Kokių rūšių meksikietiški taco yra?

Meksikos gastronomija yra viena garsiausių. Visame pasaulyje pripažintas dėl plataus spalvingo ir skanaus maisto meniu. Tacos tikriausiai yra vienas iš tų meksikietiškų maisto produktų, kuriuos visi žino, tai yra universalus receptas, kurį galima valgyti bet kuriuo metu.

Norime pagerbti šį tipišką patiekalą, dalindamiesi geriausiu meksikietiškų taco rūšių kurios egzistuoja.

Meksikietiškų tacos rūšys

mėsa už tacos

Al pastorius, žuvis ar jautienos tacosyra keletas pavadinimų, pagal kuriuos galite nustatyti taco, kurį ketinate valgyti, rūšį, nes galbūt valgėte daugybę kartų, todėl žinosite, kad ne visi jie yra vienodi.

Net ir tada, kai atsirado šis maistas, naudojama mėsa ar įdaras nebuvo panašus į šiandienos įvairovę. Dauguma meksikietiškų gaminių tuo metu, kai gimė taco, buvo gaminami su kalakutiena arba kalakutiena, taip pat su vartojimui auginama beplaukė šunų mėsa.

Tačiau istorija labai pasikeitė, kai taco tapo gastronomijos žvaigžde, o įdarui naudojama mėsa nėra ta pati, dabar sąrašas ilgas, nes maltos jautienos tacosvištiena, kiauliena ir net dešra.

Čia mes jums pasakysime apie kai kuriuos iš taco įdarai ir mėsos rūšys tacos Populiaresnis:

1. Pastor tacos

Tacos al pastorius

Be jokios abejonės, tacos al pastorius yra vienas iš užuominų tipai mėgstamiausi. The verpimo ženklaines kai kuriose Meksikos dalyse jie taip pat žinomi dėl mėsos kepimo būdo viršutinėje arba vertikalioje kepsninėje, yra Meksikos ir Artimųjų Rytų gastronominių kultūrų susimaišymo rezultatas.

The al pastoriaus mėsos receptas Jis gali skirtis priklausomai nuo regiono ar virėjo, kuris ją ruošia, nes daugelis ją pritaiko, tačiau tai, kas nesikeičia, yra naudojama mėsa.

Daugumoje gaminių naudojami kiaulienos gabalai su šiek tiek riebalų, šie gabalėliai marinuojami su prieskoniais ir čili, kurie suteikia jiems unikalų skonį, prieš iškeliant į viršų, kur jie bus kepami porą valandų.

Tacos al pastor patiekiami ant kukurūzų tortilijų su kiaulienos griežinėliais, ananasų gabalėliais, svogūnais ir šviežia kalendra.


2. Carnitas tacos

Mėsos tacos

Daugelis receptų Meksikietiški tacos jie yra ryškiausias gerų derinių, atsiradusių tradicinėse virtuvėse prieš daugelį metų, demonstravimas.

O ypač vertinamas kiekvieno ingrediento naudojimas.

Kai kalbame apie carnitas Daugelis gali manyti, kad tai įvairių mėsų mišinys, tačiau iš tikrųjų tradiciniai karnitai ruošiami tik su kiauliena, konkrečiai su visomis gyvulio dalimis, įskaitant riebalus ir subproduktus.

Carnitas tacos gali būti laikomas menu dėl tinkamo gyvūno naudojimo, taip pat dėl ​​lėto virimo riebaluose, kuris gaminamas vario ar nerūdijančio plieno puode. traški ir sultinga mėsa.


3. Dešros kubeliai

Tacos-de-susage

Ne visi taco ruošiniai yra tokie sudėtingi, kaip manome, kai kurie taco, pavyzdžiui, su dešra, gali būti puikus pasirinkimas per trumpą laiką paruošti bet kurioje virtuvėje.

dešra kuri naudojama ruošiant tacos – tai dešra, gaminama iš maltos kiaulienos arba jautienos, priklausomai nuo regiono, joje gali būti prieskonių arba įvairių čili pipirų, kurie dešros skoniui suteikia unikalių potėpių.

Longaniza tacos, kaip ir kiti tacos, yra labai tradicinis patiekalas, kurį kiekvienas regionas ruošia savaip. Šiame vaizdo įrašą galite pamatyti šiek tiek daugiau apie tai, kaip dešra ruošiama tradiciniu meksikietišku būdu.


4. Jautienos tacos

Jautienos kepsnys-tacos

Taco kultūra yra labai plati ne tik dėl taco pavadinimų, bet ir dėl ingredientų, galima sakyti, kad yra kažkas kiekvienam skoniui.

Tačiau be jokios abejonės, mėsa visada bus dėmesio centre, visų pirma dėl to, kad tai labai universalus ingredientas.

The mėsos tacos Asada ruošiama iš veršienos, pageidautina, kad jos būtų sultingos ir švelnios. Tada ši mėsa marinuojama su prieskoniais, česnaku ir čili prieš kepant ant grotelių.


5. Cochinita tacos

žindomų kiaulių tacos

The kochinita pibil Tai tradicinis meksikietiškos gastronomijos patiekalas, sugebėjęs sužavėti daugybę žmonių pasaulyje.

Kochinita yra unikali savo skoniu, istorija ir sudedamosiomis dalimis, todėl nieko keisto, kad ji naudojama kaip kukurūzų tortilijos įdaras, norint pagaminti tokį puikų dalyką kaip kočinitos taco.

Šis taco ruošiamas iš kiaulienos nugarinės, marinuotos ¨recado rojo¨, kuri iš esmės gaminama iš achioto, česnako, čili pipirų ir rūgščių apelsinų sulčių.


6. Birria tacos (ožkų / ožkų mėsa)

birria-tacos

Mėsa iš atsiprašymas Meksikos gastronominėje kultūroje negali trūkti avienos, ji naudojama daugeliui ruošinių, skirtų valgyti vieną arba kartu su kukurūzų tortilija.

birria tacos Iš esmės jie gaminami iš marinuotos ožkienos ir kepami po žeme, ant viryklės arba ant grotelių, tada supjaustomi į labai mažus gabalėlius, į kuriuos įpilama taco, nors taip pat įprasta tai daryti su jautiena, kai gabalai, pavyzdžiui, šonkauliai. arba trumpi šonkauliai.

Šie tacos yra labai populiarūs Meksikoje ir dažniausiai kartu su sultiniu, paruoštu su ta pačia birria.


7. Galvos smeigės

Galvos tacos

Galbūt tai taco tiems, kurie nebijo naujų skonių. The galvos kištukas Tai derinys visko, kas yra jautienos, avies ar kiaulės galvoje, akyse, skruostuose, smegenyse ir net liežuvyje.

Tam naudojama gyvūno galva, nuvaloma ir kelias valandas garinama. Prie jo pridedamas svogūnas, šviežia kalendra ir taco padažas.


8. Vištienos tacos

Vištienos tacos

Vienas iš tradiciškiausių sąraše, jis taip pat gali būti vienas sveikiausių, nes jame yra mažiausiai riebalų. The vištienos tacos Jie gaminami iš krūtinėlės, šlaunelių ar prieskonių paruoštų šlaunelių, o išvirus susmulkinami.

Nors tai gali atrodyti kaip paprastas taco, įdarui naudojama vištiena yra prisotinta daug skonio, o ją sustiprinti dar pridedama kurmių ir svogūnų.


9. Žuvies tacos

Žuvies tacos

Teigiama, kad žuvies taco gimė Ensenadoje, Baja California, kai taco pardavėjas nusprendė pasinaudoti visa šviežia žuvimi, kurią galėjo rasti.

kaip pasigaminti taco iš žuvies? tereikia gerų kepsnių Balta žuvis tvirta, tai gali būti tilapija, menkė arba šamas, geriausia be kaulų.

Tada žuvis supjaustoma specialiu peiliu, skirtu šios rūšies mėsai, pavyzdžiui, japoniški peiliai, kurios labai aštriais ašmenimis sudaro plonas juosteles, kurios dedamos į tešlą ir kepamos. Kukurūzų tortilija yra užpildyta žuvimi ir patiekiama su žaliais kopūstais, kalendra ir avokadu.