Pirkite geriausias skaitmenines išmaniąsias svarstykles

Sveiki vyrai sveikame kūne

Gyvename sporto ir asmeninės priežiūros aukso amžiuje. Jau keletą metų buvo įprasta matyti daugybę žmonių, sportuojančių parkuose, bėgiojančių gatve ir lankančių sporto sales – sektoriuje, kuris patyrė bumas su daugybe sportinių variantų, tokių kaip crossfit dėžėsklasės jogacentrai fitboksas ir tt, įskaitant sporto salių atidarymą žema kaina Dėl jų praktiškai neįmanoma nepasiduoti pagundai užsiregistruoti. Be to, uždarumas tapo madingu nauju būdu išlaikyti formą dėl užsiėmimų prisijungęs visų rūšių sporto ir sveikos veiklos.

Ši sporto kultūra, kurioje gyvena mūsų visuomenė, be jokios abejonės, kažkas labai teigiamo, paskatino visų rūšių technologinių priemonių, skirtų kontroliuoti mūsų sveikatą ir fizinę evoliuciją, paplitimą. Y viso gyvenimo svarstyklės išsivystė ir buvo aprūpintos technologijomis ir tapo išmaniosiomis svarstyklėmis, kurios funkcija yra kontroliuoti svorį ir kūno sudėtį, tapdama svarbia priemone visiems, kurie nori matyti mūsų evoliuciją ir valdyti savo kūną. Šios svarstyklės turi tą pranašumą prisijungti prie mobiliojo ryšiotaip palengvinant jame saugomų duomenų sekimą ir stebėjimą.

Šiandien mes jums pasakysime, kas jie yra Geriausios išmaniosios svarstyklės ir labiausiai vertinamos rinkoje, kad galėtumėte nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tinka jūsų erdvėms ir jums.

1. RENPHO išmaniosios skaitmeninės svarstyklės

smart-digital-scale-renpho.jpg
RENPHO išmaniosios skaitmeninės svarstyklės

RENPHO skaitmeninės išmaniosios svarstyklės yra Iki šiol geriausias „Amazon“ pardavėjas, ir dėl geros priežasties. Tai išmanios svarstyklės su šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, kurios puikiai veikia 13 pagrindinių išmatavimų: kūno svoris, kūno masės indeksas (KMI), kūno riebalų procentas ir kt.

The Pagrindinės funkcijos šios išmaniosios skalės yra:

  • neribotas vartotojų skaičius
  • Itin jautrūs jutikliai ir elektrodai tiksliam kūno matavimui
  • Automatinis sinchronizavimas su Apple Health, Fitbit, Samsung Health ir Google Fit

Svarstyklės turi prieigą prie a Išmanioji programėlė, kurią atsisiunčiate į savo mobilųjį telefoną ir kuri sinchronizuojama su Samsung Health, Apple Health, Google Fit ir Fitbit. Tai palengvina duomenų saugojimą ir jų kontrolę bei stebėjimą.

žiūrėti kainą

Skalė suteikia a tikslus BIA (bioelektrinės varžos analizės) matavimas Kuris įvertina kūno sudėtį: kūno riebalų matavimas atsižvelgiant į liesą kūno masę, kuris yra neatskiriama sveikatos ir mitybos vertinimo dalis.

smart-thermostat-wifi-honeywell-home-t6r.jpg

Valdykite savo namų temperatūrą balsu arba mobiliuoju telefonu naudodami išmanųjį termostatą. Pateikiame jums tai, kas geriausia, duodame patarimų ir patarimų, ateikite!

2. „Wi-Fi“ prijungta išmanioji skalė WITHINGS

smart-scale-with-wi-fi-connection-withings.jpg
„Wi-Fi“ prijungta išmanioji skalė WITHINGS

Withings yra gerai žinomas prekės ženklas dėl savo sveikatos prietaisų. Todėl mes esame anksčiau vienos geriausių išmaniųjų svarstyklių kuriuos galite nusipirkti, nors jo kaina yra didesnė nei kitų modelių, kuriuos šiandien pristatome.

Tai išmaniosios svarstyklės, su kuriomis gausite tikslius savo svorio rezultatus kg, lb arba st. kūno vandens ir riebalų procentas, taip pat raumenų ir kaulų masė. Taip pat leidžia automatiškai atpažinti iki 8 vartotojų.

Svarstyklės automatiškai sinchronizuoja kiekvieno svėrimo duomenis. nes jie automatiškai atsiranda „Health Mate“ programa per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“ ryšį. Be to, šios išmaniosios svarstyklės sinchronizuojama su Apple Watch ir daugiau nei 100 sveikatos ir kūno rengybos programų, tokių kaip Sveikatos programa iš Apple, Fitbit ir Google Fit.

žiūrėti kainą

Baterija yra ilgaamžė ir veikia iki dvejų metų su keturiomis įprastomis AAA tipo baterijomis.

3. HEALTHKEEP išmaniosios skaitmeninės vonios svarstyklės

smart-digital-bathroom-scale-healthkeep.jpg
HEALTHKEEP išmaniosios skaitmeninės vonios svarstyklės

„Healthkeep“ išmaniosios svarstyklės yra vienos iš išsamiausių, geriausiai vertinamų ir už labai priimtiną ir prieinamą kainą.

Tai svarstyklės, atitinkančios šiuolaikinio ir dabartinio dizaino svarstykles, kurias šiandien jums pristatome. Turi grūdinto stiklo platforma ir keturi elektrodai aprūpinti naujausiomis technologijomis, kurie garantuoja matavimų tikslumą. Šios išmaniosios svarstyklės Matuoja 13 esminių parametrų: svorį, vandens procentą, raumenų masę, KMI, RMC ir kūno riebalus ir kitus duomenis. Sugeneruoti duomenys bus automatiškai sinchronizuojami su mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Svarstyklės yra su App Feelfitkuris atsisiųstas iš App Store / Google Play ir kuris galima sinchronizuoti su Apple Health, Google Fit ir Fitbit.

žiūrėti kainą

Į šią nuostabią skalę taip pat įleidžiama begalybė vartotojų, kad į sveikatos priežiūrą įtrauktų visus šeimos narius.

Keturi. „Xiaomi Mi Smart Scale“.

smart-scale-xiaomi-mi-lpn4013gl.jpg
„Xiaomi Mi Smart Scale“.

Technologijų milžinas taip pat naudoja savo fantastišką technologiją, kad įsiveržtų į išmaniųjų svarstyklių pasaulį.

„Xiaomi“ išmaniosios svarstyklės veikia per a biometrinės varžos analizė (BIA)iš kurio ji suteikia mums daugybę parametrų, tokių kaip kūno ir visceralinių riebalų procentas, vandens procentas ir raumenų bei kaulų masė.

Skalė leidžia kurti keli vartotojo profiliai ir stebėkite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį naudodami „MyFit“ programa.

Dizainas yra labai modernus ir patrauklus, išryškinantis jį ekranas Į itin atsparią grūdinto vaizdo struktūrą integruotas skaitmeninis vaizdas, suteikiantis svarstyklėms rafinuotą išvaizdą.

žiūrėti kainą

Vartotojų, įsigijusių šias svarstykles, vertinimai yra labai geri, išryškina jų dizainą, kainą ir naudojimo paprastumą.

5. ADORIC Bluetooth kūno riebalų svarstyklės

scale-body-fat-bluetooth-adoric.jpg
ADORIC Bluetooth kūno riebalų svarstyklės

Kitas sėkmingas pardavimas yra „Adoric“ išmaniosios svarstyklės. Tai puikaus, elegantiško ir rafinuoto dizaino svarstyklės su integruotas skaitmeninis ekranas ant svarstyklių ir kad galime nusipirkti baltos arba juodos spalvos. Mastelis yra 6mm grūdintas stiklas storas, kuris suteikia atsparumą…