„Tefal Emotion“ keptuvė: ar verta?

Tefal Emotion kolekcija yra tikra klasika. Arba taip buvo, nes tikriausiai perskaičius tai dingo iš prekės ženklo katalogo.

Esmė ta, kad „Tefal Emotion“ keptuvės jie parduodami kaip karšti pyragaičiai metų ir vis dar yra parduodami keli vienetai.

Aš juos kruopščiai išbandžiau mėnesiams. Ar jie to verti? Ar yra geresnių variantų?

Jie priklauso vidutinei prekės ženklo kategorijai. Jie nėra patys geriausi, bet ir neįeina į „įėjimo asortimentą“. Emocijos yra viduryje. Tai mano vertinimas:

minusai

Nelipnus atsparumas

Tefal Emotion: žvilgsnis į jo išorę

Gražus ir gerai išbaigtas, taip aš apibūdinu Tefal Emotion keptuvę.

Tai nėra tipiška keptuvė, kurią laikant rankoje atsiranda prastos kokybės jausmas. Skirtingai nei. Emocija yra tvirtas ir tvirtas. Jis yra gerai pastatytas.

Jame yra plastikinė rankena (netinkama orkaitėje), kuri siūlo a patogus sukibimas.

Išoriškai kritikuoti nėra prasmės, nors jei skaitysite toliau, pamatysite, kad kitose dalyse yra „mažų dalykų“, kuriuos būtų galima patobulinti.

Tefal Emotion pusė ir storis
tefal emocijų rankena

Kaip veikia „Tefal Emotion“.

Išoriškai gerą įspūdį palieka beveik visos keptuvės, bent jau žinomų prekinių ženklų, kibus į darbus viskas gali pasikeisti.

Šiuo atveju aš neturėjau skundo kasdien. Jis yra patogus ir palyginti lengvas. Lengva valdyti.

kokybiškas teflonas

Emocija turi a Nelipnus teflonas (be PFOA) kuri siūlo puikų elgesį.

Kiaušiniai neprilimpa. Ne sūriai. arba nieko.

Pažiūrėk į testą. Keptuvė maksimalia galia su sūdyto sūrio gabalėliu ir…. nulis ženklų. Nieko nepagauta. Ir ne, keptuvė ne nauja, daug naudota.

tefal emocija neprideganti

ribotas energijos vartojimo efektyvumas

Tačiau jei vertinate energijos vartojimo efektyvumą, turėsite apsvarstyti kitas galimybes.

„Tefal Emotion“ turi vidutiniškai storą pagrindą, o tai reiškia:

  • greitas šildymas: 500 ml vandens užvirinti užtrunka 3 minutes 10 sekundžių. Tai yra šiek tiek greitesnė nei kitos panašios keptuvės.
  • greitas aušinimas: dėl šio tarpinio pagrindo storio jo šilumos išlaikymas yra vidutinis.
laiko karštis pan tefal emocija

Šių keptuvių ilgaamžiškumas

Patvarumas yra vienas iš svarbiausių dalykų.

Nors teflonas veikia kaip žavesys, tiesa ta, kad taip yra gana subtilus. Pažvelkite į ženklus, kurie liko per kelis mėnesius.

Ir aš dažniausiai naudoju ne metalines šakutes ar šaukštus gaminant maistą, o kai plaunate ar sandėliuojate keptuves nesunku jas patrinti ir baigiasi žymėmis.

Tikėjausi, kad „Tefal Emotion“ šiuo atžvilgiu bus šiek tiek geresnis. Mano patirtis rodo, kad tai yra tipiška keptuvė, kurią teks keisti kas 2 ar 3 metus (daugiausia), vargu ar geromis sąlygomis ji tarnaus ilgiau.

neprideganti tefal emocija

Ar verta pirkti Tefal Emotion keptuves?

Tefal yra prekės ženklas, kuris dėl savo nuopelnų nusipelno būti tarp geriausių nepridegančių keptuvių rinkoje. Tačiau emocijų diapazonas yra kažkur tarp jų.

Tai nėra geriausia, bet taip yra.

Rekomenduoju, jei tokio ieškote alternatyvi kokybė-kaina. Ir jei neprieštaraujate, kad jį reikia keisti kas 2 metus (daugiau ar mažiau).

tu turi jį amazonėje

Svarbu. Visos indų analizės finansuojamos iš mano kišenės objektyvumui išsaugoti. Jei nuspręsite įsigyti produktą naudodami nuorodas (jūs tai nieko nekainuoja), padėsite man sukurti daugiau turinio, panašaus į tą, kurį perskaitėte.