Medishield gyvybės draudimas yra sveikatos draudimo apsauga Singapūro piliečiams ir nuolatiniams gyventojams. Ką apima MediShield gyvybės draudimas? Skaityk.

Kas yra „MediShield Life“?

MediShield Life yra pagrindinis sveikatos draudimo planas, administruojamas Centrinio aprūpinimo fondo (CPF) valdybos, padedantis žmonėms apmokėti dideles ligoninių sąskaitas ir pasirinktus brangius ambulatorinius gydymo būdus, tokius kaip dializė ir vėžio chemoterapija.

„MediShield Life“ pakeitė MediShield Singapūre nuo 2015 m. lapkričio 1 d. ir siūlo:

Geresnė apsauga ir didesnės išmokos, kad pacientai galėtų mažiau mokėti naudodami MediSave sąskaitą arba grynaisiais, ypač už dideles ligoninės sąskaitas

Apsauga visiems Singapūro piliečiams ir nuolatiniams gyventojams, įskaitant labai senus ir tuos, kurie jau turi sveikatos problemų

Apsauga visam gyvenimui

Ką apima MediShield Life?

MediShield aprėptis yra skirta subsidijuojamam gydymui valstybinėse ligoninėse. Tie, kurie pasirenka likti A/B1 klasės palatose arba privačioje ligoninėje, taip pat yra apdrausti „MediShield Life“. Tačiau kadangi MediShield Life išmokos yra susietos su B2/C klasės palatomis, MediShield Life išmokėjimas sudarys tik nedidelę sąskaitos dalį. Todėl pacientui gali tekti sumokėti daugiau sąskaitos iš MediSave ir (arba) grynaisiais.

Vyriausybė taip pat suteiks didelę paramą, kad jūsų MediShield Life priemoka būtų prieinama, įskaitant tuos, kuriems reikia mokėti papildomas įmokas. Kai kurios subsidijos apima:

Priemokų subsidijos mažesnes ir vidutines pajamas gaunantiems asmenims

Pionierių kartos subsidijos Pioneers

Pereinamojo laikotarpio subsidijos, skirtos palengvinti Singapūro piliečių perėjimą prie „MediShield Life“.

Papildoma priemoka tiems, kurie negali sau leisti savo MediShield Life priemokos, net ir po subsidijų

„MediShield Life“ premijos bus prieinamos ir gali būti visiškai apmokėtos naudojant „MediSave“ paskyrą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, pavyzdžiui, kaip Medishield Life veikia su integruotais skydo planais, spustelėkite čia.

Susiję: Integruoti skydo planai (IP)


Skaitykite toliau: