Ei, būsima mama, laikas mankštintis. Štai kaip padaryti ant šono gulinčius moliuskus
Catherine CHUA Bee Hong vyresnioji vyriausioji kineziterapeutė, Elizabeth CHAN Jiahui vyriausioji fizioterapeutė, KK moterų ir vaikų ligoninė Nėštumo metu mankšta suteikia daug naudos, įskaitant raumenų jėgos ir ištvermės skatinimą, kad būtų patenkinti fiziniai nėštumo poreikiai. Tai taip pat gali padėti kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir kraujospūdį. Prieš pradėdami bet kokias mankštos programas, pasitarkite su gydytoju. Sportuodami venkite karštų sąlygų, būkite hidratuoti ir dėvėkite patogią aprangą.
Jei prieš nėštumą reguliariai nesportavote, pradėkite nuo lengvos 15 minučių veiklos per dieną. Tada palaipsniui didinkite tai iki 30 minučių per dieną, penkias – septynias dienas per savaitę. Šoniniai moliuskai padeda sustiprinti pilvo, šerdies ir sėdmenų raumenis. Pagrindiniai raumenys yra svarbūs padedant palaikyti laikyseną nėštumo metu, kad būtų išvengta nugaros skausmo. Štai kaip reikia atlikti pratimą ant šono gulint moliuskus: Atsigulkite ant šono ir viena ranka palaikykite galvą. Kelius laikykite sulenktus ir įtempkite pilvo raumenis. Lėtai keliais coliais kelkite viršutinį kelį ir lėtai nuleiskite. Atlikite tai 10 kartų, tada atsigulkite ant kito šono ir pakartokite 10 kartų. Neverskite dubens į priekį ar atgal, laikykite nugarą tiesiai ir nesulaikykite kvėpavimo. Autorių teisės © 2016 HealthHub.sg. Visos teisės saugomos.
Apsilankykite „Parent Hub“, kur rasite daugiau naudingų patarimų ir vadovų apie sveiką nėštumą. Atsisiųskite „HealthHub“ programą iš
Google Play arba
„Apple Store“, kad gautumėte daugiau patarimų apie sveikatą ir gerovę.


Skaitykite tai toliau:

Šaltiniai:

Naujas menas ir mokslas apie nėštumą ir gimdymą 2008 m., World Scientific

Sveika nėštumo pradžia 2012 m., Sveikatos skatinimo taryba Singapūras< /p>

KK Moterų ir vaikų ligoninė