Šis vištienos enčilada troškinti receptas yra toks geras, kad mano keturi išrankūs vaikai valgo jį – ir aš gavau savo nuotrauką laikraštyje už tai! Jei norite praleisti apanglėjimo etapą, tiesiog suplėšykite tortilijas į ketvirčius, kad jos geriau sugertų padažą.

Sudedamosios dalys

4 vištienos krūtinėlės puselės be odos ir kaulų

česnakinės druskos pagal skonį

18 (6 colių) kukurūzų tortilijų, perpjautų per pusę

1 (28 uncijų) skardinė žaliųjų čili enčilada padažo

1 (16 uncijų) pakuotė smulkinto Monterey Jack sūrio

1 (8 uncijų) indelis sumažinto riebumo grietinės

Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F (175 laipsnių C). Lengvai ištepkite vidutinio dydžio kepimo indą riebalais.

Vištieną pagardinkite česnakine druska; sudėkite į paruoštą kepimo indą. Kepkite įkaitintoje orkaitėje, kol vištiena nebebus rausva, o sultys bus skaidrios, apie 45 minutes. Į vidų įkištas termometras turėtų rodyti bent 165 laipsnius F (74 laipsnius C). Atvėsinkite, susmulkinkite ir atidėkite į šalį.

Tuo tarpu kiekvieną tortilijos puselę metalinėmis žnyplėmis ant atviros dujinės viryklės degiklio liepsnos kepkite, kol lengvai apskrus, apie 1 minutę.

Į vidutinio dydžio kepimo indo dugną įpilkite maždaug 1/2 colio enčilada padažo; ant viršaus vienu sluoksniu išdėliokite 6 tortilijas. Apibarstykite 1/2 vištienos, 1/3 sūrio, 1/2 grietinės ir 1/3 likusio enčilada padažo. Sluoksnius pakartokite. Likusias tortilijas kruopščiai aptepkite dalimi likusio enčilada padažo ir išdėliokite ant viršaus. Pabarstykite likusiu sūriu ir užpilkite likusiu enčilada padažu.

Uždenkite ir kepkite įkaitintoje orkaitėje 45 minutes. Prieš patiekdami šiek tiek atvėsinkite.

LengviReceptai.lt