Kaip jautiesi didžėjaudamas?

Aš esu tikrai fiziškas ir energingas didžėjus; Aš šoku, šokinėju, judu … Didžėjavimas man yra tikrai nepakartojamas jausmas. Nuolatinis energijos mainai su klausančiais žmonėmis. Man patinka skaityti minią ir sukurti tinkamą atmosferą. Muzikos jėga gaivina.
Būna dienų, kai minia kiek prislopinta, tačiau muzikos dėka galite pakelti jų nuotaiką ir pilką dieną paversti gera diena.

Kodėl kažkas, kas jūsų nepažįsta, turėtų klausytis jūsų, o ne kito muzikos?

Nemanau, kad reikėtų klausytis tik vieno muzikos žanro. Iš tikrųjų yra gera idėja klausytis skirtingų tipų. Aš darau. Bet jei turėčiau kam nors pasakyti, kodėl jie turėtų manęs klausytis, sakyčiau, kad mano muzika ir miksai yra labai aktualūs. Aš visada klausausi skirtingų stilių, kad galėčiau juos maišyti su naujausiais kūriniais. Jūs ne tik klausysitės muzikos, bet ir mėgausitės kitokia patirtimi.
Tai muzikos ir pramogų mišinys. Reikės ateiti ir patikrinti (juokiasi) .

Esi prodiuseris ir didžėjus, kur jautiesi patogiausiai? Studijoje ar scenoje?

Pradėjau nuo didžėjaus ir todėl manau, kad scena yra ten, kur jaučiuosi savo stichijoje. Gauti minias ir pajusti jų energiją man yra labai svarbu.
Scena iš tikrųjų daug ko išmoko apie žmones ir ta pamoka vėliau perkeliama į studiją. Studija man taip pat patinka ir ji reikalinga bet kuriam prodiuseriui, nors tai labiau introspektyvus darbo būdas.

Carlas Coxas, Davidas Guetta, Tiesto, Steve’as Aoki, Moby, Fatboy’as … Kaip jaučiatės būdama moteris vyro pasaulyje? Už ir prieš?

Kai pradėjau, buvo labai mažai moterų didžėjų. Dabar vis daugiau mūsų yra ant denių.
Iš pradžių būti moterimi šiame pasaulyje buvo savotiškas privalumas, nes mūsų buvo nedaug ir todėl mes išsiskyrėme. Tai padarė jus kitokį. Dabar nemanau, kad yra skirtumų. Svarbu būti profesionaliu.
Manau, kad moteriškas didžėjavimo stilius yra profesionalas, nes esame linkę labiau įsijausti vienas į kitą. Jei moterys yra laimingos ir šoka, džiaugiasi ir vyrai, kaip ir klubo savininkai. Ir tai uždaro kilpą.

Kokios muzikos šiandien klausėtės?

Šį rytą aš klausiausi chillout muzikos, kad atsipalaiduočiau ir leistume kūrybiškumui. Vakarais dažniausiai klausausi „deep house“ ir minimalaus techno.

Kaip ruošiate savo rinkinius?

Pradedu nuo to, kad paruošiu keletą takelių su naujausia muzika. Bet aš taip sakau, groju iš ausų, nes minia ne visada reaguoja vienodai, todėl mokėti skaityti žmones yra svarbiausia.

Ar yra kažkas naujo scenoje, ką privaloma turėti didžėjams Honkonge?

Geram rinkiniui labai svarbios ausinės. Yra kolegų, kurie maišosi tiesiai iš kompiuterio, bet man privalomi daiktai yra ausinės.
„Ebbelt“ buvo tikras radinys dėl garso kokybės ir patogumo didžėjaudamas. Priklausomai nuo rinkinio, naudosiu „Ebbelt“ arba ausines.

Kokia naujausia muzikos tendencija Kinijoje ir Australijoje?

Pop muzika yra tendencija, todėl elektroninė šokių muzika yra pati populiariausia. Panašu, kad Azijos minios pamažu atsiveria pogrindžio ir techno stiliams.

Ką išmokote nuo tada, kai pradėjote dirbti didžėjumi?

Svarbiausia mano išmokta pamoka yra niekada nenustoti mokytis ir praktikuotis. Mokymasis ir eksperimentavimas yra raktas į gerą didžėjų. Nors galbūt ši pamoka naudinga ir daugeliui kitų gyvenimo aspektų.
Niekada nenustok mokytis, klausytis naujų garsų, būti žingeidus ir, svarbiausia, būti savimi.

Ką patartumėte savo buvusiam sau?

 

Šis patarimas yra susijęs su patirtimi, išmokta nuo tada, kai aš esu didžėjus.
Aš sakyčiau savo buvusiai sau praleisti daugiau laiko studijoms, kad greičiau įgyvendinčiau savo svajones. Kartais man kyla jausmas, kad praleidau laiką, nors kiekvienas gyvenimo etapas turi savo momentų.

https://www.instagram.com/sidaz10/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.