Kaip puiku būtų, jei viename kambaryje galėtume surinkti visus nuostabius SEO ekspertus, kad pakalbėtume apie paieškos sistemas, daugiausia dėmesio skiriant geriausiems SEO patarimams? Tai būtų šlovinga! Kadangi mes neturime pakankamai didelio kambario, kad galėtume surinkti visus geriausius ekspertus vienoje vietoje, pasinaudojome internetiniais „susitikimais“ ir visus naujausius SEO patarimus surinkome į nuostabų ekspertų pranešimą. Štai kaip mums kilo mintis apklausti 22 žinomus SEO ekspertus ir kaip mes sužinojome 22 nuostabius ir unikalius paieškos sistemų optimizavimo patarimus … geriausius iš jų.

 

22 unikalūs SEO patarimai, kuriuos palaiko 22 garsūs SEO ekspertai

Mes turime kai kurių šviesiausių protų atsakymus apie praktiškiausius patarimus iš skaitmeninės rinkodaros pasaulio. Radome įdomių naujienų, įžvalgų ir tikrai naudingų patarimų bei gairių apie optimizavimą mobiliesiems, metriką, kokybinę turinio rinkodarą, testavimą, techninį SEO ir į klientą orientuotas svetaines. Šie 22 patarimai yra vieni geriausių mažoms ir didelėms įmonėms. Įsitikinkite, kad iš jų gaunate geriausią.

 

Griebkite kavos, patogiai atsisėskite ir pradėkite skaityti kitą sąrašą su 22 unikaliais SEO patarimais, kuriuos palaiko 22 garsūs SEO ekspertai, kurie privers jūsų paieškos srautą. 

 

 1. Supraskite, kad SEO yra ne tik Philo Frosto reitingai
 2. Optimizuokite savo turinį savo klientams, o ne Omi Sido paieškos sistemoms
 3. Supraskite, kaip jūsų svetainė iš tikrųjų veikia nuo tuštybės metrikos, kurią pateikė Danny Denhardas
 4. Nenuvertinkite Paul Shapiro kūrybinio techninio SEO galios
 5. Ar Sujanas Patelis sąmoningai parašė turinį, kad jis būtų labai susietas
 6. Nenuvertinkite Dixono Joneso SEO svarbos SEO
 7. Sukurkite savo svetainę remdamiesi patikimu duomenų ir raktinių žodžių tyrimo pagrindu, kurį pateikė Trondas Lyngbø
 8. Praleiskite laiką ir pinigus, kad jūsų svetainė būtų analizuojama pagal jos esamą SEO, kurią pateikė Julie Joyce
 9. Padarykite geriausią interneto puslapį savo temai, kurį sukūrė Andy Crestodina
 10. Kai reikia susieti įsigijimą, reikia ieškoti Timo Grice’o pasitikėjimo
 11. Investuokite laiką ir pastangas kurdami nuorodų uždarbio strategiją, kurią sukūrė Calebas McElveenas
 12. Jei visi kiti yra „Zigging“, tai „Graging“ yra strateginė galimybė, kurią pateikė Gregas Jarboe
 13. Daugiau investuokite į Erico Enge turinį
 14. Atlikite savo SEO testus įvairiose Carl Hendy paieškos kategorijose
 15. Atlikite giluminę SEO SWOT analizę, kurią atliko Marcusas Milleris
 16. Supraskite, ko jūsų tikslinė auditorija gali ieškoti Billas Slawskis
 17. Išbandykite ilgesnes taktikos strategijas ir įvertinkite kiekvieną žingsnį Billo Sebaldo
 18. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra pritaikyta mobiliesiems, kurią sukūrė Andy Drinkwater
 19. Susikurkite savo svetaines ir eksperimentuokite be rizikos Mark Porter
 20. Dėmesys turinio kokybei, autorius Rishi Lakhani
 21. Patrick Hathaway raskite būdą atkreipti dėmesį
 22. Patobulinkite savo techninius SEO įgūdžius, kiek įmanoma, Daną Leibsoną 

 

Turime paminėti, kad visi mūsų šaunūs ekspertai turėjo atsakyti tik į vieno klausimo interviu:

 

Jei rekomenduotumėte tik vieną SEO patarimą , kas tai būtų?

1. Supraskite, kad SEO yra ne tik reitingai

Jei galėčiau rekomenduoti tik vieną patarimą, tai būtinai įsitikinkite, kad suprantate, kaip SEO atitinka didesnį jūsų rinkodaros strategijos vaizdą.
Philas Frostas PHIL FROST
Pagrindinės gatvės IG įkūrėjas ir generalinis direktorius

Kalbėjausi su daugeliu verslo savininkų, kurie mano, kad norint pasiekti sėkmę jums reikia tik reitingo „Google“. Realybė yra ta, kad SEO yra tik viena iš daugelio taktikų, nukreipiančių potencialius klientus į jūsų svetainę. Aišku, aukštas reitingas „Google“ yra puikus, tačiau jis taip pat yra bevertis, jei neturite tinkamos svetainės, skirtos tam srautui paversti potencialiais klientais ir pardavimais. Be to, ilgai nepasieksite aukšto rango, nebent turite tinkamą stebėjimą ir procesą, kad galėtumėte stebėti ir analizuoti savo SEO pastangas. Kaip matote, SEO nėra tik reitingai; tai taip pat apie svetainės konversijų rodiklio optimizavimą ir svetainės analizę bei stebėjimą. Tai svarbu suprasti prieš pradedant investuoti į SEO.

 

2. Optimizuokite savo turinį savo klientams, o ne paieškos sistemoms

 

Kuriant nesvarbų ir nereikšmingą auditorijos norams ir poreikiams turinį, galima tik viena – žmonės nustoja rimtai žiūrėti į tave. Žmonės spustelėja jūsų nuorodas SERP, tačiau jie nebendrauja su jūsų svetaine ir greitai palieka iššvaistytą galimybę lankytojus paversti klientais.

 

Optimizuokite savo turinį klientams, o ne paieškos varikliams. Ką aš noriu pasakyti tuo? Taip lengva rasti didelių apimčių raktinių žodžių aplink savo produktą ir paversti juos tinklaraščio įrašais. Suprantu – visiems reikia daugiau apsilankymų. 
Omi Sido OMI SIDO
„ Canon Europe“ SEO vadovas

 

Taigi, kaip rasti tai, ko ieško mano pirkėjo asmuo (kurio negalima painioti su „pirkėjo profiliu“)?

 

Džiaugiamės, kad paprašėte, todėl leiskite man pateikti keletą praktinių patarimų. Žmonių užduodamų klausimų apie jūsų produktus ar paslaugas radimas.

 

Labai gera vieta pradėti yra „ Quora“ . Aš tiesiog nuėjau ten ir parašiau kažką labai neįkvepiančio, pavyzdžiui, „morkos“ (Rašyti turinį nuobodžiai pramonei? Jokių problemų).

 

Keletas klausimų, kuriuos gaunu:

 • Kodėl morkos naudingos jūsų akims? Ar valgant morkas pagerėja regėjimas? Kaip?
 • Kiek morkų turėčiau suvalgyti per dieną?
 • Kas dar be morkų gali padėti jūsų regėjimui?

Kita mėgstamiausia vieta būtų „ Answer The Public“ .

Atsakykite visuomenei

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – paimkite duomenis iš savo vidinės svetainių paieškos. Viskas, ką jūs turite padaryti dabar, yra suderinti klausimą su raktiniu žodžiu, kuris pritrauktų srauto į jūsų svetainę. Norėdami tai padaryti, tiesiog palikite klausimą „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonėje ir jums bus suteikta galimybė.

Raktinių žodžių planavimo priemonė

Pastaba : būkite susikaupę ir rinkitės tik tuos raktinius žodžius, kurie atsakys į jūsų pirminio pirkėjo asmens klausimą.

 

Aš tikiu, kad jūs jau žinote, kur einu. Jūs turite klausimą ir turite tikslinį raktinį žodį. Viskas, ką jūs turite padaryti dabar, tai pateikti atsakymą tinklaraščio straipsnio ar vaizdo įrašo forma.

 

Pradėjome galvodami apie klientą ir galų gale sukūrėme turinį, kuris yra aktualus JŪSŲ auditorijai ir tuo pačiu gerai optimizuotas paieškos sistemoms.

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

3. Supraskite, kaip jūsų svetainė iš tikrųjų veikia nuo tuštybės metrikos

 

Mano vienas patarimas visada būtų auditas. Auditas yra labai svarbus SEO sėkmei. Supraskite, kaip iš tikrųjų veikia jūsų svetainė, neatsižvelgdami į tuštybės metriką.
Danny Denhard DANNY DENHARD
 „ Denhard Media“ įkūrėjas

Jei stebėsite tinkamus KPI, auditas pateiks jums nuolatinius pakeitimus ir padės sutelkti dėmesį į svarbiausių pakeitimų atlikimą, kad pasiektumėte KPI ir planuotumėte ateitį.

4. Nenuvertinkite kūrybinio techninio SEO galios

Žmonės dažnai nepaiso testavimo SEO, dažniausiai dėl to, kad tai nėra lengva, tačiau PR optimizavimas yra būdas gauti milžiniškų laimėjimų. Patikrinkite, kaip „Etsy“ tai daro, arba peržiūrėkite naujausią „Wayfair“ požiūrį ir jų mokymąsi .

Nenuvertinkite kūrybinės techninės SEO galios. Dabar kalbėdamas apie techninį SEO, aš nekalbu apie 404 klaidų taisymą ar „JavaScript“ svetainės tikrinimo užtikrinimą (nors tai svarbu). 
Paulas Šapiro PAULAS ŠAPIRO
„ CatalystSEM“ strategijos ir inovacijų direktorius

 Kalbu apie naujų idėjų ir analizių pateikimą, kurios padėtų perkelti adatą, tačiau mažiau susijusios su tekstų rašymu ir daugiau apie techninį išmanymą. Keli pavyzdžiai: gilinimasis į semantinių raktinių žodžių tyrimus ir duomenų gavybą  arba dinamiškas pavadinimų žymų pildymas naudojant „Google Search Analytics“ API .

5. Turėkite sąmoningai parašytą turinį, kad jis būtų labai susietas

Mano vienas pagrindinis SEO patarimas būtų įsitikinti, kad tarp viso konkretaus, veiksmo, kurį kuriate, turinio, kuriame yra keli turinio elementai, sąmoningai parašyti kaip labai susieti.
Sujanas patelis SUJANAS PATELIS
„ WebProfits“ įkūrėjas

Labai susietas turinys yra pakankamai plačia tema parašytas turinys, kurį galite natūraliai pritaikyti svečių įrašams ir kitoms nuorodų teikimo galimybėms, be to, straipsnis turi būti tiesiogiai susijęs su turiniu, kurį susiejate.

 

Pavyzdžiui, aš parašiau didelį gabalą apie klientų džiaugsmą – išsamų vadovą, kaip pradžiuginti klientus kiekviename jūsų santykių taške. Galėjau susieti šį straipsnį straipsniuose, pradedant rinkodara ir pardavimais, baigiant operacijomis ir darbuotojų valdymu. Turėdami keletą tokio tipo kūrinių, niekada nepraleisite progos susieti su savo turiniu.

6. Nenuvertinkite, kiek SEO yra svarbus prekės ženklo naudojimas

Nenuvertinkite, koks svarbus „prekės ženklo“ naudojimas SEO.

Nėra prasmės būti „Taxi“ numeriu 1, jei jūsų klientas įveda „Uber“.
Dixonas Jonesas DIXONAS JONESAS
„ Majestic“ rinkodaros direktorius

7. Sukurkite savo svetainę naudodami tvirtą duomenų ir raktinių žodžių tyrimo pagrindą

Aš rekomenduočiau sukurti savo svetainės informacinę architektūrą, URL struktūrą ir planuoti turinio organizavimo būdą domene, remdamiesi tvirtu raktinių žodžių tyrimo ir išsamios paieškos duomenų pagrindu.
Trond Lyngbø TROND LYNGBØ
„ Search Planet“ įkūrėjas

Jūsų tikslas turėtų būti sukurti į klientą orientuotą paskirties vietą, kuri visą parą dirbtų pritraukdama naują verslą.

 

Mano įmonė „Search Planet“ specializuojasi el. Prekybos SEO srityje. Dažnai matau, kad net didžiosios elektroninės prekybos internetinės parduotuvės praleidžia pajamas ir pelną, nes jos internete atspindės savo poreikius ir organizacinę struktūrą, užuot sutelkusios dėmesį į klientų poreikius. Taigi geriausi klientai jų neranda paieškos rezultatuose. Arba, kai jie tai padarys, jie iš jų nepirks, bet eikite pas savo konkurentus.

 

Pakeisdami savo buvimą internete, kad jis būtų visiškai orientuotas į klientą, sumažinsite netvarką, dominuosite paieškos sistemose, pritrauksite tikslinio srauto srautą į savo svetainę ir padidinsite pardavimus.

8. Skirkite laiko ir pinigų, kad jūsų svetainė būtų analizuojama pagal esamą SEO

 

Mano vienas SEO patarimas būtų iš tikrųjų skirti laiko ir pinigų, kad jūsų svetainė būtų analizuojama atsižvelgiant į esamą SEO. Tiek kartų žmonės nenori išleisti pinigų, kad profesionalai įsigilintų ir išsiaiškintų gerą veiksmų planą.
Julie Joyce JULIE JOYCE
„ Link Fish Media“ savininkas

 Jums gali kilti įvairiausių problemų, apie kurias nežinote, o ne tik bandyti mesti nuorodas į svetainę ar rasti ką nors, kas parašytų geresnį jūsų pagrindinio puslapio turinį, šiek tiek dėmesio skirkite nuodugniai SEO auditui.

 

9. Padarykite geriausią savo temos interneto puslapį

Geriausias patarimas yra sunkiausiai laikomasi: sukurkite geriausią interneto puslapį savo temai. Garsiai „Google“ turi daugiau nei 2000 matematikos daktarų. Aš manau, kad jie yra protingesni už mane. Ir aš noriu, kad jie būtų mano komandoje.
Andy Crestodina ANDY CRESTODINA
„ Orbit Media“ įkūrėjas / strateginis direktorius

 Taigi aš galvoju apie SEO:

 • Jei sukūrėte geriausią interneto puslapį savo temai … yra 2000 matematikos daktarų, kurie bando jums padėti;
 • Jei nesudarėte geriausio interneto puslapio savo temai … yra 2000 matematikos mokslų daktarų, kurie bando JUS sustabdyti.

 

Žinoma, nepakanka tik sukurti puikų puslapį. Bet tai pirmas žingsnis. Sujunkite šias pastangas su aiškiu ne SEO svetainės supratimu, nuorodomis ir pagrindiniu supratimu, kaip padidinti savo domeno valdžią, ir viskas jums pasiseks.

10. Kai reikia susieti įgijimą, reikia ieškoti pasitikėjimo

Kraštovaizdis labai pasikeitė, matome, kad daug daugiau svorio pereinama prie vartotojo patirties, o nuorodų kūrimas tapo pasitikėjimo žaidimu.

Pagrindinis mano patarimas būtų apie nuorodas, konkrečiai nuorodų metriką. Kalbant apie nuorodų įgijimą, reikia ieškoti pasitikėjimo ir tai galite padaryti tik peržiūrėdami rankiniu būdu.
Komanda Grice KOMANDA GRICE
„ Branded3“ generalinis direktorius

SEO turi apie juos pamiršti; nėra metrikos, kuri atspindėtų nuorodos vertę, mes aptikome tiek daug nuorodų, turinčių gerą domeno valdžią ar pasitikėjimą domenu, kad priskirtume jas toksiškoms svetainėms. Kalbant apie nuorodų įgijimą, reikia ieškoti pasitikėjimo ir tai galite padaryti tik peržiūrėdami rankiniu būdu; ar ši svetainė yra tokia svetainė, kuria „Google“ pasitikėtų ir norėtų perduoti vertę, ar tai yra patikimas informacijos šaltinis? Tada turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kaip jūsų nuorodos rodomos toje svetainėje, nuorodos, atrodančios kaip skelbimai, poraštėje ar šoninėse juostose bus mažesnė tikimybė, kad ilgainiui perduos vertę.

 

Matome, kad labai padidėja svetainės greičio įtaka reitingams. Dabar su klientais atlikome keletą bandymų ir matome tiesioginę ir beveik tiesioginę sąsają su greičio patobulinimais ir reitingų pakilimu. Skirkite tai prioritetui, dirbkite su kūrėjų komanda ir užtikrinkite, kad jūsų svetainė būtų kuo greitesnė.

11. Investuokite laiką ir pastangas kurdami nuorodų uždarbio strategiją

 

Nuorodų kūrimas nėra miręs, tai tiesiog naujas vardas – uždarbis. Investuokite laiką ir pastangas kurdami ir vykdydami nuorodų uždirbimo strategiją savo verslui.
Calebas McElveenas CALEBAS MCELVEENAS
Rezervacijų SEO direktorius

Nesinaudokite sparčiaisiais klavišais, jei norite pirkti ar kurti nekokybiškas nuorodas. Nors nuorodos vis dar yra reitingavimo veiksnys, tai nebe jų vienintelis tikslas. Veiksminga sąsaja suteiks galimybę patobulinti tris dalykus; srautą, prekės ženklą ir pasitikėjimą. Tai yra nuorodos, kurios turėtų būti jūsų pagrindinis taškas. Tokio tipo saitai randami užmezgant santykius su atitinkamomis svetainėmis ir įmonėmis, kuriant vertingą (ne tik kokybišką) turinį ir nuolat teikiant suteikiantį mentalitetą. Nors tam reikia laiko, atlygis bus jo vertas.

12. Jei visi kiti yra zigging, tada zagging yra strateginė galimybė

 

 

Jei norite tik vieno SEO patarimo, leiskite man pasidalinti įžvalgomis, kurios paskatino mane kartu rasti SEO-PR dar 2003 metais. Šimtai SEO optimizuoja tinklalapius tikėdamiesi, kad jie gaus aukštą reitingą „Google“ paieškos rezultatuose. Ir daugelis jų puikiai dirba. Tačiau tik nedidelė sauja optimizuoja naujienas, tinklaraščio įrašus ar pranešimus spaudai, tikėdamasi, kad jie gaus aukštą reitingą „Google“ naujienų paieškos rezultatuose.

Pranešimų spaudai nuorodų negalima sekti, todėl juose nėra „nuorodų sulčių“. Bet jie vis tiek gali nukreipti lankytojus į puslapį, kuriame yra daugiau informacijos – jei tai aktualu ir svarbu. Keturiuose „Southwest Airlines“ pranešimuose spaudai naudojome unikalias stebėjimo nuorodas, kad gautume 2,5 mln. USD bilietų pardavimo.
Gregas Jarboe GREGAS JARBOE
SEO-PR prezidentas ir įkūrėjas

Dabar „Google News“ algoritmas yra panašus, bet kitoks nei „Google“ algoritmas. Kodėl? Nes atvykstantys ryšiai nėra toks stiprus istorijos svarbos signalas. Tai suteikia aktualumą. Tačiau didelė klaida, kurią daro daugelis SEO, daro prielaidą, kad „Google“ naudojamų raktinių žodžių populiarumas yra vienodas „Google“ naujienose. Jie dažnai nėra. Tai galite įsitikinti patys naudodami „Google Trends Explore“ įrankį. Numatytasis bet kurio raktinio žodžio rezultatas bus internetinės paieškos susidomėjimas. Bet norėdami pamatyti naujienų paiešką, galite naudoti išskleidžiamąjį meniu. Ir tendencijos dažnai skiriasi.

 

Be to, „Google“ teigia, kad 16% paieškų, kurias ji mato kiekvieną dieną, yra naujos. Na, paklauskite savęs: „Iš kur kyla kūdikių paieškos terminai?“ Ir sužinosite, kad gandras jų neatneša. Juos generuoja „naujienos“. Taigi, tai yra paieškos terminai, kurių jūsų konkurentai net 15 metų optimizavo savo tinklalapius, kad gautų aukštą reitingą. Taigi, jūs turite geresnį vaizdą iš savo naujienų ar tinklaraščio įrašų (jei esate naujienų šaltinis) ir net savo pranešimų spaudai, kad gautumėte aukštą reitingą nei dar vieno tinklalapio.

Kai visi užsibūna, zag-min

Šaltinis: Šaltinis: lamenteesmaravillosa.com

Tiesa, jūsų reitingas „Google“ naujienose gali trukti tik vieną ar dvi dienas. Tačiau artimiausiu metu naujienų ir įvykių atveju tai yra galimybė pritraukti srautą į atitinkamą nukreipimo puslapį jūsų svetainėje. Dabar pranešimų spaudai nuorodų nėra, todėl juose nėra „nuorodų sulčių“. Bet jie vis tiek gali nukreipti lankytojus į puslapį, kuriame yra daugiau informacijos – jei tai aktualu ir svarbu. Keturiuose „Southwest Airlines“ pranešimuose spaudai naudojome unikalias stebėjimo nuorodas, kad gautume 2,5 mln. USD bilietų pardavimo. Kai finansų direktorius paklausė, iš kur mes žinome, kad jie yra iš pranešimų spaudai, mes jam parodėme, kad nuorodų stebėjimo parametrų nenaudojo jokie kiti įmonės rinkodaros elementai. Kai jis pasiūlė tik rinkti susidomėjimą, kurį sukėlė puiki kompanijos televizijos reklama, mes jam parodėme, kad leidimai buvo skirti naujoms paslaugoms miestams, kuriuose „Southwest Airlines“ niekada nebuvo rodę skelbimo. Jis paklausė, ką mes dar žinojome. Na, mes išanalizavome žmonių, įsigijusių bilietus, duomenų bazę ir nustatėme, kad du trečdaliai dar niekada nebuvo skraidinę „Southwest Airlines“ ir kad jie paprastai pirko bilietus į abi puses dviem žmonėms.

 

Štai štai kas : „Kodėl mes sulaukėme tokio stipraus atsakymo, tai buvo termino„ mažos lėktuvo bilietų kainos “naudojimas pranešimo spaudai antraštėje ir švino dalyje. Tačiau kita dalis buvo faktinė bilieto į vieną pusę kaina antraštėje, kuri iš tikrųjų buvo „maža lėktuvo bilieto kaina“. Taigi, tai ne tik raktinio žodžio įtraukimas į antraštę ir vedančią pastraipą.

13. Daugiau investuokite į turinį

Daugiau investuokite į turinį. Tai, be abejo, yra dalykas, į kurį žmonės per mažai investuoja, tačiau tai darydamas beveik visada duoda puikų pelningumą tiek konversijos, tiek SEO prasme.
Erikas Enge ERIKAS ENGE
„ Stone Temple“ generalinis direktorius

 Čia, Akmens šventykloje, sukūrėme daugybę atliktų darbų atvejų analizių, kai daugiau nei dvigubai padidėjome srautas į puslapius, kuriuose dirbame, tiesiog patobulindami tų puslapių turinį.

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

14. Atlikite savo SEO testus įvairiose paieškos kategorijose

 

Netikėkite viskuo, ką skaitote ir žiūrite internete apie SEO. Daugelis geriausių mano žinomų SEO net neturi „Twitter“ paskyros. Atlikite savo SEO testus įvairiose paieškos kategorijose.
Carlas Hendy CARLAS HENDY
Carlhendy.com el. Prekybos konsultantas

15. Atlikite giluminę SEO SSGG analizę

Visada sunku pateikti bendrą, tačiau veiksmingą SEO patarimą, kurio žmonės dar nematė milijoną kartų. Kas tinka vietos verslui, netinka nacionaliniam verslui. Tai, kas tinka B2B bendrovei, netiks B2C el. Prekybos parduotuvėje.

Mano geriausias SEO patarimas yra atlikti SEO SWOT analizę. Kokios yra jūsų SEO stipriosios pusės? Kokie yra jūsų SEO trūkumai? Kokios yra jūsų SEO galimybės? Kokios yra jūsų SEO grėsmės?
Marcusas Milleris MARCUSAS MILLERIS
„ Bowler Hat“ direktorius

Jei sukursite pagrindinį SSGG tinklelį ir pradėsite detalizuoti savo stipriąsias, silpnąsias puses, galimybes ir grėsmes, galite pradėti geriau suprasti, kokio SEO jums reikia. Būtent taip mes dirbame „Bowler Hat“ ir net mūsų SEO paslaugų puslapyje pateikiama išsami informacija apie tai, kaip jums reikia nustatyti, koks SEO jums tinka.

 

Pavyzdžiui. Jei trūkumas buvo domeno valdžia, tuomet galite sutelkti dėmesį į tą sritį. Dažnai verslas turės kompetenciją vienoje ar kitoje srityje. Jie gali būti puikūs puslapių SEO, tačiau jiems trūksta raktinių žodžių tyrimo įgūdžių. Turite visą reikalingą turinį, bet neturite autoriteto. Labai lengva sutelkti dėmesį į savo stipriąsias puses – šis požiūris verčia kovoti su silpnybėmis.

 

Taigi mano patarimas – nustatykite savo dabartinę situaciją ir sutelkite dėmesį į savo silpnybes.

16. Supraskite, ko gali siekti jūsų tikslinė auditorija

Pamoka, kurią išmokau iš vieno aukščiausio lygio Delavero korporacijų teisės teisėjų, buvo „reaguoti“ – kad žmonėms būtų kuo lengviau atsakyti į jus ir pasakyti „taip“ tam, ko klausiate. Ši pamoka gerai išverčia ir į SEO. 

Įsitikinkite, kad suprantate, ko jūsų tikslinė auditorija gali ieškoti, kai gali ieškoti jūsų optimizuojamos svetainės.
Billas Slawskis BILLAS SLAWSKIS
SEO prie jūros prezidentas ir įkūrėjas

Kokius žodžius jie gali naudoti ieškodami, kaip sukurti užklausą ir kokius žodžius tikisi pamatyti jūsų puslapiuose. Taip pat kokie klausimai jiems gali kilti dėl toje svetainėje siūlomų prekių ar paslaugų; ir atsakymus į tuos klausimus, kad galėtumėte pateikti atsakymus ir pradėti kelionę link to, kad jie taptų jūsų svetainės klientais.

 

Būti reaguojančiu reiškia sukurti svetainę savo auditorijai, kuri jiems palengvintų mokymąsi apie tai, ką siūlote, ir kad būtų lengva iš jūsų įsigyti. Sėkmė SEO srityje reiškia svetainių kūrimą savo kliento auditorijai.

17. Išbandykite ilgesnes taktikos strategijas ir išmatuokite kiekvieną žingsnį

Jei buvau priverstas pateikti tik vieną SEO patarimą, tai nesitikėkite greito grąžinimo šiandien (paprastai tariant).  

 

 

Ar įmanoma, kad vienas įgyvendinimas galėtų padaryti didelę įtaką? Taip. Ar tikėtina? Ne visai. Jei investuojate į SEO, sutinkate su ilgu žaidimu. 
Billas Sebaldas BILLAS SEBALDAS
„ Greenlane Search Marketing“ savininkas

Pabandykite išbandyti ilgesnes taktikos strategijas ir išmatuokite kiekvieną žingsnį.

 

„Google“ atliko didžiulius pakeitimus, kurie pakeitė SEO darbą. Daugelį istorinių, greitai pasiekiamų taktikų, kurias įrašėme į savo knygeles, „Google“ nuvertino arba šiandien jos turi mažai svorio. SEO netinka silpnapročiams – tikėkitės, kad gali užtrukti, kol pereisite į tokią poziciją, kuri pradeda siekti jūsų tikslų. Reikia kruopštumo, bandymų ir klaidų bei kantrybės.  

 

„Google“ nori reitinguoti svetaines, kurios pelnytų vartotojų pasitenkinimą. „Google“ nėra taip lengvai paveikiama dėl naujų paieškos modelių ir dirbtinio intelekto, kurie yra sukurti tam, kad iš tikrųjų suprastų puslapio vertę taip, kaip vartotojas.

18. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė pritaikyta mobiliesiems

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti savo svetainėje, kad pagerintumėte SEO, tačiau dabar sakyčiau, kad turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems.
Andy Drinkwater ANDY DRINKWATER
SEO IQ SEO konsultantas

„Google“ išbando naują algoritmą, pavadintą „Mobilus pirmiausia“, ir tol, kol bandymai bus sėkmingi, tikėkitės, kad tai bus įdiegta. Priežastis tokia svarbi, kad ji pakeis tai, kaip „Google“ reitinguoja svetaines.

Šaltinis: cdn2.hubspot.net

Šiuo metu „Google“ naudoja jūsų darbalaukio svetainę reitinguodama paieškas darbalaukyje – „Mobile First“ tai apsisuka, nes jūsų darbalaukio reitingai bus pagrįsti jūsų svetaine mobiliesiems.

 

Taigi, jei jūsų svetainė mobiliesiems yra labai prasta arba net jos neturite, tikėkitės, kad pirmiausia mobilusis sukels jums problemų.

19. Sukurkite savo svetaines ir eksperimentuokite be rizikos

Vienas mano pasiūlytas SEO patarimas, tinkamas tiems, kurie yra nauji ar labiau patyrę, būtų kuo greičiau sukurti savo svetaines.
Markas Porteris MARKAS PORTERIS
„ Screaming Frog“ vyresnysis SEO vadovas

Kai pradėjau dirbti šioje pramonėje, buvau apsėstas kiekvieno SEO straipsnio, kuris buvo paskelbtas, vartojimu, bet galiausiai viskas prasidėjo, kai pradėjau leisti svetaines. Nė vienas iš jų nėra ypač sėkmingas, tačiau jie leido man išbandyti nerizikingai, nepakenkiant kliento kampanijai. Galėjau laisvai pasinerti į SEO svetainę, taip pat įsitraukiau į nuorodų kūrimo „tamsiuosius menus“, dėl kurių, žinoma, viena iš mano svetainių buvo nubausta .. visos linksmybės ir žaidimai!

 

Norint iš tikrųjų suprasti, kaip veikia svetainė, manau, kad svarbu turėti šiek tiek patirties, o tai gauti yra lengviau, nei jūs manote. „WordPress“ svetaines lengva nustatyti, o sukaupus šiek tiek srauto, taip pat galite eksperimentuoti su reklama, žurnalo failų analize ir dar daugiau!

20. Dėmesys turinio kokybei

Vienintelis didžiausias patarimas, kurį galiu pateikti SEO sistemoms 2017 m., Yra pagrindinis turinio kokybės klausimas. Per pastaruosius metus aš intensyviai vykdžiau eksperimentus, kiek paieškos rezultatų svyravimas pakeitė turinio kokybę.
Rishi Lakhani RISHI LAKHANI
„ Fast Fwd Multimedia“ SEO konsultantas

 Panašu, kad „Google“ algo vis geriau ištraukia turinį ir iš tikrųjų pradeda suprasti, kaip tas turinys atsako į užklausą.

 

Tradiciškai mes kalbėjome apie „turinį“ ir vartojome turinį tose srityse, kur iš tikrųjų nebuvo struktūros, pavyzdžiui, produktų kategorijos nukreipimo puslapiuose el. Prekybos svetainėse. Anksčiau tai buvo pakankamai gera, kad dominuotų trumpose, vidurinėse ir ilgosiose užklausų uodegose, jei turėjote pakankamai daug nuorodų.

 

Mano eksperimentai parodė, kad nors jūs galite dominuoti šiose užklausose vien pagal nuorodų apimtį, iš tikrųjų galite geriau įvertinti mažiau nuorodų, jei jūsų turinio kokybė yra gera. O kokybė reiškia paprastą skaitymą, konkrečių atsakymų pateikimą, suskaidymą į virškinamus gabalus ir net semantinį sluoksniavimą. Kai kurios mano mažos filialų svetainės dominuoja erdvėse, kuriose užimdavo tradiciškai didžiulės elektroninės prekybos svetainės.

21. Raskite būdą atkreipti dėmesį

 

Dėmesys sukuria sąmoningumą, o tai savo ruožtu sukuria (prekės ženklo) srautą ir nuorodas, kurios pagerins jūsų SEO. Turite rasti būdą, kaip atkreipti dėmesį (į savo produktą / paslaugą / prekės ženklą / įmonę / svetainę).
Patrickas Hathaway'us PATRICKAS HATHAWAY’US
URL profilio direktorius

22. Kiek įmanoma labiau tobulinkite savo techninius SEO įgūdžius

Jei turėčiau duoti vieną SEO patarimą, tai būtų kiek įmanoma labiau patobulinti savo techninius SEO įgūdžius.
Ir Leibsonas IR LEIBSONAS
Vietinio SEO vadovo vietinis ir produktas

Nors SEO yra gana plati disciplina, techniniai jo aspektai daugeliui yra gana nepermatomi, o nuorodos nėra. Be to, tai yra įgūdžiai, kurie greičiausiai visada bus paklausūs.

 

Prisiregistruokite gauti išskirtinius SEO patarimus ir atvejų tyrimus

Gaukite nemokamų SEO strategijų, kurias galite naudoti norėdami padidinti savo svetainės srautą ir padidinti konversijų skaičių.

 

Išvada

Ilgainiui optimizavimas paieškos sistemoms visada veiks, jis tiesiog metamorfozuojamas į skirtingas formas ir metodus. Šiame straipsnyje dalyvaujantys SEO ekspertai teigė, kad kiekvienas verslo savininkas turėtų sutelkti dėmesį į klientą, vertingą (ne tik kokybišką ar unikalų) turinį, testavimą, išsamią analizę, nuorodų uždarbį, mobilųjį reagavimą, kūrybinį techninį SEO, kartu stebėdamas reitingo signalai ir kokybiškos atgalinės nuorodos. Yra daug „Youtube“ vaizdo įrašų ar „pagrindinių vadovų“, kurie pagerins jūsų SEO. Tiesa ta, kad kai kurie tiesioginiai šios srities profesionalų patarimai yra SEO taktika, iš kurios galite pasimokyti. 

 

Geriausia vieta paslėpti negyvą kūną yra 2 „Google“ paieškos rezultatų puslapis. Nes niekas gali neiti į antrą SERP puslapį, kai ko nors ieško. Štai kodėl laikas nuo laiko turite atsižvelgti į šiuos SEO sprendimus (tiesiogiai iš SEO ekspertų) ir užimti aukštesnę vietą „Google“. Daugybė žmonių nori gauti natūralų srautą, rašyti aktualų turinį, greitai įkelti, užsidirbti kokybiškų nuorodų, turėti autoritetines svetaines ir netaikyti „Google“ nuobaudų. Turėdami SEO strategiją, užsiregistruokite „Google Search Console“, „Google Analytics“, „Google Adwords“ ir kituose skaitmeninės rinkodaros įrankiuose, galite padėti aplenkti konkurentus ir tapti pirmaujančiais. Bet nuo jūsų priklauso, ar elgsitės teisingai; jei laikysitės šių SEO metodų, kuriuos palaiko ekspertai, galite turėti didesnes sėkmės galimybes. 

 

Įsitikinkite, kad atkreipėte dėmesį į šias pažangesnes SEO taktikas, tačiau nepamirškite apie pagrindinius savo svetainės SEO patarimus, pvz., Vidinių nuorodų strategiją, socialinių akcijų didinimą prekės ženklo žinomumui didinti, atitinkamų svetainės nuorodų kūrimą, optimizuojant inkaro tekstą, tikrinimą jūsų svetainė taisyti sugadintas nuorodas, semtis raktinių žodžių idėjų, kurti vertingą ir aktualų turinį savo svetainėje, lengvai skaitomus tinklaraščius su populiaru turiniu, tinklalapio SEO optimizavimą ilgiems uodegos raktiniams žodžiams, „image alt“ tekstui, įtikinamiems meta aprašymams ir unikaliems pavadinimams bei aprašymams. Taip pat nepamirškite integruoti socialinės žiniasklaidos į visą SEO strategiją, nes tai yra svarbus pyrago gabalas. Šis tinklaraščio įrašas yra tinkamų SEO patarimų rinkinys pradedantiesiems, bet ir profesionalams, ir tikimės, kad visapusiškai pasinaudosite jais.