Seanas Si , „ SEO-Hacker“ įkūrėjas :

„Mes panaudojome kognityvinį SEO nenatūralų nuorodų aptikimą, kad išfiltruotume daugumą šlamšto nuorodų, nukreipiančių į šio kliento svetainę. Tai labai palengvino užduotį. Viskas vyko sklandžiai, o dabar mes jau antrus metus. Klientas yra labai patenkintas savo veikla. darbas. Ir tai tik vienas iš pažintinio SEO įrankių rinkinio panaudojimo būdų. Negaliu to pakankamai rekomenduoti. „

Vienu mygtuko paspaudimu nustatykite nenatūralias nuorodas, sukurkite „dis avow“ failus ir atkurkite savo reitingus

Paskutiniais mėnesiais dirbome prie automatinės nenatūralių nuorodų klasifikavimo sistemos. Prieš pradėdamas detaliau apie šį naują įrankį, norėčiau pasidalinti su jumis iššūkiais, kuriuos turėjome diegdami tokią sudėtingą sistemą. (jei tavęs nedomina, tiesiog pereik prie įrankio)

 

1. Į vartotoją orientuota koncepcija

„Nenatūralių saitų“ tema kelia daug painiavos tarp svetainių savininkų, žiniatinklio valdytojų ir net SEO specialistų. Galiu jums pasakyti, kad nenatūralios sąsajos sąvoka yra sunkiai suvokiama daugumai žmonių. Galite lengvai „pajusti“ daugumos žmonių sumišimą, jei perskaitysite „Google“ produktų forumus, kur daug žmonių kalba apie savo nenatūralius nuorodų įspėjimus ir „Google Penguin“ nuobaudas.

 

Kai kurie kiti ryšius klasifikuojantys metodai yra pagrįsti tam tikru „toksiškumo“ lygiu arba „potencialia“ rizika. Mes manome, kad šie metodai sukuria prastą vartotojo patirtį ir tik dar labiau komplikuoja jau sudėtingą formulę.

 

Kelias, kuriuo ėjome, yra  supaprastinti  nenatūralų ryšių supratimą ir atsisakymo procesą.

Mes sukūrėme sistemą taip, kad ji suskirstytų nuorodas

 • Nenatūralios nuorodos.
 • Įtariamos nuorodos.
 • Gerai nuorodos.

Taip paprasta!

 

2. Klaidingai teigiamas santykis

Svarbu, kad neteisingas aptikimo santykis būtų tikrai mažas. Paprasčiau tariant, jūs nenorėtumėte sistemos, kuri aptiktų tik 10% nenatūralių atgalinių nuorodų arba neteisingai klasifikuoja geras nuorodas kaip nenatūralias.

 

Tai buvo sunku pasiekti. Jokia automatinio aptikimo sistema neužtikrina 100% tikrumo („Google“ taip pat neteisingai klasifikuoja svetainių nuorodas … visa tai susiję su galutiniu klaidingos teigiamos vertės santykiu).

 

Mes patikrinome našumą iki 97% procentų gerai atliktų klasifikacijų ir klaidingai teigiamą santykį – tik 3% – mūsų bandymų duomenų rinkinyje.

 

3. Netinkama metrika

Svarbus gerai atliktos klasifikacijos veiksnys yra metrika, kuri naudojama norint padaryti bet kokią pagrįstą išvadą.

 

Pavyzdžiui, naudojant išorinę metriką, pvz., „Google PR“, ar nuorodos indeksavimo būseną „Google“, naudojami nenatūralios nuorodos nustatymo būdai. Taip yra todėl, kad jūs tiesiog galite identifikuoti šią nuorodą tik tada, kai „Google“ potencialiai ją pažymi kaip nenatūralią, ir į „Google“ žiūrite kaip į pagrindinį nenatūralios nuorodos ženklą. Tai reiškia, kad naudojant tokią metriką automatinėje sistemoje sistema pasikliauja jau pažymėtais dalykais. Tai gali veikti tik svetainėse, už kurias jau buvo nubausta.

 

Algoritme nenaudojame jokios išorinės metrikos, kad aptiktume nenatūralias atgalines nuorodas. Tai apsunkino kūrimo procesą, tačiau galiausiai buvo tikslesnis ir patikimesnis.

 

4. Aptikimo algoritmas

Neketinu dalintis algoritmu, kuris naudojamas klasifikuojant nuorodas kaip natūralias ar nenatūralias, bet galiu pasakyti, kad šiame algoritme nenaudojama išorinė metrika ir jis remiasi AI, nuodugnia turinio ir nuorodų profilio analize, kad segmentuoti vadinamąsias „toksiškas“ nuorodas nuo natūralių. Taisyklių rinkinys, kurį naudojame, yra pagrįstas oficialiomis „ Google“ kokybės gairėmis.

 

Pateiksiu jums trumpą pavyzdį, atsižvelgiant į internetinio katalogo nuorodą. Natūraliai atrodančios nuorodos profilio kontekste ši žiniatinklio katalogo nuoroda nebus pažymėta taip nenatūraliai, kaip paprasčiausiai nėra. Ta pati nuoroda, įdėta nenatūralaus ryšio profilyje, bus žiūrima iš kito POV ir bus pažymėta kaip nenatūrali, nes įtartino ryšio profilyje randama daug nenatūralių nuorodų modelių; modeliai, kurie patenka į juodos skrybėlės SEO kategoriją.

Naujas įrankis vadinamas:

Nenatūralus ryšių aptikimas

Įrankis, kuris supaprastina „nenatūralių saitų“ sudėtingumą!

pažintinis SEO logotipas

Nustatykite nenatūralias nuorodas ir atsigaukite po nuobaudų.

Greitas ir efektyvus

Keletas svarbiausių įrankio savybių yra šios:

 • Automatinis nenatūralus nuorodų klasifikavimas.
 • Kiekvienos klasifikuotos nuorodos skaidrumas ir išsami informacija. (kodėl tai nenatūralu)
 • „Google“ atsisakymas eksportuoti.
 • Greitas dvigubas patikrinimas naudojant nuorodos momentines nuotraukas.
 • Pažymėti ir žymėti nuorodas. (taip pat galimi masiniai veiksmai)
 • „Advanced Link“ profilio segmentavimas naudojant nenatūralius filtrus.
 • Gali būti naudojamas tiek jūsų svetainėje, tiek konkurentuose.
 • Nepaisykite nuorodų, kurios jau yra atsisakytos arba nesvarbios analizei.

Nenatūralus nuorodų aptikimo valdiklis yra „ InBound“ nuorodų analizės modulyje, bet kurioje kampanijoje, kurią vykdote pažintiniame SEO .

 

Sumaišytas su „ Visual Link Explorer“ , šis naujas duomenų taškų rinkinys akimirksniu suteiks nenatūralų svetainės nuorodų profilį.

Kas turėtų naudoti šį naują įrankį?

Visi tikrai, ir štai kodėl.

 

1. Nubaustų svetainių savininkai

Tai yra idealus įrankis, jei gavote nenatūralų nuorodos įspėjimą arba esate nubaustas „Google Penguin Updates“ / gavote nubaustą rankiniu būdu.

 

Šis įrankis padeda rasti kiekvieną nuorodą į jūsų svetainę ir tada išanalizuoti galimą riziką, kurią jie kelia. Net jei turite daug nuorodų, galite lengvai patikrinti gaunamas nuorodas, kad atsisakytumėte ar pašalintumėte dabar. Galite lengvai patikrinti nuorodas naudodami jau sugeneruotas ekrano kopijas. Jei klaidingai įvertinome klasifikaciją, galite lengvai perklasifikuoti nuorodą.

 

Kai rankiniu būdu patikrinsite visą nuorodų sąrašą ir atsisakysite nuorodų, tiesiog paspauskite „ Google Disavow Export“ ir turėsite paruoštą failą „Google Import“. Jei matote nuorodą, kurioje naudojamos nuorodų schemos, turite galimybę pašalinti nuorodą arba taikyti kitus rankinius veiksmus. 

 

Nuorodoms, kurias norite pašalinti rankiniu būdu, tiesiog sukurkite užduotis, kurias vėliau peržiūrėsite.

 

Nuorodos, kurios išlaikė nenatūralų testą, pažymimos kaip gerai, nes tai yra natūralios nuorodos. Laikykite šias nuorodas ir naudokite jas kaip aukštos kokybės atgalinių nuorodų pavyzdį. 

 

2. Nebaudžiamų svetainių savininkai

Svetainėms, kurios nebuvo baustos nenatūraliais nuorodų įspėjimais ar atnaujinimais, įrankis padeda valdyti nuorodų riziką, stebėdamas jūsų svetainę ir konkurentus kas savaitę. 

 

Liksite prieš žaidimą galėdami:

 • Priimkite pagrįstus sprendimus dėl nuorodų kūrimo.
 • Žinokite savo riziką būti nubaustam ir stebėkite ją kas savaitę.
 • Stebėkite konkurentų toksiškumą ir riziką.
 • Stebėkite savo svetainę dėl neigiamų SEO kampanijų.

Nuorodų rizika ir toksiškos nuorodos ar kenksmingos nuorodos, kaip sąvokos, yra naudingos tik tuo atveju, jei žinote savo blogąsias nuorodas, kol „Google“ nesiima veiksmų prieš jūsų svetainę. Jei tai žinai anksčiau, nei jie žino, sugebi tai valdyti.

 

Mattas Cuttas rekomenduoja naudoti „Disavow“ įrankį, net jei jūsų svetainė nebuvo nubausta:

Jei jūs visai nerimaujate dėl to, kad kažkas bando atlikti neigiamą SEO, arba atrodo, kad yra koks nors keistas robotas, kuris kaupia daugybę nuorodų į jūsų svetainę, ir jūs nežinote, iš kur tai atsirado, tai tinkamiausias laikas naudoti ir atsisakymą . 

Nesijaudinčiau eiti toliau ir atsisakyti nuorodų, net jei žiniatinklio valdytojo pulte neturite pranešimo

Mattas Cuttsas MATTAS CUTTSAS
Buvęs „Google“ žiniatinklio šlamšto komandos vadovas

 

Atkurkite savo svetainę dabar!

 

Norėdami išbandyti sistemą, mes suteikiame nemokamus 14 dienų bandymus , todėl pirmiausia norėsite pasinaudoti tuo ir sužinoti, ar priemonė atitinka jūsų lūkesčius. Jūs taip pat gausite visą įrankio funkcionalumą, įskaitant išsamią  atgalinių nuorodų analizę , kasdienį  reitingų stebėjimą , socialinį matomumą ir gausybę  šaunių bei naudingų dalykų .