SEOvPPC - „Twitter“

Didžiausias klausimas skaitmeninės rinkodaros požiūriu visada buvo: SEO ir PPC, kuris iš jų yra geresnis? Ar jie gali dirbti kartu? Ar jie visada eina į užpakalio galvas? Į kurį investuoju? MAN REIKIA PAGALBOS!

Na, pabandykime tai išskaidyti kartu ir rasti atsakymą į mūsų klausimą.

Pradėkime nuo SEO ir PPC pagrindų

Kas yra SEO? Paieškos sistemų optimizavimas – tai praktika didinti ir gerinti jūsų natūralių paieškos sistemų reitingą, siekiant padidinti srautą į jūsų svetainę.

Kas yra PPC? Mokėjimas už paspaudimą yra konkurencingų raktinių žodžių kainų siūlymas ir mokėjimas už juos, siekiant padidinti srautą į jūsų svetainę.

Svarbiausia yra tai, kad abi yra skirtos padidinti srautą į jūsų svetainę, pritraukti potencialių klientų ir padėti parduoti produktus. Kadangi abi praktikos siekia panašių tikslų, atrodo, kad yra daug galimybių sutapti. Galite nerimauti, kad jūsų SEO ir PPC komandos pradės žengti viena ant kitos pirštų.

Kuris yra geresnis? Į kurį investuosiu?

Dabar norėčiau, kad mano vardas būtų SEO strategas Kaip pasakyti, kad SEO yra geriau nei PPC. Tačiau tiesa ta, kad abi praktikos nėra tas pats. Nors jie panašūs, kiekvienas atlieka unikalią funkciją.

Naudodamiesi PPC, galite pradėti pasiekti srauto tikslus beveik akimirksniu, jei tik norite už juos uždėti gerų pinigų. SEO gali užtrukti šiek tiek ilgiau, kol iš tikrųjų pradėsite veikti, tačiau turėdami kantrybę ir tvirtą SEO praktiką, pamatysite puikius rezultatus.

Kitas svarbus skirtumas yra tas, kad PPC yra skirtas tiksliniams pirkėjams, pasirengusiems imtis veiksmų beveik iškart, ieškant konkurencingų raktinių žodžių. Priešingai, SEO yra sukurtas norint užbaigti apsipirkimo kelionę, suteikti geresnę vartotojo patirtį ir padėti sukurti prekės ženklą naudojant organinę paiešką.

Vienas iš prigimties nėra geresnis už kitą, nes jie abu tarnauja unikaliems tikslams ir yra skirti šiek tiek skirtingiems žmonėms. Visa tai sakant, SEO yra geresnis ...

Ar jie eina į užpakalio galvas?

Ekrano kadras 2020-12-29, 15.33.30 valTaigi pirmiausia išsiaiškinkime šiek tiek klaidingos nuomonės apie SEO ir PPC bei jų užpakalines galvas. (Žinau, parašiau tai, todėl iš tikrųjų aiškinuosi savo žodžiais.) SEO ir PPC gali ir trukdo vienas kitam, tačiau tai nebūtinai yra blogas dalykas, net jei taip atrodo Pirmas.

Tarkime, kad pagal savo prekės ženklo reitingą esate užimtas natūralioje pozicijoje, tačiau jūsų konkurentas siūlo tą raktinį žodį ir pirmiausia rodomas skelbimuose. Naudodami PPC galite sukurti vardo kampaniją ir siūlyti kainą savo vardui, kad pradėtumėte reitinguoti pirmąjį šio raktinio žodžio skelbimą.

Turėdami skelbimo poziciją numeris vienas ir natūrali pozicija, jūs nustatote savo svetainę sėkmei, ir tai akivaizdžiai yra teisinga. Bet kadangi natūrali pozicija yra žemiau skelbimo, pamatysite daug mažiau natūralaus srauto į savo pagrindinį puslapį. Tai visai nėra blogas dalykas, tačiau jis atrodys kaip srautas į jūsų svetainės puslapį, kuris gali būti baisus. Čia SEO ir PPC gali užpakaliu užlipti ir žengti ant pirštų, bet galų gale tai nėra neigiamas jūsų svetainės veiksnys.

Ar jie gali dirbti kartu?

Taip! Maždaug…

Čia yra keletas punktų, kuriuos norėčiau išskirti:

  1. SEO ir PPC gali veikti kartu vengdami vienas kito ir taikydami pagal unikalius raktinius žodžius. Tai šiek tiek netiesiogiai, tačiau paprastai tai yra tvirtas būdas gauti kuo daugiau SERP įgaliojimų.
    1. Pavyzdžiui, savo paslaugų kampanijoje per PPC taikome „Naftos keitimą Napervilyje“.
    2. Mes taip pat stengiamės surinkti ekologiškų reitingų sąrašą, todėl sukuriame tam tikrą alyvos keitimo turinį, kuris skirtas įvairioms populiarioms potemėms: „kiek kainuoja nafta“, „kiek užtrunka naftos keitimas“, „kaip dažnai reikia keisti tavo aliejus “ir kt.
    3. Atlikę abi aukščiau išvardytas strategijas, galime nukreipti didžiąją dalį alyvos keitimo piltuvėlio per SEO arba PPC, nestiprindami vienas kito pirštų ir nedubliuodami pastangų.
  2. Taip pat yra prieštaringesnis būdas „užpildyti siurblį“, kaip kai kurie sako. Čia kuriate nukreipimo puslapį, įdėsite šiek tiek PPC pinigų už jį ir tikitės, kad tai sukels organišką bumą, kai galiausiai nukreipsite tuos pinigus kitur. Praeityje vykdėme tokius bandymus ir nustatėme, kad išjungus tuos pinigus puslapio impulsas nebetęsiamas. Jei tas puslapis veikia natūraliai, jis dažnai naudojamas kitokiam nei pradinis mokamas raktinis žodis. Tai įrodo atjungimą tarp organinio algoritmo ir mokamo algoritmo.

Kuo naudinga turėti abu?

Maniau, kad niekada nepaklausi!

Traukdami duomenis radome įdomių rezultatų:

Kaip minėjome aukščiau, PPC turi daugiau tiesioginio poveikio. Kai partneriai pirmą mėnesį įjungė PPC, jie padidino 27 papildomas konversijas. Tai yra tiesioginio poveikio, kurį siūlo PPC, pavyzdys, su kuriuo SEO tiesiog negali konkuruoti.

Tačiau suteikę šiek tiek laiko kiekvienai paslaugai, nustatėme, kad SEO srautas vidutiniškai konvertuojamas didesniu procentu. Dešimtą mėnesį, kai abi paslaugos veikia vienu metu, SEO srauto konversijų rodiklis buvo 40% didesnis nei PPC srauto. Mes taip pat pažymėjome, kad SEO yra ilgalaikė investicija, kuri galiausiai labai atsipirks. Per tą patį laikotarpį per mėnesį vidutiniškai sulaukėme daugiau 47 konversijų.

Taigi kokia yra išvada?

Jei tai suskaidysime, akivaizdu, kad abiem praktikoms yra naudos, tačiau palikti tai yra lengviausia išeitis. PPC turi tą tiesioginį poveikį, kurio SEO negali turėti, jis taip pat leidžia šiek tiek daugiau tiesioginio konkurencingumo, nes galite taikyti pagal konkurentų taikomus vardus ir raktinius žodžius.

SEO, mano nuomone, gali suteikti jums ilgalaikį prizą, kurio PPC negali, nebent mokate nepaprastą pinigų sumą. SEO srautas linkęs konvertuoti didesniu greičiu, nes skelbimai tiesiog negali pakartoti natūralaus kliento jūsų verslo atradimo. Vartotojai taps nuovokesni ir galės pasakyti, kada skelbimas yra skelbimas, o tai reiškia, kad SEO srautas turės didesnę natūralią vertę nei PPC srautas.

Kaip aptarėme aukščiau, šie du kanalai paprastai yra skirti skirtingiems vartotojams skirtinguose pirkimo kanalo etapuose. Taigi, nors įmonės linkusios teikti pirmenybę vienas kitam, iš tikrųjų yra naudinga turėti abu, nes įmonės gali pastebėti drastišką abiejų kanalų padidėjimą, kai jos veikia kartu. Tačiau, kaip sakėme, SEO yra tiesiog didesnė IG, kai tai atliekama teisingai laikui bėgant.