Knygos ir elektroninės knygos, kurias galima nešiotis lagamine

Šiandien švenčiame Knygos dieną, kurios metu galime pasidžiaugti savo mėgstamais autoriais. O skaitymo mylėtojams šiandien pristatome labai naminių knygų pasirinkimą, kad atėjus Knygų mugei galėtumėte pasiimti savąją ir neštis pasirašyti.

Be to, jau kurį laiką susipažinome su įvairiais skaitymo būdais – mėgaujantis knyga tradiciniu būdu arba skaitant. elektroninės knygos per bet kurį iš mūsų įrenginių, galėdami nešiotis šimtus knygų viename įrenginyje.

„Kindle Unlimited“.arba kaip mėgautis tūkstančiais el. knygų mūsų įrenginiuose

Prenumeruokite Kindle Unlimited ir mėgaukitės daugiau nei 1 milijonas el. knygų bet kuriame įrenginyje. Prenumerata kainuoja tik 9,99 euro per mėnesį, tačiau šiuo metu 30 dienų bandomąjį laikotarpį galite užsisakyti visiškai nemokamai.

Rasti šią nuorodą visa informacija apie nemokamą bandomąjį laikotarpį, taip pat apie atšaukimą, jei nenorite tęsti prenumeratos.

Skaitmeninės laisvės rekomendacijos

Toliau parodysime, kaip gerai esame apsupti kultūros Libertad Digital mūsų knygų pasirinkimas. Atraskite juos!

1. komunizmo sugrįžimas pateikė Federico Jimenez Losantos

Po pardavimo sėkmės, kuri buvo (ir yra) komunizmo atmintis, Federico Jiménez Losantos grįžta su laukta ir paskelbta knyga komunizmo sugrįžimas (Espasa). Galite nusipirkti knygą čia.

Į komunizmo sugrįžimas Federico Jimenez Losantos atsakykite į klausimus: kas yra Pablo Iglesias? Ar tiesa, ką sakote apie savo šeimą? Koks jūsų santykis su narko-chavismo? Ar Sánchez-Iglesias vyriausybė galėtų padaryti galą monarchijai ir konstituciniam režimui?

knyga-federico.jpg

Jimenezas Losantosas analizuoja Podemos komunistų sugrįžimą į vyriausybę, ranka rankon su Sančeso socialistais….80 metų po pilietinio karo. Socialinė komunistinė vyriausybė, kuri naudojasi pražūtinga COVID19 pandemija, kad paspartintų valstybės intervencinę mašiną.

Skyriai, skirti sagai apie Iglesijus, viceprezidento senelį ir tėvą, jo ryšį su FRAP teroristais arba naujoms ideologinėms kairiųjų kovoms, apsėstoms nacionalistinių ar lyčių tapatybių, ir istorijos cenzūrai bei kontrolei per tokius įstatymus kaip Demokratinė. Atminties įstatymas.

komunizmo sugrįžimas Tai kelia du pagrindinius klausimus: kokios mutacijos paverčia komunizmą tikru pavojumi XXI amžiuje? Ar Ispanija išgyvens bendrus kairiųjų ir separatizmo veiksmus?

Po to komunizmo atminimasratas uždaromas komunizmo sugrįžimas. Essentials.

žiūrėti kainą

2. begalinė diktatūra pateikė Luisas del Pino

begalinė diktatūra.jpg
begalinė diktatūra

Atraskite puikią naują Luiso del Pino knygąBegalinė diktatūra: autoritarinė bailių ir pavargusių Vakarų evoliucija“.

„Tiems iš mūsų, kurie išgyvenome Berlyno sienos griuvimą ir Sovietų Sąjungos žlugimą, dabartinė padėtis kelia stulbinančią mįslę: kaip gali būti, kad Vakarų pasaulis, pergalingas po šaltojo karo? pralaimėjo nedemokratinėms tiek vidinėms, tiek išorinėms jėgoms? Kaip gali būti, kad pati liberalioji demokratija Vakaruose duoda vis daugiau žlugimo ženklų, o likusioje planetos dalyje vėl iškyla totalitarizmas, kurį manėme nugalėję?

Tolesniuose puslapiuose Pažiūrėsime atgal ir pabandysime pamatyti, ką kitos tautos, kitos visuomenės darė, susidūrusios su problemomis, kurios šiuo metu kamuoja Vakarų civilizaciją.. Ir pamatysime, kad, mūsų nelaimei, Vakarai vėl daro tas pačias praeities klaidas. O tai reiškia, kad, ko gero, negalime išvengti nelaimių, kurios jau savo dienomis buvo tų klaidų pasekmė“.

žiūrėti kainą

3. komunizmo atminimas pateikė Federico Jimenez Losantos

books-for-the-summer-memory-of-communism.jpg
Knygos vasaros komunizmo atminimui

Pasinerti į pirminius Markso, Bakunino ir Lenino šaltinius, ši knyga paaiškina tikrąją komunizmo prigimtįjos filosofinės ir politinės šaknys, įprastos istorijos klaidos ir baisiausias faktas: kad šimtas metų ir šimtas milijonų žuvusių po to ir toliau išliks gerbiama ideologija tarp politikų, profesorių ir žurnalistų.

Blogiausias dalykas Lenino sistemoje yra ne tai, kad jis tiki, kad turi teisę įvesti savo diktatūrą ir žudyti savo oponentus, bet tai, kad demokratinės visuomenės priima tą teisę vogti ir žudyti komunistus.

Tai komunizmo atminimas prisimink, kodėl taip nutinka. Ir kaip, žinant jos ir Ispanijos istoriją, galima to išvengti.

Esminis.

žiūrėti kainą

Keturi. Santjago varpai. Elizabeth San Sebastian.

Santjago varpai (Plaza & Janés), Isabel San Sebastián, dabar parduodamas čia.

Skaityčiausio mūsų šalyje istorinio romano autorė grįžta su ambicingiausiu romanu: Reconquista – jaudinantis nuotykis, sukūręs šiuolaikinę Ispaniją.

the-bells-of-santiago-isabel-san-sebastian.jpg
Santjago varpai

Romane pasakojama apie Almanzoras apiplėšė Santjago bazilikos varpuskuris, sudeginęs šventyklas ir sunaikinęs viską savo kelyje, privertė kalinius krikščionis nuimti iš bokšto milžiniškus varpus ir neštis juos ant pečių per aštuonis šimtus kilometrų, skyrusių juos nuo Kordobos, kur vėliau jie buvo panaudoti kaip. lempos naujajame mečetės priestate.

Tarp pavergtų krikščionių yra Tiago, priverstas palikti savo žmoną Mencía, kuri laukiasi vaiko. Taip prasideda audringas nuotykis, kuris privers Mencía kovoti, kad išgyventų, o Tiago desperatiškai bandys grįžti į savo pusę.

Šiame nuotykyje, skaitytojas keliaus į Kordobos kalifatą, nuostabiausias miestas Europoje, turintis daugiau nei 500 000 gyventojų ir politinį bei kultūrinį islamo nervą – su biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 40 000 knygų, taip pat iki Astūrijos pakrantės, vikingų iš Skandinavijos tikslas; ir žinoma, į Santjago kelią.

žiūrėti kainą

Isabel San Sebastian Cabases (Santiago de Chile, 1959) – ispanų žurnalistė, diplomato dukra, kilusi iš baskų ir navarų ir Pamplonos politiko Iñaki pusseserė…