Pop-punk grupės „Offspring“ būgnininkas Pete Parada sako, kad jo sprendimas nesiskiepyti nuo „Covid-19“ dėl medicininių priežasčių jam kainavo darbą.

„Kadangi aš negaliu vykdyti to, kas vis dažniau tampa pramonės įgaliojimais, neseniai buvo nuspręsta, kad man nesaugu būti šalia, studijoje ir gastrolėse“, – sakė p. sakė „Instagram“ antradienį. „Aš tai paminėju, nes jūs manęs nematysite šiuose būsimuose šou“.

Jo gydytojas patarė jam nesiskiepyti, sakė P. Parada, nes jis turi Guillain-Barré sindromą, sutrikimas kurioje organizmo imuninė sistema puola nervus.

„Rizika gerokai viršija naudą“, – sakė jis ir pridūrė, kad pernai užsikrėtė virusu ir patyrė lengvą jo poveikį.

„Esu įsitikinęs, kad vėl sugebėsiu su tuo susitvarkyti“,-sakė jis apie virusą, „bet nesu toks tikras, kad išgyvenčiau dar vieną sindromo etapą po skiepijimo“. Maisto ir vaistų administracija praėjusį mėnesį teigė, kad „Johnson & Johnson“ vakcina gali būti susijusi su šiek tiek padidėjusia Guillain-Barré sindromo rizika. Kol kas nėra duomenų, rodančių ryšį tarp būklės ir „Covid-19“ vakcinų, kurias pagamino „Pfizer-BioNTech“ arba „Moderna“, kurios abi naudoja skirtingą technologiją.

Ponas Parada taip pat sakė, kad nepalaiko „tų, kurie turi didžiausią galią“ ir diktuoja kitiems medicinines procedūras, remdamasis vyriausybėmis, korporacijomis ir darbdaviais.

Neaišku, ar J. Parada buvo išmestas visam laikui, ar laikinai iš grupės. „The Offspring“ išgarsėjo praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje su tokiomis dainomis kaip „Kodėl nesulauki darbo? ir „Gana skristi (baltam vaikinui)“. Ponas Parada prisijungė 2007 m. Ir šiemet atliko savo naujausią albumą „Let the Bad Times Roll“, pirmas per beveik dešimtmetį.

Grupės prašymas pakomentuoti nebuvo iš karto grąžintas trečiadienį.

Sekmadienį Los Andžele numatytas „Offspring“ koncertas išparduotas, o dešimtys kitų datų JAV ir Europoje numatytos iki kitos vasaros.

Pastarosiomis savaitėmis bendrovėse kilo potvynis dėl skiepų, nes nerimaujama dėl „Delta“ varianto plitimo. „Tyson Foods“ ir „Microsoft“ vėliausiai reikalavo, kad darbuotojai būtų skiepyti. Meno įstaigos taip pat pradėjo reikalauti skiepų muziejuose, pasirodymuose ir koncertuose besilankantiems žmonėms. Meras Billas de Blasio antradienį paskelbė, kad Niujorkas taps pirmuoju JAV miestu, reikalaujančiu bent vienos koronaviruso vakcinos dozės, skirtos vakarienei patalpose, sporto salėms ir kitai veiklai, įrodymų.

Ponas Parada sakė neturintis jokių neigiamų jausmų grupei ir pridūręs: „Jie daro tai, kas, jų manymu, jiems yra geriausia, o aš darau tą patį“.