Transporto saugumo administracija dar kartą siūlys savigynos kursus palydovams ir pilotams, nes oro linijų pramonė susiduria su padidėjusiu nepaklusnių keleivių ir kartais smurtinio elgesio skrydžiuose atvejais.

Klasės grąžinamos po to, kai koronaviruso pandemija neleido įgulos nariams daugiau nei metus dalyvauti mokymuose.

Federalinė aviacijos administracija šiais metais dokumentais patvirtino daugiau nei 3000 pranešimų apie nepaklusnius keleivius skrydžiuose, o 2350 iš šių atvejų buvo susieti su ginčais dėl kaukių nešiojimo. Tai turi pradėjo tyrimus dėl 487 iš tų atvejų daugiau nei trigubai padidėjo 146 bylos, kurios buvo ištirtos per visus 2019 m.

„Didėjant nepaklusniems keleivių atvejams, TSA išlieka įsipareigojusi aprūpinti skrydžio įgulas kita priemone, kad mūsų dangus būtų saugus“, – sakoma agentūros pranešime. pareiškimas.

Agentūros mokymai vaizdo įrašą nuo 2017 m. įgulos nariai mokosi, kaip fiziškai sutramdyti žmones ir apsiginti, naudodamiesi manekenais, norėdami praktikuoti akių kišimą, alkūnių žandikaulius ir smūgius į kirkšnį.

Mokymai skirti padėti įgulos nariams susidoroti su įtemptomis ir smurtinėmis situacijomis su keleiviais. Įgulos nariai mokosi, kaip „nustatyti ir atgrasyti galimas grėsmes, ir prireikus taikyti savigynos metodus prieš užpuolikus“, pranešė agentūra.

Plačiai žiūrima vaizdo įrašą užfiksuota gegužę parodė, kad moteris „Southwest Airlines“ skrydyje iš Sakramento į San Diegą smogė į veidą stiuardesei. Šį mėnesį ne tarnybos stiuardesė perėmė viešojo garso sistemos valdymą ir tada kovojo su įgulos nariais, kai buvo „Delta Air Lines“ skrydyje.

Federalinės aviacijos administracijos duomenimis, gegužę keturiems žmonėms buvo skirta 70 000 USD bauda už civilines baudas už susidūrimą su oro linijų įgulomis dėl kaukių reikalavimų ir kitų saugos instrukcijų.

„Mes netoleruosime kišimosi į skrydžio įgulą ir jų saugos pareigų vykdymą“, – sakė agentūros administratorius Steve’as Dicksonas. „Twitter“.

FAA sakė šią savaitę aštuoniems keleiviams, kurie neseniai demonstravo nepaklusnų ir pavojingą elgesį, gresia baudos nuo 9 000 iki 22 000 USD. Dauguma nubaustų keleivių atsisakė dėvėti kaukę, kai kurie užpuolė įgulos narius ir kitus keleivius.

Nuo birželio 22 d. FAA pranešė siūlanti 563 800 USD baudas už nepaklusnius keleivius.

Ligų kontrolės ir prevencijos centras yra sakęs, kad vis dar reikia dėvėti kaukes keliaujant lėktuvais, autobusais, traukiniais ir kitomis viešojo transporto formomis.

Skrydžio palydovų asociacijos (CWA) prezidentas Darby LaJoye teigė, kad nors įgulos nariai tikisi, kad savigynos taktikos niekada nereikia, „kiekvieno žmogaus saugumui yra labai svarbu, kad jie būtų gerai pasirengę spręsti susidariusias situacijas“.

Po rugsėjo 11-osios išpuolių Kongresas įpareigojo savigynos mokymus, sakė ji.

„Kai kurios oro linijos skundėsi dėl išlaidų, o prieš įgyvendinant programą, ji buvo pakeista į savanorišką oro maršalų vedamą mokymą“, – sakė p. LaJoye.

Mokymai įgulos nariams yra nemokami, trunka keturias valandas ir yra savanoriški, pranešė TSA.

Ponios klasėje dalyvavusi ponia LaJoye teigė, kad tai turėtų būti privaloma visiems įgulos nariams, ypač dėl to, kad daugėja nepaklusnių keleivių.

„Tai taip pat turėtų nusiųsti žinią visuomenei, kad šie įvykiai yra rimti ir skrydžių palydovai yra tam, kad užtikrintų ir nukreiptų kiekvieno lėktuvo saugumą ir saugumą“, – sakė ji.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.