvenimo užrašai pažymi nuotraukų sąskaitas ir biuletenius.

Automatizuokite tam tikrus savo gyvenimo aspektus, įskaitant miegamąjį ar namus.