Nespresso Delonghi kavos aparato gedimai ir paprasti sprendimai

Nespresso kavos aparatas stringa, neįkaista kaip anksčiau, varva ar skleidžia keistus garsus, viskas gali būti dėl gedimų, kuriuos nesunkiai ištaisysime namuose.

Atraskite čia esančias problemas Nespresso Delonghi kavos aparatas, gedimai ir sprendimai kurį galite naudoti norėdami atkurti kavos aparatą.

Neišmeskite jo į šiukšliadėžę, prieš tai neišbandę kelių iš šių patarimų!

Nespresso Delonghi kavos aparato gedimai ir sprendimai

Nesvarbu, ar dėl priežiūros trūkumo, dėl kelerių metų senumo ar tiesiog gedimo, „Nespresso“ prekės ženklo kavos virimo aparatai gali pradėti rodyti gedimus ar gedimus, kurie priverčia susimąstyti, ar jums tikrai reikia naujo.

Dėl šių gedimų gali kilti problemų, kurių negalima išspręsti ir kurios visam laikui paveiks kavos virimo aparatų funkcionalumą, tačiau taip turi būti.

Daugeliu atvejų tai yra problemos, kurias galite išspręsti PATS. Taip, nenunešant jokiam technikui ir nepasirenkant naujo.

Toliau pristatome Nespresso Delonghi kavos aparato gedimai ir sprendimai:

1. Nespresso aparatas skleidžia garsus

Nespresso aparatas-skleidžia triukšmą

The Nespresso kapsuliniai kavos aparataipatys savaime yra prietaisai, skleidžiantys triukšmą, dėl kurio galite manyti, kad yra jūsų problema.

Yra net tokių modelių kaip „Inissia“ kavos virimo aparatas, kuris buvo kritikuojamas dėl pernelyg triukšmingo, palyginti su kitais.

Taigi NESIERMĖK! Jei jūsų kavos virimo aparatas skleidžia triukšmą – ne per daug keistą – ir jis veikia puikiai, viskas kontroliuojama.


2. Nespresso aparatas nekaista kaip anksčiau

Jei jūsų kavos virimo aparatas nešildo vandens arba kava iš aparato išeina mažiau karšta nei turėtų, tai gali būti dėl įvairių veiksnių, rekomenduojame patikrinti šiuos dalykus:

 • Nukalkinkite mašiną ir visiškai išvalykite: Virdulyje susikaupusios nuosėdos, pavyzdžiui, kalkių nuosėdos, gali būti atsakingos už tai, kad kaitinimas užtrunka daug ilgiau arba net to nedaro, idealu yra išmokti kaip valyti nespresso kavos aparatą visiškai, kad nesugestų dėl priežiūros stokos.
 • Pabandykite kelis kartus leisti tik vandens: Prieš dėdami kavos kapsulę, į kolektorių įdėkite puodelį ir paleiskite aparatą tik vandeniu, taip išvalysite vidų ir galėsite nustatyti, ar skystis pradeda kaisti.
 • Jei tai neveikia: O vanduo ar kava vis išbėga neįkaista, problema gali būti virdulyje ar vandens šildytuve, net termostate. Norėdami tai išspręsti, turėtumėte nunešti jį technikui arba žinoti, kur yra keičiamos dalys.

PATARIMAS

Jei neįsivaizduojate, koks yra nukalkinimo procesas, galite žiūrėti šį mokomąjį vaizdo įrašą, kuriame mokoma, kaip nukalkinkite „Nespresso“..


3. Nespresso aparatas išvirina nedaug kavos

Taip gali būti dėl to, kad jūsų kavos virimo aparatas turi per daug kalcifikacijos, dėl kurios jo bakelyje ir vamzdeliuose susikaupė kalkių nuosėdos, todėl visa kava nepasiekia jūsų puodelio.

Taip pat gali būti dėl to, kad aparatas nepraduria kapsulių, nes jos nesuderinamos. Todėl visada patikrinkite, ar pasirinktos kapsulės tinka jūsų kavos virimo aparatui.

Sprendimai:

 • Pašalinus kalkes, „Nespresso“ vėl gali tinkamai veikti
 • Pirkite kapsules, kurios yra suderinamos su kavos virimo aparatu

4. Nespresso aparate nėra vandens slėgio

Nespresso kavos aparatas neturi vandens slėgio

Jei jūsų kavos virimo aparatas neturi pakankamai vandens slėgio, kad paruošta kava patektų į puodelį, tai gali būti dėl jo talpoje ir vidiniuose vamzdžiuose susikaupusių kalkių ar nuosėdų, turinčių įtakos normaliam jo veikimui ir vandens cirkuliacijai.

Blogiausiu atveju, jei kavos aparatas neturi vandens slėgio, jo siurblys gali sugesti, nors tai galima nesunkiai atmesti. Jei kavos virimo aparatas cirkuliuoja bent šiek tiek vandens, siurblys nesugedo ir belieka jį išvalyti ir nukalkinti.

FAKTAS

Patogu, kad naudojant šiuos kavos aparatus pilame filtruoto vandens. Jei tai jau darote, bet jūsų kavos virimo aparatas ir toliau kaupia kalkių nuosėdas ir namuose turite vandens valytuvą, patikrinkite, ar nereikia pakeiskite kalkių šalinimo filtrą.


5. Kavos virimo aparatas nepraduria kavos kapsulių

Tai gali būti viena iš dažniausiai pasitaikančių ir viena lengviausiai aptinkamų problemų, jei jūsų kavos virimo aparatas neperforuos kapsulių, į puodelį negausite tiek pat kavos arba ji net nebus paruošta.

Norėdami patikrinti, ar jūsų įrenginyje nėra šios problemos, patikrinkite šiuos dalykus:

 • Kapsuliniai kavos aparatai turi nedidelę perforuojančią adatą, kuri gali būti įlinkusi ar nulūžusi ir būdama tokio mažo dydžio, gali likti nepastebėta tol, kol nepastebėsite, kad kavos paruošimas nepavyksta.
 • Galbūt tai ne klausimas Delonghi kavos aparato remontas, bet jūs naudojate NE tinkamas kapsules. Jei jie nesuderinami, aparatas jums praneš, nes juose yra sistema, kuri padvigubina arba daro tas kapsules, kurios nėra „Nespresso“ ar suderinamos, nenaudingomis.

6. „Nespresso“ aparato lemputė mirksi

„Nespresso“ aparato mirksinčios lemputės gali rodyti dvi jūsų aparato problemas:

 • Jei trumpasis ir ilgas kavos mygtukai mirksi vienu metu, kavos virimo aparatas gali įspėti, kad reikia nukalkinti.
 • Jei jūsų aparatas visiškai neveikia, bet lemputės mirksi, kai bandote paspausti bet kurį jo mygtuką ir tada jis visiškai užgęsta, greičiausiai sugedo kondensatoriai, jei taip atsitiks, galite padaryti Nespresso kavos aparato remontas namie.

Nespresso kavos aparato kondensatorių remontui:

 • Suraskite taisytiną detalę, tai gali būti pagrindinis kondensatorius arba pagalbinis kondensatorius, abu yra gana pigūs ir jų galima rasti elektroninių dalių parduotuvėse.
 • Dabar jūs turite išardykite Nespresso kavos aparatą pakeisti gabalą ir GEROS NAUJIENOS! Yra labai paaiškinamas vaizdo įrašas, kuriame galite išmokti savarankiškai atlikti šią procedūrą, pasižiūrėkite čia.

7. Nespresso kavos aparatas praranda vandenį

Jei tu Nespresso kavos aparatas praranda vandenįNesijaudinkite, tai yra problema, kurią galima išspręsti, bet pirmiausia turite žinoti priežastį ir ATSARGIAI! Tai gali būti dėl įvairių veiksnių:

 • Jei jūsų kavos virimo aparatas teka iš bako, tai reiškia, kad jis netinkamai prijungtas prie aparato, todėl vanduo kažkur išteka.
 • Jei iš kavos virimo aparato išteka vanduo iš virdulio, tai gali reikšti, kad reikia pakeisti tarpiklius, kurie sulaiko šilumą ir sandarina šį skyrių.
 • Kavos virimo aparatas gali prarasti vandenį per filtrą, ty toje vietoje, kur yra kapsulė, ir taip gali būti dėl to, kad ji užsikimšusi, kapsulė sugedusi arba įdėjote ją į ne tą skyrių.

8. Nespresso aparatas neišleidžia vandens

Nespresso aparatas-neišleidžia-vandens

Jei kavos virimo aparatas veikia, bet paspaudus jo mygtukus nematote ištekančio vandens, patikrinkite šiuos dalykus, kad įsitikintumėte, kur yra problema:

 • Patikrinkite, ar pilnas vandens bakas, kartais galime pamiršti jį užpildyti ir pastebėti, kad mūsų kavos virimo aparatas neruošia kavos.
 • Patikrinkite, ar vandens bakelis gerai prijungtas prie kavos virimo aparato, blogai prigludus prie jungties, vanduo neleis net cirkuliuoti per aparato vamzdžius.

9. „Nespresso“ aparatas nuteka po virimo

Jei išvirę kavos puodelį, kavos virimo aparatas vis dar varva, tai gali būti dėl kapsulių ar pradūrimo adatos / antgalio defektų, todėl, jei norite, atminkite šiuos dalykus: pataisyti nespresso kavos aparatą.

Abi problemos turi kažką bendro ir tai yra būdas, kuriuo kapsulė yra perforuota. Norėdami patikrinti, ar tai yra gedimas, keletą dienų pabandykite naudoti tos pačios prekės ženklo kapsules, kad galėtumėte atmesti, kad tai buvo viena sugedusi kapsulė.

Jei problema išlieka, jūsų naudojamos kapsulės gali būti nesuderinamos su jūsų aparatu.

Kai nėra problemų su kapsulėmis, bet jūsų aparatas vis dar varva po užvirinimo, tada gedimas gali būti purkštuke arba purkštuke, tai yra maža dalis, o jei ji sulūžo ar susilenkė, tai gali turėti įtakos vandens tekėjimui.


10. Kaip iš naujo nustatyti Nespresso kavos aparatą

Šių kavos aparatų paleidimas iš naujo arba atstatymas reiškia, kad jų reikšmės arba funkcijos grįžta į…