Mėgaukitės „Amazon“ pavasario išpardavimais

į Amazon pavasario pardavimai, ir tai puikus metas įsigyti tai, ko visada norėjote už mažesnę kainą. Negalite praleisti tokių neįtikėtinų pasiūlymų žaidimų nešiojamas kompiuteris HP Victus 16-d0018nskuri leis mėgautis mėgstamais vaizdo žaidimais ir be jokių problemų bei su didele nuolaida galėsite redaguoti vaizdo įrašą ar vaizdus.

Yra Siūloma daug produktų, todėl rinktis iš tokios įvairovės gali būti varginantis. Dėl šios priežasties šiandien pristatome produktų, kurie mums pasirodė ypač patrauklūs, pasirinkimą.

Taigi, jei galvojate apie parduotuvė Amazonės pavasario išpardavimaiPažvelkite į tuos, kuriuos jums atrinkome.

1. Žaidimų nešiojamas kompiuteris HP Victus 16-d0018ns

gaming-laptop-hp-victus-16-d0018ns.jpg
HP Victus 16-d0018ns žaidimų nešiojamasis kompiuteris

Jei norite atnaujinti savo žaidimų nešiojamas kompiuteris, tuomet tikrai norite, kad naujausios technologijos galėtų mėgautis mėgstamais žaidimais už gerą kainą. Tai 16,1 colio kompiuteris, turintis 144 Hz Full HD ekraną su mikro briauna didesniam panardinimui, ir kad jame yra HP Wide Vision 720p kamera su integruotais skaitmeniniais mikrofonais.

Šis kompiuteris taip pat turi a galingas B&O garsas, todėl mėgausitės puikia garso kokybe. Viduje randame Intel Core i7-11800H procesorių, kartu su grafika NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB kuris puikiai tiks mėgstamiems vaizdo žaidimams mėgautis. Jame yra 1 TB SSD atmintis ir 16 GB 3 200 MHz RAM. Jo operacinė sistema yra FreeDOS, o įsigiję šią įrangą vaizdo žaidimą gausite nemokamai Total War WARHAMMER III.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš tų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai tobulo 16 colių dydžio kompiuteris su prabangia trackpad ir labai geros kokybės 144Hz ekranu, jis taip pat leidžia kokybiškai žaisti visus norimus žaidimusKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras kompiuteris už labai gerą kainą, labai greitas, puikus ekranas ir labai mažai triukšmo, su vaizdo žaidimais yra nuostabusTai puikus kompiuteris, jei norite naujausių technologijų, o jei norite, galite jį rasti ir kitose konfigūracijose.

žiūrėti kainą

2. Žaidimų nešiojamas kompiuteris ASUS TUF F15 FX506HCB-HN200

laptop-gaming-asus-tuf-f15-fx506hcb-hn200.jpg
Žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris ASUS TUF F15 FX506HCB-HN200

Tai neabejotinai labai geras pasirinkimas, jei ieškote a pigus žaidimų nešiojamasis kompiuteris, tačiau tai suteikia jums aukščiausio lygio našumą. Šis turi a 15,6 colio Full HD ekranas ir 144 Hz atnaujinimo dažnis. Viduje randame „Intel Core i5-11400H“ procesorių, kuris leis jums visada turėti puikų našumą visų rūšių vaizdo žaidimuose.

Kartu pateikiama iš viso 16 GB 3200 MHz DDR4 RAM, kuri leis mėgautis maksimaliu kompiuterio greičiu. Jame taip pat yra 512 GB M.2 SSD, todėl visi vaizdo žaidimai įkeliami labai trumpai. Kalbant apie vaizdo plokštę, ji pateikiama su a NVIDIA GeForce RTX 3050 4GBbe to, jį galima įsigyti aukštesnės konfigūracijos su „Intel Core i7“ ir RTX 3070 8 GB, skirta reikliausiems.

Tie, kurie įsigijo šį kompiuterį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras kompiuteris vaizdo žaidimams, nors jo konfigūracija gali būti gana sudėtinga„. Jie taip pat teigia, kad „veikia labai gerai, bet reikia nustatyti energijos taupymo režimus, nes kitaip baterija užteks“.

žiūrėti kainą

3. Robotas dulkių siurblys iRobot Roomba i7156

robotas-vacuum-cleaner-irobot-roomba-i7156.jpg
iRobot Roomba i7156 robotas dulkių siurblys

Namų valymui nėra nieko geresnio už aukštos kokybės robotą dulkių siurblį, kaip ir šiuo atveju. roomba modelis. Tai išmanus robotas, kuris išanalizuos jūsų namus ir išmoks jūsų kasdienybę, kad visiškai prisitaikytų prie jūsų gyvenimo, o tada, kai jums to prireiks, kruopščiai išvalys. Jis palaiko visas dažniausiai naudojamas vietas švarias ir su juo galima pažymėti išmaniojo žemėlapio valymo zonas ir išskirtines zonas kad išvalymas būtų atliktas pagal jūsų poreikius.

Jį galima valdyti naudojant „Google“ balso asistentą arba „Alexa“, arba tiesiai iš iRobot Home programėlės. Jame yra reaktyvūs jutikliai, todėl jis žinos, kur eiti ir kur neužkliūti valant tarp baldų. Ateina su nešvarumų aptikimo technologijakuri aptiks nešvariausias jūsų namų vietas ir kruopščiai jas išvalys, todėl jūsų namai visada bus spindintys švara.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „tai gana protingas ir automatizuotas robotas, kurį sukonfigūravę galite pamiršti, kol prireiks ištuštinti baką„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai labai patogus produktas, pasižymintis dideliu šlavimo efektyvumu, o jo programa puikiai tinka valdyti.“. Tai neabejotinai labai geras kokybės ir kainos atžvilgiu robotas dulkių siurblys, todėl galėsite mėgautis giliu namų valymu.

žiūrėti kainą

4.Samsung Smart TV QLED 4K 43Q60A

smart-tv-samsung-qled-4k-43q60a.jpg
Išmanusis televizorius Samsung QLED 4K 43Q60A

Tai labai geras pasirinkimas, ypač jei ieškote a AI išmanusis televizorius, ir tai leidžia mėgautis geriausia garso ir vaizdo kokybe. Jis turi Quantum dot technologiją, kuri leis daugiau nei milijardą spalvų bet kokiu ryškumo lygiu, taip garantuojant labai aukštos kokybės vaizdus. Yra su HDR10+, su kuria galite paryškinti kiekvieną detalę ir kontrastą, kad visada galėtumėte turėti aiškų vaizdą.

Tu gali sujunkite televizoriaus garsą su garso juosta, ir galėsite mėgautis erdviniu bei daugiamačiu garsu nenaudodami papildomų garsiakalbių. Ji taip pat jums pasiūlys a multiview sistema, su kuria televizorių galite padalinti į kelis ekranus, todėl vienu metu galėsite mėgautis įvairiu turiniu. su jo motion xcelerator sistemagalėsite turėti daug ryškesnį vaizdą ir jis pridės kadrų iš šaltinio, kad vaizdas būtų daug sklandesnis.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis pasižymi įspūdinga vaizdo kokybe, jo balso komandos yra tobulos ir suteikia didelį patogumą naudojantKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jo dizainas su labai mažais rėmeliais suteikia labai įtraukiantį potyrį, o pikselių tankis yra daug didesnis nei 1080p televizoriaus.„. Tai labai geras pasirinkimas, kurį galite rasti iki 75 colių dydžio, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Žiūrėti…