Cyrus-PAGESBlog

[PM] Šių metų pradžioje vykusioje „Whiteboard“ penktadienio lentoje aptarėte SEO ataskaitas ir SEO KPI, pvz., „Pagalbinės konversijos“. Ar galėtumėte pasidalinti dar keliais KPI, kuriuos norite įtraukti į SEO ataskaitas, ir paaiškinti, kaip susieti KPI tiesiogiai su verslo tikslais?

[CS] Svarbiausia nustatant verslo KPI SEO yra tai, kad jie turėtų kilti iš dalykinės, o ne SEO pusės.

Be to, kai kurie bendri KPI SEO ataskaitose apima:

  • Pardavimai
  • Prisiregistravimas prie paskyros
  • Atsisiuntimai
  • Veda
  • Svarbios puslapio peržiūros
  • Persiuntimo srautas
  • Skelbimų pajamos

Galų gale verslo struktūra turėtų apibrėžti, kaip atrodo geras KPI, remiantis individualiu kanalu.

[PM] Tą patį „Whiteboard“ penktadienį aptarėte ataskaitas apie turinio našumą. Ar galėtumėte šiek tiek išsamiau paaiškinti, kaip išmatuoti turinio našumą ir kokie įrankiai yra prieinami šiame procese?

[CS] „Moz“ sukūrėme savo pasirinktinius prietaisų skydelius, nes pramonės trūksta turinio našumui įvertinti skirtų įrankių. Čia yra didžiulė galimybė!

Iš esmės, kai tik mes skelbiame naują turinį, mes vertiname srautą, socialines dalis ir naujas nuorodas. Laikui bėgant, mes supjaustome ir supjaustome šiuos duomenis, norėdami pamatyti, kas yra mūsų geriausiai pasirodę autoriai, kokios temos geriausiai veikia ir kurios antraštės pasirodė geriau nei kiti.

Jei norite stebėti savo turinio našumo metriką, keli puikūs įrankiai yra „Google Analytics“, „Moz“ nuorodų naršyklė ir „BuzzSumo“ (skirta socialinei metrikai).

[PM] Jūs taip pat paminėjote, kaip svarbu pabrėžti ir teikti prioritetus SEO galimybėms ataskaitose. Ar galėtumėte pateikti keletą papildomų rekomendacijų, kaip laiku įgyvendinti pakeitimus?

[CS] Tiek daug blogų SEO ataskaitų tiesiog apima ilgus neteisingų dalykų sąrašus, neatsižvelgiant į poveikį verslui. Ar ištaisius šį elementą adata pajudės? Kaip verslas gali teikti pirmenybę ribotiems kūrėjų ištekliams?

Pateikdami SEO ataskaitas, geriausia sutelkti dėmesį į 2-3 svarbiausius dalykus vienu metu ir pateikti labai aiškias instrukcijas, kaip išspręsti kiekvieną problemą. Daugiau nei tai, o klientas / bosas yra priverstas rinktis ir gali tai padaryti, iš pradžių nesuprasdamas, kaip kiekvienas prioritetas tinka didesniam vaizdui. Tai taip pat padeda išdėstyti kiekvienos rekomendacijos verslo atvejį ir aiškiai apibrėžti, ko verslas gali tikėtis įgyvendindamas pakeitimus, taip pat įtraukti numatomų rezultatų laiko planą.