Nuostabūs „Oil Pulling“ pranašumai – „HealthifyMe“.

Naftos traukimas yra senas metodas, kurį žmonės tradiciškai praktikavo senovės Indijoje. Tai senamadiškas ajurvedinis gydymas, skirtas burnos švarai palaikyti. Namų virtuvėse dažniausiai galima įsigyti alyvos traukimui skirtos alyvos. Senovės tekstuose, tokiuose kaip ajurvedinė Samhita ir Sushruta Samhita kaip „Kavala Graha“ arba „Kavala Gandoosha“, buvo minimas naftos traukimas.

Jis žinomas kaip išgydantis daugiau nei trisdešimt įprastų dantų būklių ir ligų. Burnos aliejaus traukimas kartu su dantų sveikatos užtikrinimu turi papildomo teigiamo poveikio bendrai savijautai. Burnos sveikata ir sveikata paprastai yra tarpusavyje susijusios. Burna laikoma pagrindinės žmogaus kūno sveikatos veidrodžiu. Burnos ertmėje yra milijardai mikroorganizmų; kai kurios prisideda prie sisteminių ligų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas ir kt., išsivystymo ar progresavimo.

Tampa būtinybė palaikyti burnos sveikatą. Antibiotikų pasipriešinimas, neigiamas poveikis ir apsinuodijimas šiuolaikiniais vaistais paskatino mokslininkus tyrinėti natūralius daiktus. Šiame straipsnyje aptariamas tepalo traukimas ir jo nauda bendrai dantų sveikatai.

Naftos gavybos ištakos

Naftos gavybos kilmę galima sekti tūkstantmečius prieš Indiją. Tai mokymas, kurį pasiūlė senoji Indijos mokslo Ajurveda. Ajurveda tikrąja prasme reiškia gyvenimo studijas. Tai yra gerove pagrįsta sistema, kuri skatina puikią gerovę įvairiomis praktikomis. Filosofų sudarytuose Ajurvedos tekstuose yra vertingų nuorodų į naftos traukimo pranašumus.

Kavala Graha ir Gandusha yra naftos traukimo repeticijos, apie kurias užsimenama senuosiuose tekstuose. „Kavala Graha“ yra alyvos traukimo technika, kuri apima ribotą skalbimo alyvos kiekį. Gandusha siūlo užpildyti burną aliejumi ir praskalauti prieš išleidžiant. Ši praktika padėjo senoviniams indėnams toliau tobulinti burnos švarą, palyginti su kitais svarbiais medicinos pranašumais. Įrodytas ir patikimas požiūris gali padėti užtikrinti burnos gerovę.

Naftos traukimo pranašumai

Aliejaus traukimas turi didžiulę naudą gerinant dantų sveikatą. Teisingai atliktas aliejaus traukimas gali pagerinti dantų sveikatą, nes drėkina dantenas ir naikina bakterijas burnoje. Mokslas ir tyrimai patvirtino aliejaus traukimo vaidmenį gerinant dantų sveikatą. Kai kurie naftos traukimo pranašumai yra paminėti žemiau:

Jis naikina kenksmingas bakterijas burnoje

Kadangi jūsų burna yra pradinis kūno vidaus organų ir maisto sąlyčio taškas, natūralu, kad ji taip pat tampa bakterijų namais. Remiantis neseniai atliktu tyrimu, jūsų burnoje gyvena mažiausiai 700 bakterijų rūšių. Dauguma šių bakterijų yra kenksmingos ir gali sukelti tokių problemų kaip blogas kvapas ir dantų ėduonis.

Tyrimui 20 vaikų savaitę tepė aliejų. Tyrimas parodė, kad burnoje esančių bakterijų, kurios sukelia apnašas, skaičius gerokai sumažėjo. Panašiame tyrime dalyvavo 60 dalyvių, kurie burnai skalauti naudojo kokosų vandenį, o ne burnos skalavimo skystį. Vėlgi, tyrimas parodė, kad kokosų aliejus pašalina tiek pat bakterijų, kiek burnos skalavimo skystis.

Oil Pulling padeda pagerinti blogą burnos kvapą.

Blogas kvapas iš burnos (mokslinis pavadinimas: halitozė) yra dantų liga, kuria serga pusė pasaulio žmonių. Bakterijos, kurios įstrigo ant liežuvio, yra pagrindinė šios problemos priežastis. Paprastai bakterijos pašalinamos reguliariai valant arba skalaujant burną burnos skalavimo skysčiu.

Įdomu tai, kad sezamo aliejus yra toks pat veiksmingas, kaip ir pagerina blogą burnos kvapą. Tyrimas, kuriame 20 vaikų buvo paprašyta praskalauti burną sezamo aliejumi, parodė, kad aliejus taip pat žymiai sumažino bakterijų skaičių burnoje.

Tai padeda išvengti ertmių atsiradimo.

Dantų ėduonis dažniausiai sukelia ėduonies atsiradimą, o kartais ir apnašas. Apnašos yra bakterijų, maisto dalelių ir seilių danga, susikaupusi ant dantų. Bakterijos skaido maisto daleles, o šio proceso metu išsiskiria rūgštis, kuri ardo emalį ir sukelia ertmes. Tyrimas parodė, kad reguliarus aliejaus traukimas gali sumažinti bakterijų skaičių apnašose. Be to, šis drausmingas aliejaus naudojimas žymiai sumažina emalį ardančios rūgšties kiekį.

Aliejaus traukimas pagerina dantenų sveikatą

Maras yra raudonų ir patinusių dantenų priežastis. Aliejai, kaip ir kokosų aliejus, turi priešuždegiminių savybių, kurios padeda palengvinti dantenų problemas. Tyrime, kuriame dalyvavo 60 dalyvių, buvo paprašyta 30 dienų atlikti naftos traukimą. Vos po savaitės apnašos žymiai sumažėjo ir pagerėjo dantenų sveikata. Kitas tyrimas parodė, kad pagerėjo dantenų sveikata ir atsirado kitų privalumų, pavyzdžiui, sumažėjo apnašų ir bakterijų burnoje.

Žingsnis po žingsnio alyvos traukimo instrukcijos

Aliejaus traukimas gali būti lengvai atliktas naudojant dažniausiai prieinamus aliejus, tokius kaip saulėgrąžų aliejus, kokosų aliejus ir sezamo aliejus. Pradėkite lašindami šaukštą aliejaus į burną. Tada nuplaukite jį iš vienos pusės į kitą ir perbraukite per dantis. Alyvos traukimui nėra jokio įbrėžto būdo, tačiau turėtumėte nustoti judėti alyva tiek, kiek pagrįstai tikimasi.

Pradėkite traukdami alyvą penkias minutes, tada palaipsniui didinkite savo patirtį, kai priprasite prie polinkio. Svarbiausia yra išlaikyti „Oil Pulling“, kad gautumėte visus pranašumus.

Kai skalaujate aliejų aplink burną, į jį patenka įvairių skysčių ir oro, todėl traukiant padidėja jo tūris. Dėl to daugelis žmonių jaučiasi taip, lyg prieš baigdami naftos traukimą, jiems reikia nusispjauti. Darant prielaidą, kad taip atsitiks jums, išspjaukite nedidelį kiekį aliejaus į šiukšles (kad jis neužstotų jūsų kriaukle) ir traukite toliau.

1 žingsnis

Pirkite šaltai spausto natūralaus aliejaus asortimentą. Kai kurie aliejaus traukėjai rekomenduoja, kad sezamų aliejus būtų naudingiausias, o kiti linkę į kokosų aliejaus skonį ir paviršių. Apsvarstykite galimybę keistis alyvų asortimentu kas kelias dienas, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka, ir pasinaudotumėte santykine alyvų gausa.

Alyvuogių aliejus ir saulėgrąžų aliejus taip pat reguliariai naudojami aliejaus traukimui. Tačiau geriau vengti rapsų aliejaus ir įvairių asortimentų, kuriuose yra papildomų medžiagų.

2 žingsnis

Prieš ką nors kita, išmatuokite vieną šaukštą aliejaus. Būtina traukti prieš valgant ar geriant per dieną. Vėliau turėsite galimybę nusišluostyti burną, o kasdienės praktikos užbaigimas neužtruks.

3 veiksmas

Sukite aliejų aplink burną 10–15 minučių. Aliejus susimaišys su jūsų seilėmis, o dantys, dantenos ir liežuvis pradės išlaikyti toksinus. Paprastai jis taps gana lipnus ir lygus.

4 veiksmas

Išleiskite aliejų ir gerai išskalaukite burną šiltu vandeniu. Labai svarbu išleisti aliejų, kai jis jaučiasi tirštas. Paprastai tai užtrunka 10 ir 15 minučių ir neabejotinai ne ilgiau kaip 20.

Išspjauti į šiukšlių dėžę ir gerai išplauti burną šiltu vandeniu, taip pagerinsite aliejaus padengtą plotą. Nespjaukite jo į kriauklę ar tualetą, nes jis gali užstoti kanalą.

Rutinos puoselėjimas

Pakeiskite alyvos asortimentą keletą dienų. Jei jums reikia papildomos galios, pabandykite pridėti įvairių tvirtinimo priemonių – konkrečių asmenų, pavyzdžiui, mėtos arba obuolių sulčių acto, kad paryškintumėte, net jei rezultatai gali pasikeisti. Norėdami įvertinti įvairius aliejus, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai tinka ir duoda geriausius rezultatus, gaukite tiek, kiek norite, ir bandykite naudoti kitą kiekvieną rytą visą savaitę. Laikykite visiškai aprūpintą virtuvę su natūralių aliejų asortimentu ir ištirkite jų pranašumus bei panaudojimą.

Natūralūs pirmojo spaudimo aliejai, tokie kaip kokosų aliejus, paprastai nėra pigiausias dalykas. Tačiau jie neįsivaizduojamai pritaikomi: galite naudoti kokosų aliejų dantų pastai gaminti, aliejumi įtrinti plaukus ir kitą keptuvę iškepti.

Šiuolaikinė koncepcija

Šiais laikais keli žmonės Vakaruose susidomėjo įprasta klinikine praktika. Nors šiuo metu yra mažai įrodymų, kad aliejaus traukimas gerina burnos ir bendrą savijautą, jis naudojamas šimtmečius. Konkretūs asmenys pasitiki, kad tai pakankamai patikrinta; tai neturės įtakos jūsų sveikatai. Jei norite patikrinti, ar išsitraukia riebalai, darykite tai du kartus per dieną valydami dantis. Taip jūs apgaudinėjate dvi visatas savo pažangiausiu pranašumu, logiškai parodydami būdą, kaip elgtis su odontologija ir senamadišku papročiu, kuris taip pat gali turėti įtakos jūsų savijautai.

Esmė

Dažnai žinoma, kad tepalo traukimas pagerina burnos švarą, kai tai daroma reguliariai. Alyvos traukimui asmenys gali naudoti įvairias alyvas. Jūs turite nuspręsti, kuris iš jų jums tinka labiausiai. Tačiau reikia prisiminti, kad…