Senjorų mobilumo ir įgalinimo fondas (SMF) teikia subsidijas vyresnio amžiaus žmonėms Singapūre, kad padėtų jiems išlikti mobiliems ir nepriklausomiems bendruomenėje.

Jei jums ar jūsų artimiesiems yra 60 metų ir vyresni ir jums reikia pagalbinių priemonių bei slaugos paslaugų, kad išliktumėte mobilūs ir nepriklausomi, tuomet gali padėti Senjorų mobilumo ir įgalinimo fondas (SMF).

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip ši finansinė schema remia vyresnio amžiaus žmones Singapūre.

Kas yra senjorų mobilumo ir įgalinimo fondas?

SMF yra Integruotos slaugos agentūros finansinė schema, pagal kurią Singapūro senjorams teikiamos subsidijos, padedančios jiems savarankiškai gyventi bendruomenėje ir remti globėjus, slaugančius senjorus namuose.

Pagal SMF senjorai gali naudotis subsidijomis pagalbiniams prietaisams, namų sveikatos priežiūros prekėms ar specializuotam transportui, kaip nurodyta toliau:

 • Pagalbiniai įtaisai: tai daiktai, padedantys pagyvenusiam žmogui judėti, pavyzdžiui, lazdos, vežimėliai ir vežimėliai. Tai taip pat apima prietaisus, kurių gali prireikti pagyvenusiam žmogui namuose, pavyzdžiui, komodos, slėgio mažinimo pagalvėlės ir ligoninės lovos, taip pat akiniai ir klausos aparatai.
 • Sveikatos priežiūros namuose prekės: silpni senjorai, kurie gali likti slaugos namuose, bet nusprendžia likti namuose, o jų bendruomenėje teikiamos sveikatos priežiūros namuose paslaugos, gali gauti subsidijas, kurios padengia kateterių, pieno papildų, tirštiklių, suaugusiųjų vystyklų, nosies vamzdelių ir žaizdų išlaidas. tvarsliava

Kas gali gauti senjorų mobilumo ir paramos fondą?

Visi 60 metų ir vyresni Singapūro gyventojai, atitinkantys toliau nurodytus reikalavimus, turi teisę gauti subsidijas pagal SMF.

Norėdami gauti subsidijas:

Pagalbiniai įtaisai

 1. Turite būti 60 metų ir vyresni Singapūro pilietis
 2. Turite išlaikyti pajamų patikrinimą pagal Sveikatos apsaugos ministerijos vidutinės ir ilgalaikės priežiūros (ILTC) nestacionarinę sistemą.
 3. Mėnesinės namų ūkio pajamos vienam asmeniui neturi viršyti 2000 USD. Pajamų neturinčių namų ūkių metinė gyvenamosios vietos vertė (AV), nurodyta gavėjo NRIC, turi būti 13 000 USD ir mažesnė.
 4. Kvalifikuotas vertintojas (pvz., visiškai registruotas terapeutas, registruotas slaugytojas arba gydytojas ir optometristas bei sertifikuotas audiologas) turi įvertinti reikalingų prietaisų tipą.
 5. Tai turi būti pirmas kartas, kai pareiškiate paraiškas pagal kategoriją Pagalbiniai įrenginiai

Namų sveikatos priežiūros prekės

 1. Turite būti 60 metų ir vyresni Singapūro pilietis
 2. Turite išlaikyti pajamų patikrinimą pagal Sveikatos apsaugos ministerijos ILTC negyvenamąją sistemą
 3. Jūsų šeimos pajamos per mėnesį neturi viršyti 2000 USD vienam asmeniui. Pajamų neturinčių namų ūkių metinė gyvenamosios vietos vertė (AV), nurodyta gavėjo NRIC, turi būti 13 000 USD ir mažesnė.
 4. Jūs turite gauti sveikatos priežiūros paslaugas namuose, pvz., slaugą namuose ar namų medicinos paslaugas, arba Singapūro integruotos pagyvenusių žmonių priežiūros programos (SPICE) centre.
 5. Turite atlikti įvertinimus, kad nustatytumėte reikalingų sveikatos priežiūros priemonių poreikį ir tipą
 6. Šiuo metu neturite gauti subsidijų už tuos pačius daiktus

Kaip
Taikyti
senjorų mobilumo ir įgalinimo fondui

Daugiau informacijos apie tai, kaip kreiptis dėl subsidijų pagal SMF, rasite čia.

Jei turite daugiau klausimų, galite:

 • Atsiųskite mums el. laišką
 • Skambinkite mūsų klientų aptarnavimo pareigūnams Singapūro sidabrinėje linijoje: 1800 650 6060
 • Apsilankykite artimiausiame AICare Link filiale