Keraminiai peiliai: didelis melas

Pažiūrėkime, prieš vadindamas mane bepročiu ar verkdamas garsiai, noriu, kad aiškiai pasakytumėte, kad tai tik nuomonė paremta mano patirtimi.

Kodėl sakau, kad keraminiai peiliai yra melas? Kodėl aš jų neturiu savo virtuvėje arba nerekomenduoju jų nusipirkti?

Lengviausia būtų pasakyti „taip“, kad juos perkate. Patogiausia būtų įdėti nuorodą į bet kurią parduotuvę. Bet ne, šiandien noriu būti aišku. Kaip ir su titaninėmis keptuvėmis.

Keraminių peilių (nedaug) privalumų

  1. Jie lengvi ir nerūdija.
  2. Ašmenys neperduoda skonių ar kvapų iš vieno maisto į kitą, kaip tai daroma naudojant plieną.
  3. Dažniausiai jie parduodami itin aštriais kraštais.

Nieko daugiau? Nieko daugiau, dabar jūs suprasite, kodėl.

keraminiai peiliai

Keraminių peilių (daug) trūkumų

Jei jie nukrenta, jie sulūžta

Jie itin trapūs. Jie lūžta, nesvarbu, ar numetate, ar netyčia pataikėte. Ir galiausiai nėra galimybės jų ištaisyti. Todėl jų negalima plauti į indaplovę.

Jie išlieka aštrūs trumpą laiką

Tai vienas iš tų melų, kuriuos mes parduodame. Perskaitysite, kad jie tarnauja 20 kartų ilgiau. Ir ne. Išėję iš gamyklos jie gali pjauti geriau nei plieniniai, tačiau kasdienėje virtuvėje jie tarnauja mažiau.

Kiek laiko jie galioja? Tai priklauso nuo kokybės, bet vidutiniškai po kelių mėnesių jie nustos pjauti kaip skustuvai. Vėliau pradės pjauti kaip „normalūs peiliai“ ir galiausiai išvis nieko nepjaus.

Pastaba: virtuvėje, prieš naudojant plieninį peilį, jį reikia pagaląsti. Tas gestas yra kelių sekundžių reikalas. Su keraminiais to padaryti nepavyks, todėl kraštų ilgaamžiškumas po kelių mėnesių smunka.

galandimas yra sudėtingas

Ir jūs pasakysite… na, ne bėda, aš galiu paaštrinti. Tai taip pat turi laimikį.

Norėdami pagaląsti keraminį peilį, turėsite griebtis deimantų. O pačiam tai padaryti nėra lengva (klasikiniai galąstuvai jų nepalieka). Tiesą sakant, tai taip sudėtinga, kad pagrindiniai keraminių peilių ženklai rekomenduojame juos siųsti tiesiai į jų gamyklą kad jie tai padarytų. Problema ta, kad gamyklinis galandimas yra labai brangus.

keraminių peilių pjovimas

Jie niekada negali kirpti taip, kaip pradžioje

Kraštas prasideda nuo didelio tikslumo pjovimo, ką „mėgsta“ tie, kurie žiūri demonstracijas ar vaizdo įrašus. Tačiau po kelių savaičių viskas pradeda mažėti, ypač jei perkate pigų arba netinkamai naudojate. Jie niekada nebepjauna, kaip pirmomis dienomis. Niekada.

Jie netinka visoms reikmėms

Pamirškite mėsos pjaustymą su kaulais. Nereikėtų jų naudoti ir ant kietų paviršių, tai reikėtų daryti ant plastikinių pjaustymo lentų.

Jie brangūs

Turite pigių keraminių peilių, bet jie tarnauja aštriai. Yra prekių ženklų, kurie specializuojasi gaminant juos geros kokybės, kurių kaina siekia kelis šimtus eurų. Už tokią sumą turite Miyabi peilius, geriausius rinkoje (plieninius, taip).

Geriausia alternatyva keraminiams peiliams

Mano nuomone, nėra nieko panašaus į peilį, pagamintą iš jo geras plienas. Tai yra ir bus geriausia aštrumo, kietumo ir lankstumo santykis. Jie mums parduoda motociklą, kurį mums parduoda, mano nuomone, nėra spalvos.

Ar jūs ieškote kažko, kurio kainos ir kokybės santykis būtų geras? Pirkite gerą profesionalių peilių rinkinį. Jie visiškai atitinka. Geriau (daug geriau) nei keraminiai peiliai.

Tokia mano nuomonė ir patirtis. Galite palikti savo komentaruose.