Viskas, ką reikia žinoti

Visi kažkada pasimėgavome skaniais –ir LABAI nesveika– Keptas maistas. Sūrio lazdelės, bulvės, vištienos sparneliai… Nereikia su jais atsisveikinti.

Žinomas kaip veikia oro gruzdintuvė ir išmokti ruošti šiuos ir kitus maisto produktus daug sveikiau.

Kas tiksliai yra oro gruzdintuvė arba oro gruzdintuvė?

Iš pradžių pristatė prekės ženklas Phillipsas 2010 m. karšto oro gruzdintuvės neabejotinai nustatė keptų receptų standartą.

Tai nedidelis prietaisas, kuris šiuo metu atsidūrė daugelyje virtuvių visame pasaulyje, net yra statistika kurie patvirtina jūsų rinką.

bet, kuo jie tokie ypatingi?

Gaunamas traškios tekstūros maistas, turintis minimalų riebalų ir sveikesnis vartoti, nes jų nereikia panardinti į didelį kiekį aliejaus, kaip tai daroma tradiciniam kepimui.

Rezultatas, kurį galime gauti naudodami „Air Fryer“, yra išskirtinis.

Palyginimui, 100 gramų apkeptų ir keptų vištienos krūtinėlių, yra iki 13,2 gramų riebalų. Taip, aš žinau, kad jie skanūs, kaip ir riebūs.

Kai naudojate karšto oro gruzdintuvąšis riebalų procentas gali būti žymiai sumažintas, tačiau nepamirštant skonio – saldaus dievų delikateso – ir keptos tekstūros, kurią taip mėgstame, nors ir mažesne dalimi nei su tradicinė gruzdintuvė arba keptuvėje kepti.

Ar galite įsivaizduoti kai kuriuos bulvytės be aliejaus? Na, tai įmanoma. Tačiau jie yra traškesni nei kepti, nes kepami karštame ore. Norėdami sužinoti, kaip tai veikia, skaitykite toliau ir aš jums viską papasakosiu.

Kaip veikia oro gruzdintuvės be aliejaus?

oro gruzdintuvė-privalumai

labai panašus į a konvekcinė orkaitė, gruzdintuvės be aliejaus Jie naudoja sistemą oro cirkuliacija karšta gaminti maistą.

Kaip tai verčiama?

Kitaip tariant, jie yra atsakingi už šilumos spinduliavimą per šildytuvą, kuris yra arti maisto, savo ruožtu jie turi ventiliatorių, kuris priverčia orą cirkuliuoti visame interjere.

Nuo orkaičių, kuriose naudojama ta pati technologija, jos skiriasi tuo, kad kepimo laikas yra daug greitesnis, todėl nereikės per ilgai laukti savo bulvių (kurios tada ant stalo išliks sekundes).

DĖMESIO

Kalbant apie gaminimo laiką, įprastos gruzdintuvės yra greitesnės, tačiau per dažnas šių maisto produktų vartojimas gali pakenkti sveikatai.

Taip pat dėl ​​to, kad jie nepasiekia vienodo temperatūros lygio, logiškai tai lemia jų kompaktiškumas.

Tai priklauso nuo modelio, tačiau jie gali pasiekti iki 250 laipsnių Celsijaus, todėl galite gaminti daugybę receptų.

Geriausias iš visų: JAIS LABAI LENGVA NAUDOTI! Aš jums parodysiu žemiau:

  • Maistas krepšelyje:

Jų viduje yra tinklinis krepšelis, kuriame galite susidėti maistą, jie gali būti dideli arba maži, viskas priklausys nuo jūsų turimos ar pasirinktos gruzdintuvės.

PATARIMAS

Svarbu neperpildyti krepšelio. Atsižvelkite į jo gebėjimą karštam orui pasiekti visus maisto produktus. Idealu tai daryti mažais kiekiais, kitaip negausite norimos tekstūros.

Nors jie turi be aliejaus visur parašyta, svarbu įlašinti kelis arbatinius šaukštelius arba purkšti aliejaus ant maisto, taip sulauksite geresnių rezultatų.

Kad mes einame, tai niekis, palyginti su litrais, kuriuos reikia sunaudoti, kai kepame įprastu būdu.

  • Temperatūra ir laikmatis:

Šio tipo gruzdintuvė turi reguliuojamą temperatūrą, taip pat laikmatį, leidžiantį ruošti maistą nurodytą laiką.

Tai yra kažkas, kas skiriasi nuo modelio iki modelio, bet paprastai jie gali būti nuo 5 iki 25 minučių laikmačiu, o temperatūros požiūriu – nuo 150 iki 250 laipsnių Celsijaus.

Kad būtų aiškiau, peržiūrėkite šią populiariausių receptų lentelę:

Receptai Laikas Temperatūra
šaldytų bulvyčių 10-20 min 200ºC
Svogūnų žiedai 10 minučių 190ºC
Vištų sparneliai 25 min 195ºC
sūrio piršteliai 8 min 175ºC
koldūnai 12 min 175ºC
Vištienos gabalėliai 6-9 min 200ºC

Atminkite, kad tai yra gairės, ji gali skirtis priklausomai nuo modelio ir proporcingai paruošiamai sumai, kuriai paprastai pridedamas vadovas.

  • Maisto gaminimas:

Nustatę laikmatį ir nurodytą temperatūrą, turite leisti keptuvei atlikti savo darbą.

Tačiau ATSARGIAI, nepamirškite dažnai pakratyti krepšelio, tokiu būdu garantuosite, kad maistas bus traškus visame paviršiuje ir bus visiškai iškepęs.

Krepšelio kratymas skiriasi priklausomai nuo paruošimo, kai kuriuos, pavyzdžiui, bulves, reikia dažnai perkelti, pavyzdžiui, kroketus ar svogūnų žiedus.

Nepamirškite po kiekvieno naudojimo, labai gerai išvalykite oro gruzdintuvą kad jis būtų išsaugotas ir tarnautų ilgiau.

Oro gruzdintuvų ir aliejaus gruzdintuvų skirtumai

Oro gruzdintuvų ir aliejaus gruzdintuvų skirtumai

Kiekvieno iš jų pavadinimas pasako viską, bet mes viršijame tai, kas akivaizdu.

The aliejaus keptuvėsreikalauja išankstinio pašildymo laiko, kuris gali trukti iki 10 minučių, kad aliejus liktų tinkamos temperatūros, tuo tarpu mes ten kantriai -alkanai- laukiame, kol supilsime maistą į Jūsų krepšelį.

Kita vertus, oriniai iš karto įšyla ir mes galime pradėti juos naudoti be išankstinio pašildymo (o čia jie laimi).

Reikšmingiausias skirtumas yra tas, kad tradiciniuose maistui gaminti naudojamas didelis kiekis aliejaus, kuris, be to, šis aliejus yra įsisavinamas, suteikdamas didesnis riebalų kiekistodėl palankios sąlygos, pvz., antsvoris ir įvairios širdies ir kraujagyslių sistemos patologijos.

DĖMESIO

Maistas, pagamintas iš miltų ir šlapios masės, ne taip gerai kepa orinėse gruzdintuvėse, todėl rezultatai NEBUS tokie patys kaip įprastoje gruzdintuvėje ar kepant keptuvėse.

Taip pat yra pramoninių dydžių tradicinių gruzdintuvų, skirtų naudoti tokiose srityse kaip svetingumas. Nors oro tie paprastai yra mažesni.

Kalbant apie kainą, nusipirkite gruzdintuvą Be aliejaus ji bus šiek tiek brangesnė nei nedidelė tradicinė gruzdintuvė, kurią galima įsigyti nuo 29 iki 40 eurų, o pirmosios kainuoja nuo 30 eurų ir gali viršyti 100.

Ar sveikiau naudoti keptuvę be aliejaus?

Taip, bet tol, kol žinote, kaip naudoti oro gruzdintuvą.

Mes žinome, kad riebalų kiekis „keptas” maistas a Oro gruzdintuvė Tai nereikšminga, bet (žinau, visada yra bet) bloga žinia, šių prietaisų naudojimas negarantuoja sveikos mitybos, jei su jais planuojate valgyti nesubalansuotą maistą.

Todėl patartina juos vartoti sąmoningai ir užuot apribojus savo receptus tik šaldytais maisto produktais, pvz. traškučiai ir svogūnų žiedai, įtraukite daržoves, kurios taip pat yra skanios, kai leidžiamos per karštą gruzdintuvės orą be aliejaus. Taip gausite visus jo privalumus ir tikrai malonų skonį.

Jei naudojamos teisingai, šios gruzdintuvės turi daug privalumų (tiksliau – jų rankena), įskaitant:

  • Jie gali padėti numesti svorio:

Tai sumažina riebalų ir kalorijų kiekį maiste, kurį įprastai valgome keptą gausiame aliejuje.

  • Jie yra daug saugesni nei tradicinė gruzdintuvė:

Ar apsidegėte gamindami bulves ar kroketus? Aš darau ir tai visai nemalonu, net jei po to mėgaujuosi maistu keptais pirštais, įprastos gruzdintuvės gali būti gana nesaugios, jei netyčia aptaškytų, išsilietų ar palietus aliejų.

Su oro gruzdintuvėmis, jei tik laikysitės instrukcijų, jos bus labai saugios naudoti bet kokioje situacijoje.

  • Toksiškų medžiagų, susidarančių kepant aliejuje, mažinimas:

Kepant skirtingus maisto produktus (daugiausia turinčius daug angliavandenių) verdančiame aliejuje, gali atsirasti labai kenksmingų medžiagų, tokių kaip akrilamidas, junginys, kuris susidaro aukšta temperatūra skirtingais gaminimo būdais.

Skirtingas studijos atkreipė dėmesį į šio junginio ryšį su įvairių vėžio tipų atsiradimu.

Bandymas…